האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

חומרים מסגסוגת חדשים על בסיס ברזל

חומרים מסגסוגת חדשים על בסיס ברזל

מדענים יפנים מחויבים להרחיב את הגבול של חומרים סופר-אלסטיים ועשו פריצות דרך גדולות. הם הראו סגסוגת חדשה מבוססת ברזל שיכולה לעמוד בטמפרטורות גבוהות ונמוכות במיוחד. עם היכולת הזו להתעוות ולחזור לצורתו המקורית בתנאים שונים, הצוות מקווה שהמתכת העל-אלסטית החדשה שלו תמצא שימוש במבנים עמידים יותר בפני רעידות אדמה, ואולי אפילו תמצא שימוש בחלל החיצון.

סגסוגת סופר אלסטית (SEA) היא סוג של חומר בעל גמישות סופר, המאפשרת לו להתעוות ולחזור לצורתו המקורית. התכונות הייחודיות שלהם אפשרו להשתמש בחומרים העמידים הללו במגוון תחומים ממשקפיים וסינרים ועד ליישומים רפואיים ושיניים, אך יש להם גם מגבלות בצורתם הנוכחית.

חומרים מסגסוגת חדשים על בסיס ברזל

הכוח המכני שחומרים אלה יכולים לעמוד בו מושפע מטמפרטורת הסביבה, והסגסוגות הסופר אלסטיות המשמשות כיום יכולות לעבוד בטווח טמפרטורות של מינוס 20 מעלות צלזיוס עד 80 מעלות צלזיוס. סגסוגות אלו עשויות מחומרים כמו טיטניום וניקל והן גם יקרות, מה שאומר שהן משמשות בעיקר בצורה של חוטים וצינורות דקים.

צוות מהנדסים מאוניברסיטת טוהוקו ביפן הציע ניסוח חדש של סגסוגות סופר-אלסטיות, שיכולות להרחיב מאוד את היישומים הפוטנציאליים שלה. החומר החדש הזה עשוי מברזל, אלומיניום, ניקל וכרום. על ידי שליטה קפדנית בריכוז הכרום, הצוות הצליח לייצר סגסוגת סופר אלסטית שבעצם אינה מושפעת מטמפרטורת הסביבה. הביצועים שלו עדיין יכולים להישמר בסביבה.

הצוות מאמין שאחד השימושים הפוטנציאליים היותר מרגשים של הטכנולוגיה החדשה שלו הוא חקר החלל. בחקר החלל, החומרים המשמשים לייצור מטוסים צריכים להיות מסוגלים לעמוד בעיוותים בסביבות הקיצוניות ביותר, כמו על הירח או על מאדים, שבהם טמפרטורות היום והלילה עשויות לנוע בין מינוס 170 מעלות צלזיוס ל-120 מעלות צלזיוס. עם זאת, הוא יכול גם למצוא שימושים קרוב יותר לבית.

"עם זאת, השימוש ב-SEA החדש לא נעצר שם". אמר פרופסור טושיהירו אומורי, שהוביל את צוות המחקר. "זה עשוי לשמש לסוגרי מתיחה בבניינים או אלמנטים של עמודים בגשרים – כדי לספק התנגדות סיסמית גדולה יותר."

קישור למאמר זה: חומרים מסגסוגת חדשים על בסיס ברזל

הצהרת הדפסה חוזרת: אם אין הנחיות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. נא לציין את המקור להדפסה חוזרת: https://www.cncmachiningptj.com


חומרים מסגסוגת חדשים על בסיס ברזלPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין שירותי.מוסמך ISO 9001:2015 &AS-9100.
חנות לעיבוד שבבי מתמחה בשירותי ייצור לענפי בנייה ותחבורה. היכולות כוללות חיתוך פלזמה וחיתוך דלק חמצן, עיבוד בהתאמה אישית, MIG ו מתאם אלומיניום ריתוך כרסום דיוק אלומיניום בהתאמה אישית, יצירת גלילים, הרכבה, מכונת עיבוד של מחרטה נירוסטה cnc פיר, גזירה ו שירותי עיבוד שבבי CNC Swiss. החומרים המטופלים כוללים פחמן ו חלקי לוחות כיסוי לעיבוד נירוסטה פסיבציה.
ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן האספקה ​​הצפוי. אנו נתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, אתה מוזמן לפנות אלינו ישירות ( [email protected] ).