האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

חברות תעופה וחלל סיניות משתמשות בהדפסת תלת מימד לייצור רכיבי טילים

חברות תעופה וחלל סיניות משתמשות בהדפסת תלת מימד לייצור רכיבי טילים

Aerospace Haiying (Harbin) Titanium Industry Co., Ltd., המזוהה עם מכון המחקר השלישי של סין Aerospace Science and Industry Corporation, פיתחה את עסקיה העיקריים לאחת מעשרת התעשיות המובילות במחוז היילונגג'יאנג תוך 3 שנים בלבד. כל זה בלתי נפרד מסגן המנהל הכללי של החברה ליו ז'נג'ון והצוות החרוץ שלו.

חברות תעופה וחלל סיניות משתמשות בהדפסת תלת מימד לייצור רכיבי טילים
  
ליו ז'נג'ון, שסיים את לימודיו במכון לחומרי אווירונאוטיקה בבייג'ין, הוא מומחה ידוע בטכנולוגיית יציקה בסין. בשנת 2013, Aerospace Haiying (Harbin) Titanium Industry Co., Ltd הוקמה כדי להקים את פרויקט הבנייה השלב הראשון של פארק התעשייה טיטניום ולתיעוש תוצאות פרויקט התהליך המיוחד של סגסוגת טיטניום לתעופה וחלל ולתעופה. הצוות המדעי והטכנולוגי שלו השיג תוצאות יוצאות דופן בתחום חומרי סגסוגת טיטניום תעופה וחלל וייצור תבניות וזכה בפרס השני של פרס התקדמות המדע והטכנולוגיה של ההגנה הלאומית.
  
צוות הדפסת תלת מימד מסגסוגת טיטניום נכנס לסדנת הייצור, וכל שלב בייצור בוצע בצורה מסודרת. עובדי מרכז היציקה המדויקת ביצעו כל אחת מהמשימות הבסיסיות ביותר בתשומת לב ושכללו את הפרטים של כל הפקה.
  
בתהליך של טכנולוגיית הדפסת תלת מימד עבור להבי הגה הטילים המעופפים, נתקלו הטכנאים בבעיה הטכנית לפיה עיוות המוצר התרחש בתהליך העיבוד והעיבוד נכשל. על מנת להתגבר על הבעיה, צ'ן ז'ואו, ראש הצוות הטכני, מאמין שיש לחקור ביסודיות את התהליך, הציוד וחומרי הגלם כדי למצוא את מקור הבעיה. התהליך מתאים להכנת תוכנית העיבוד. צ'ן ז'ו וכל הטכנאים ערכו הדגמות וחישובים חוזרים ונשנים. לפעמים החישוב והדיון בפרמטר תהליך הוא בן לילה.
  
מוצרי הדפסה תלת מימדית-חלקי מבנה קלים טכנולוגיית הדפסת תלת מימד מתכת קיצרה מאוד את מחזור ייצור המוצר. יתרון זה בתורו מאפשר למעצבים לשלב מספר חלקים במהלך עיצוב המוצר, מה שמפשט מאוד את עיצוב המוצר. לאחר יותר משנה של מחקר ופיתוח טכנולוגי וייצור, ההכנסה העסקית העיקרית של החברה הגיעה ל-3 מיליון יואן ב-3, עם רווח כולל של 102.9 מיליון יואן ומיסוי של 2015 מיליון יואן.
  
"עכשיו זה הזמן הטוב ביותר לחדשנות טכנולוגית ולשינוי הישגי במחוז היילונגג'יאנג. במהלך בניית הפרויקט ביקרו בחברה פעמים רבות ראשי מחוז ועירייה לצורך חקירה והכוונה. לאור הבעיות המעשיות בהקמת הפרויקט, כמו בניית תשתיות ובניית טרנספורמציה, הם קיבלו תיאום ופתרון מהיר". Liu Zhenjun אמר כי החברה תתחיל את השלב השני של פרויקט התיעוש של פארק התעשייה טיטניום, תרחיב את התיעוש הקיים ותשאיפה לפתח ייצור תוספים של סגסוגת טיטניום, הכנת אבקה מתקדמת ופיתוח ציוד הדפסה תלת מימד. כיוון תעשייתי כגון ייצור.

קישור למאמר זה:חברות תעופה וחלל סיניות משתמשות בהדפסת תלת מימד לייצור רכיבי טילים

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


חברות תעופה וחלל סיניות משתמשות בהדפסת תלת מימד לייצור רכיבי טיליםמתכת, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, דיוק סין עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור הוא עד 50,000 חתיכות (למות יציקה שֵׁרוּת). מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.