האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

חומרי עיבוד לדחפים ימיים

חומרי עיבוד לדחפים ימיים

חומרי עיבוד לדחפים ימיים


החומרים של המדחפים הם בדרך כלל סגסוגת נחושת, ברזל יצוק ופלדה יצוקה. עם זאת, עם התפתחות המדע והטכנולוגיה, חומרים חדשים רבים, כגון פלסטיק מחוזק מסיבי זכוכית וניילון, הפכו גם הם לאחד מחומרי הייצור של המדחפים. חומרי מדחף דורשים מאפיינים מכניים מספיקים. זה גם צריך להיות תואם לתכונות הכימיות של מתכות רבות.

חומרי עיבוד לדחפים ימיים
חומרי עיבוד לדחפים ימיים

לארד מנגן, כחומר מדחף נפוץ, יש מאפיינים של התארכות גדולה, עמידות טובה בפני השפעה ועמידות בפני קורוזיה. חומר זה משמש לעתים קרובות בייצור מדחפים ימיים. עם זאת, לחומר זה יש עמידות ירודה לשחיקת cavitation.

ארד אלומיניום הוא סגסוגת רב-מתכתית כגוף העיקרי עם נחושת וסגסוגת אלומיניום. הוא מוסיף מנגן, ברזל, ניקל ואלמנטים אחרים על בסיס נחושת ואלומיניום. בנוסף ליתרונותיו של ברונזה מנגן, יש לו משקל ועייפות נמוכים יחסית. לכן, רבים במהירות גבוהה גדולים מדחפי ספינות השתמש בו כחומר העיקרי. חסרונותיה הם דרישות טכניות גבוהות להתכה ולמיזוג, בינתיים קשה לטפל בבעיות כמו שבירות קרה של יציקות גדולות והיא יקרה.

מדחפים מברזל יצוק הם בעלי עלות נמוכה וקלים ליציקה, ולכן הם נמצאים בשימוש נרחב באוניות קטנות, אך בגלל חוזק מכני נמוך, שביר וקל לשבירה, וקל להישחק ממי ים, יש להם חיי שירות קצרים. במקביל, מדחף השגריר בעובי החיתוך שלה הפחית את יעילות התפעול, כך שניתן להשתמש בו רק בספינות קטנות במהירות נמוכה.

התכונות המכניות ועמידות בפני ההשפעה של מדחפים מפלדה יצוקה הם חזקים מאוד, אך יציקות עיבוד שבבי תהליך עיוות אחיד, מה שגורם למדחפים להיות סטיות מהמידות שתוכננו לאחר סיום העיבוד. יחד עם זאת, פלדה יצוקה רגישה יותר לסחף מי ים מאשר מתכות אחרות. חיי השירות קצרים ולכן טווח היישומים קטן מאוד. רק בדרישה לשיפור ביצועי שחיקת הקביטציה, סגסוגת ניקל, סגסוגת טיטניום וכו 'ישמשו לייצור המדחף.

קישור למאמר זה: חומרי עיבוד לדחפים ימיים

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


חומרי עיבוד לדחפים ימייםPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.