האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

זרימת תהליך להתזת משטח של רכיבי לוח אלומיניום

זרימת תהליך להתזת משטח של רכיבי לוח אלומיניום

פעולת הריסוס היא בעלת יעילות ייצור גבוהה ומתאימה לתפעול ידני וייצור אוטומציה תעשייתית. יש לו מגוון רחב של יישומים, בעיקר בתחומי החומרה, הפלסטיק, הריהוט, התעשייה הצבאית ואוניות. זוהי שיטת הציפוי הנפוצה ביותר כיום.

טיפול בהתזה יש לבצע טיפול מקדים לפני הריסוס פני השטח של רכיבי לוח אלומיניום. זרימת התהליך היא: שטיפה אלקלית → שטיפת מים → כבישה → שטיפת מים → כרום → שטיפת מים → שטיפת מים טהורים. כביסה אלקלית היא הסרת שומנים להסרת כתמי שמן וכתמי שמן על פני השטח. כבישה היא קורוזיה, אשר מסירה את סרט התחמוצת הטבעי על פני השטח. כרום הוא ליצור שכבת המרה יציבה ולהגביר את ההידבקות של השכבה המותזת. לאחר טיפול מקדים של רכיבי לוח האלומיניום, משטח העבודה מרוסס. זרימת התהליך היא: התזת פריימר → התזת משטח → אשפרת ציפוי תחתית ומשטח → התזת לכה גמר → אשפרת לכה גמר .

זרימת תהליך להתזת משטח של רכיבי לוח אלומיניום

עובי ההתזה של הפריימר הוא 5-10μm כדי לשפר את ההדבקה של שכבת פני השטח. ריסוס משטח פירושו ריסוס ציפוי פלואורוקרבון KYNAR500 בעובי של 20-30 מיקרומטר. זהו תהליך מפתח לספק את הצביעה, עמידות בפני קורוזיה ועמידות בפני מזג האוויר של רכיבי לוח אלומיניום. הציפוי התחתון והעליון מתרפא במהירות ב-220-250 מעלות צלזיוס. עובי ציפוי הלכה הוא 10-15 מיקרומטר, והוא מתרפא במהירות ב-220-250 ℃ כדי לשפר את הברק ולהגן על ציפוי הפלואורו-פחמן. המשטח האחורי של איבר לוח האלומיניום אינו מרוסס, והוא נמצא במצבו הטבעי רק לאחר הכרום.

כל התהליך של טיפול בהתזה אלקטרוסטטית של יצרני רכיבי לוחות אלומיניום מקומיים מתבצע בקו הייצור של עיבוד אוטומטי מתמשך סגור לחלוטין שהוצג בגרמניה או בארצות הברית, ביפן או באיטליה. האורך הכולל של קו הייצור נע בין 300 ל-420 מטר. רכיב לוח אלומיניום בהתזה הגדול ביותר. הרוחב נע בין 1.6 מ' ל-1.8 מ' וכושר הייצור השנתי יכול להגיע לכ-600,000 מ"ר. תהליך התפעול של כל קו הייצור נשלט על ידי מיקרו-מחשב, בעל דרגת אוטומציה גבוהה, ומצויד גם במכשירים להגנת הסביבה. קו הייצור שהוצג מארצות הברית מאמץ את אקדח ריסוס כוסות סיבוביות אלקטרוסטטיות ומתקדם מאוד הנוכחי. האויר מֵסַב מהירות הטורבינה יכולה להגיע עד 40,000 r/min, מה שיכול ליצור מתח גבוה אלקטרוסטטי של 90000V, כך שקצב הריסוס גבוה מאוד.

קישור למאמר זה: זרימת תהליך להתזת משטח של רכיבי לוח אלומיניום

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


זרימת תהליך להתזת משטח של רכיבי לוח אלומיניוםפח, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מיסב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.