האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

חומרי הדפסה ביולוגית תלת מימדית הניתנים להתאמה אישית

חומרי הדפסה ביולוגית תלת מימדית הניתנים להתאמה אישית

צוות חוקרים מבית הספר להנדסת מכונות וחומרים של אוניברסיטת וושינגטון פיתח חומר חדשני, הניתן להתאמה אישית, להדפסה ביולוגית תלת מימדית שנועד לחקות טוב יותר את המבנה של רקמות טבעיות.

עם תכונות מכניות הניתנות לתכנות, חומרי פיגום יכולים לקדם טוב יותר את הצמיחה של תאים טבעיים בסביבות שונות, ובכך לספק למדענים דרך אמינה יותר ליצור רקמות מותאמות אישית.

שותפה למחברת המחקר, פרופסור ארדה גוזן, מאמינה שהחומר הוא ביו-דיו קל לשימוש. סביר שרופאים ילחצו על כפתור כדי להדפיס את הסטנט ההתחלתי עם החומר, ולייצר עור, סחוס ופריטים אחרים למטופל לפי הצורך. מבנה ביולוגי.

חומרי הדפסה ביולוגית תלת מימדית הניתנים להתאמה אישית

הצלחתה של שיטה זו בייצור רקמות תפקודיות תלויה במידה רבה ביכולתם של המבנים המיוצרים לחקות רקמות טבעיות. אם אתה רוצה לגדל תאים ולהפוך אותם לרקמות תפקודיות, אתה צריך להתאים את הסביבה המכנית של רקמות טבעיות.

הגביע הקדוש של הדפסה ביולוגית תלת מימדית הוא ייצור של איברים חלופיים שלמים. מדובר באבן דרך שתבטל את זמן ההמתנה להשתלה ותפחית את העומס העצום על מערכת הבריאות העולמית. נכון לעכשיו, טכנולוגיית הדפסה ביולוגית תלת מימדית יכולה לייצר רק דגימות רקמה פשוטות, כדי להפקיד דיו ביו שכבה אחר שכבה להקמת הפיגום, ולאחר מכן לספק סביבה מזינה לצמיחת תאים.

האבולוציה הרבה יותר מסובכת ממערכת המיקרו-תצהיר שלנו ברמת דיוק גבוהה, מה שאומר שלעתים קרובות קשה לגדל תאים ביולוגיים אמיתיים על פיגומים מלאכותיים. לדוגמה, תאי עור אוהבים לגדול על פיגום שמרגיש כמו עור אמיתי, בעוד שתאי שריר אוהבים לגדול על פיגום שמרגיש כמו שריר אמיתי.

הדפסה ביולוגית תלת מימדית כוללת בעיקר הבאת תאים ביולוגיים אלה למצב של מוקפים בדברים אמיתיים. השיטה האופיינית לחוקרים לכוונון עדין של פיגומים היא הוספה או הסרה של מסבכים כדי להגביר או להקטין את קשיחות המבנה. למרות ששיטה זו פשוטה יחסית, היא אינה מספקת את הגמישות הנדרשת להנדסת רקמות לשימוש קצה.

על מנת לענות על צורכי הסתגלות, צוות וושינגטון פיתח סוג חדש של ביו-דיו עם תכונות מכניות הניתנות להתאמה אישית. הביו-דיו העשוי מג'לטין, מסטיק ערבי ונתרן אלגינט משלב שלושה תהליכים כימיים כדי "לקשור" את שלושת הרכיבים הללו יחד, כמעט כמו חבל קלוע. שינוי תהליך כימי נפרד מאפשר למדענים לכוונן עדין את הקשיחות של התמיכה הסופית מבלי צורך להשתמש במסבכים כדי לשנות את העיצוב הגיאומטרי.

זה מאפשר לך להתאים את המאפיינים מבלי לשנות את עיצוב הפיגומים ונותן לנו מידה נוספת של חופש.

למרות שעבודה זו עדיין בשלביה הראשונים, הצוות של גוזן השתמש בחומר זה עבור פיגומי סחוסי אף מודפסים בתלת מימד. הדמיית המורכבות של רקמה טבעית היא עדיין אתגר, אך ככל שפרמטרי ההדפסה או ההרכב משתנים, הצוות מאמין שהוא יכול סוף סוף ליצור מבנה פיגום שמיש ליישומים בהנדסת רקמות בקנה מידה גדול.

באופן דומה, חוקרים מאוניברסיטת מדינת פנסילבניה פיתחו בעבר תהליך הדפסה ביולוגית תלת מימדית שיכולה להדפיס בו זמנית רקמות קשות ורכות כדי לתקן נזקים לעור ולעצמות. באמצעות שני ביו-דיו שעוצבו במיוחד ותהליכי הדפסה ביולוגית, הצוות הצליח לתקן את החורים בגולגולת ובעור של דגם החולדה תוך מספר דקות בצעד אחד.

במקום אחר, מדענים מאוניברסיטת המלך עבדאללה למדע וטכנולוגיה פיתחו לאחרונה שיטה חדשה להדפסת פיגומי הידרוג'ל בתלת מימד המבוססת על פפטידים קצרים במיוחד. הצוות השתמש בשרשרות קצרות של חומצות אמינו כדי ליצור דיו ביו למטרות הנדסת רקמות.

קישור למאמר זה:חומרי הדפסה ביולוגית תלת מימדית הניתנים להתאמה אישית

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


חומרי הדפסה ביולוגית תלת מימדית הניתנים להתאמה אישיתפח, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.