האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

זהב, כסף ונחושת התבררו כ"שחקני זרע" כמועמדים עתידיים לאחסון מימן

זהב, כסף ונחושת התבררו כ"שחקני זרע" כמועמדים עתידיים לאחסון מימן

כימאים קוונטיים מאמינים שזהב, כסף ונחושת יכולים לעזור לעולם להתקדם לעבר אנרגיה ירוקה לאחר שגילו שתרכובות של יסודות מתכת ומימן הן מועמדות מבטיחות מאוד לאגירת מימן.

ניתן להשתמש במתחמי "מתכת הידריד" אלה לאחסון מימן לשימוש על הסיפון, למשל, יש לאחסן אותם בטמפרטורות נמוכות ו/או בלחצים גבוהים מאוד. מימן הוא נדיף בטמפרטורת הסביבה, וזו הסיבה שמדענים מקדישים תשומת לב מיוחדת לעיצוב של חומרים בעלות נמוכה שניתן לאחסן במהירות הפיכה לשימוש יומיומי.

במשך זמן מה, מחקר מתכת הידריד התמקד בשיפור יכולת האחסון של חומרים כאלה, מה שהופך את הממצאים האחרונים שפורסמו זה עתה בכתב העת המוביל Chemistry Open למרגשים עוד יותר.

זהב, כסף ונחושת התבררו כ"שחקני זרע" כמועמדים עתידיים לאחסון מימן

ד"ר כריסטינה טרוחיו היא חוקרת בבית הספר לכימיה בטריניטי קולג' דבלין, עובדת במכון טריניטי למדעים ביו-רפואיים, והיא המחברת הבכירה של מאמר כתב העת. היא אמרה: אחד האתגרים הגדולים ביותר העומדים בפני האנושות הוא הצורך הגובר לעצור את ההתחממות הגלובלית ולמצוא שיטות ייצור אנרגיה יעילות ונקיות יותר. כפי שכולנו יודעים, מערכת הייצור הנוכחית והשימוש המוגזם בדלקים מאובנים משחררים יותר CO 2 לאטמוספירה לספיגה טבעית, מה שהופך את יצירת חלופות ירוקות וידידותיות יותר לסביבה לעדיפות עולמית.

במשך עשרות שנים, קבוצות מחקר רבות ברחבי העולם מנסות לפתור בעיה זו. אחת החלופות הנחקרות ביותר היא מימן כמקור אנרגיה נקי ונטול CO2, אך בשל תגובתיותו וצפיפות ויציבותו הנמוכה. התרומה שלנו כאן באמצעות טכניקות של כימיה קוונטית מראה כי קומפלקס ההידריד של זהב, כסף ונחושת עשוי לשמור ביעילות על מימן בצורה יציבה. אנו מקווים שלעבודה זו יהיו יישומים מרובים בעתיד.

מועמד לצוות טריניטי של ד"ר טרוחיו וד"ר איניגו איריבארן עובדים עם פרופ' איבון אלקורטה ופרופ' חוסה אלגוארו (IQM-CSIC, ספרד) וד"ר סאנצ'ז-צאנז (מרכז המחשוב האירי, דבלין) כבר שנים רבות. על אינטראקציות שונות של קשרי תרכובת. תפקיד לשתף פעולה.

לאחרונה, הצוות חוקר "אג"ח אזוריות" לפרטי פרטים. Regiobond הראתה הבטחה גדולה בהבנת האופן שבו מתכות מקיימות אינטראקציה עם כימיקלים אחרים, ובסופו של דבר הובילה את הצוות לראות בקומפלקסים של זהב וכסף כמרכיבים פוטנציאליים בניסוחים שיכולים להיות בעלי השפעה גלובלית בעתיד בר קיימא יותר.

קישור למאמר זה: זהב, כסף ונחושת התבררו כ"שחקני זרע" כמועמדים עתידיים לאחסון מימן

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


זהב, כסף ונחושת התבררו כ"שחקני זרע" כמועמדים עתידיים לאחסון מימןPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, מתכת לפי מפרט הלקוח, מסוגלים לחלקים מתכתיים ופלסטיים במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה שחיקה, חיתוך לייזר,הִתעַמְלוּת,למות הליהוק, מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.