האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

חומרי הדפסת תלת מימד יכולים להחליף שנהב כדי לשחזר שרידים תרבותיים ישנים בדיוק רב

חומרי הדפסת תלת מימד יכולים להחליף שנהב כדי לשחזר שרידים תרבותיים ישנים בדיוק רב

במשך מאות שנים, שנהב שימש לעתים קרובות לייצור יצירות אמנות. עם זאת, על מנת להגן על מספר הפילים, נאסר הסחר בשנהב בינלאומית בשנת 1989. לכן, על מנת לשחזר את החלק השנהב של יצירות האמנות הישנות, אנשים חייבים להיעזר בחומרים חלופיים כמו עצמות, קונכיות או פלסטיק. עם זאת, עד כה לא היה פתרון מספק באמת.

וינה (TU Vienna) וחברת ההדפסה התלת-ממדית Cubicure GmbH (כחברת ספין-אוף של TU Wien) פיתחו כעת אלטרנטיבה היי-טקית בשיתוף עם המחלקות לטיפול באמנות ומורשת ו-Edison Restoration של המושל הכללי של וינה : חומרים חדשים "Digory" מורכב משרף סינטטי וחלקיקי סידן פוספט. הוא מעובד במצב נוזלי חם ונרפא לצורה הרצויה בקרניים אולטרה סגולות במדפסת תלת מימד. לאחר מכן ניתן ללטש ולהתאים אותו לצבע כדי ליצור תחליף שנהב למראה מציאותי.

יפה, יציב מבחינה מכנית

פרופסור יורגן סטמפפל ממכון דו וויאן למדע וטכנולוגיה של חומרים אמר שפרויקט המחקר התחיל בארון יקר מהמאה ה-17 בכנסיית הפארישית של מורבך. הוא מעוטר בכמה עיטורי שנהב, שחלקם אבדו. השאלה היא האם טכנולוגיית הדפסת תלת מימד יכולה להחליף אותם.

חומרי הדפסת תלת מימד יכולים להחליף שנהב כדי לשחזר שרידים תרבותיים ישנים בדיוק רב

לצוות יש כבר ניסיון עם חומרים דומים: למשל, צוות המחקר לומד גם חומרים קרמיים בטכנולוגיית שיניים. עם זאת, פיתוח תחליף שנהב מתאים היא משימה מאתגרת. אנחנו צריכים לעמוד בשורה של דרישות בו-זמנית. Thaddaa Rath הסביר שהוא השתתף בפרויקט הזה. החומר צריך לא רק להיראות כמו שנהב, אלא גם החוזק והנוקשות שלו. זה חייב להיות נכון והחומר צריך להיות ניתן לעיבוד.

סטריאוליתוגרפיה במדפסות תלת מימד

באמצעות אינספור ניסויים, Thaddäa Rath וחברים נוספים בצוות TU Wien ו-Cubicure הצליחו למצוא את התערובת הנכונה: חלקיקי סידן פוספט זעירים בקוטר ממוצע של כ-7 מיקרומטר הוטמעו בשרף מיוחד וחומצנו באבקת סיליקון עדינה במיוחד.物יַחַד. לאחר מכן, התערובת מעובדת בטמפרטורה גבוהה במדפסת התלת מימד של Cubicure באמצעות ליטוגרפיה תרמית: החומר נרפא שכבה אחר שכבה בלייזר אולטרה סגול עד להשלמת האובייקט כולו.

עליך לזכור גם שנהב הוא שקוף. Thaddäa Rath הסביר שרק עם הכמות הנכונה של סידן פוספט, החומר הזה יהיה שקוף כמו שנהב. לאחר מכן, ניתן ללטש את צבע האובייקט, והצוות השיג תוצאות טובות עם תה שחור. ניתן לעבד את הקווים השחורים בדרך כלל על שנהב גם בשלב מאוחר יותר.

לא עוד שנהב!

בתחום השיקום מדובר בהתקדמות עצומה: בעזרת החומר החדש "דיגורי", לא רק שהוא טוב מבעבר, יפה יותר, וקל יותר להחליף שנהב, גם טכנולוגיית התלת מימד יכולה לשכפל אוטומטית את הפרטים הקטנים ביותר. כעת ניתן להדפיס חפצים תוך מספר שעות במקום לחרוט בעמל עם שנהב במקום חומרים.

באמצעות מערכת ההדפסה התלת-ממדית שפותחה במיוחד, אנו מתמודדים עם ניסוחים שונים של חומרים עבור אזורי יישום שונים לחלוטין, אך הפרויקט הזה הוא גם חדש עבורנו, אמר קונסטנצה סיידלר מ-Cubicure. בכל מקרה, זה מוכיח עוד כמה היישומים של הסטריאוליטוגרפיה מגוונים.

צוות המחקר מקווה שהחומר החדש הזה שנקרא "דיגורי" יתקבל בעתיד באופן אוניברסלי כתחליף איכותי מבחינה אסתטית ומכנית לשנהב, כדי שפילים לא יצטרכו לאבד את השנהב שלהם.

קישור למאמר זה: חומרי הדפסת תלת מימד יכולים להחליף שנהב כדי לשחזר שרידים תרבותיים ישנים בדיוק רב

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


חומרי הדפסת תלת מימד יכולים להחליף שנהב כדי לשחזר שרידים תרבותיים ישנים בדיוק רבPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין שירותי.מוסמך ISO 9001:2015 &AS-9100. יצרן עיבוד שבבי בקנה מידה גדול של תיקים רפואיים, מתן עיצוב תלת מימד, אב טיפוס ושירותי משלוח גלובליים. מציע גם מארזים קשיחים, EVA חצי קשיח, מארזים תפורים רכים, פאוצ'ים ועוד עבור יצרני OEM. כל המארזים מיוצרים בהתאמה אישית לפי מפרטים עם אינסוף שילובים של חומרים, תבניות, כיסים, לולאות, רוכסנים, ידיות, לוגו ואביזרים. אפשרויות חסינות זעזועים, עמידות במים וידידותיות לסביבה. חלקים רפואיים, תגובת חירום, חלקים אלקטרוניים, תאגידים, חינוך, צבא, ביטחון, ספורט, חוצות ותעשיות בנייה. השירותים כוללים ייעוץ לקונספט של מקרה, עיצוב תלת מימד, יצירת אב טיפוס, יצירת רוטוטיפוס,קידוח CNC שירותים וייצור. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן האספקה ​​הצפוי. אנו נתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, אתה מוזמן לפנות אלינו ישירות ( [email protected] ).