האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

חומר TPE עבור צינורות משאבה פריסטלטית חדשה וצינורות ביו-פרמצבטיים קריוגניים

חומר TPE עבור צינורות משאבה פריסטלטית חדשה וצינורות ביו-פרמצבטיים קריוגניים

חומר TPE עבור צינורות משאבה פריסטלטית חדשה וצינורות ביו-פרמצבטיים קריוגניים

ה-TPE הרפואי השקוף והשקוף Medalist® המיוצר על ידי Teknor Apex יכול לשמש כחלופה יעילה להשלמת המחסור הנוכחי בסיליקון המצוי במחסור

Ptucket, Rhode Island, ארה"ב, 17 בדצמבר, 2018: שלושה אלסטומרים תרמופלסטיים (TPE) חדשים בדרגה רפואית המשמשים בצינורות ביו-פרמצבטיים הראו ביצועים טובים יותר מ-TPE בתקן התעשייה, מה שהופך אותם בשימוש נרחב לתחליף יעיל לצינורות סיליקון רפואיים.

Teknor Apex תשיק מוצרי Medalist ® TPE חדשים ב-MD & MWest (דוכן מס' 2015), ותציג מוצרים אלה עבור צינורות משאבה פריסטלטית ויישומי צינורות ביו-פרמצבטיים ב"תיאטרון הטכנולוגי" במהלך התערוכה. ההפגנה אמורה להתקיים בשעה 1:30 שעון מקומי ביום רביעי, 6 בפברואר 2019.

שלושה מוצרי TPE חדשים המומלצים על ידי Teknor Apex יכולים לשמש כצינור משאבה פריסטלטית בתעשיית הביו-פרמצבטיקה וצינורות פרמצבטיים תובעניים בסביבות טמפרטורה נמוכות במיוחד. חומרים אלו לצינורות משאבה פריסטלטית מספקים את הגמישות הדרושה כדי לעמוד בקצב התנועה המהירה של המשאבה, בעוד שעמידותם מאפשרת להם לשמור על צורה ושלמות לאורך זמן. בהשוואה למוצרי תחליפי TPE הסטנדרטיים של סיליקה ג'ל, ל-Medalist® TPE יש כמות נמוכה יותר של פילינג חלקיקים (פילינג חלקיקים מתייחס לעובדה שצינור המשאבה נלחץ ומשתחרר שוב ושוב במהלך פעולת המשאבה, מה שגורם להיווצרות חלקיקים ונופל מפני השטח של צינור המשאבה).

Medalist MD-12352 הוא TPE שקוף 52 Shore A שתוכנן במיוחד עבור צינורות משאבה פריסטלטית.

Medalist MD-50357 הוא TPE שקוף, מעט קשיח יותר (58 Shore A) עבור צינורות משאבה פריסטלטית, שניתן לרתך בצורה אספטית ולאטום בחום.

Medalist MD-10353 הוא TPE שקוף המשמש לשפופרות ביו-פרמצבטיות ביישומים בטמפרטורה נמוכה במיוחד. טמפרטורת ההתפרקות של ה-TPE נמוכה מ-60 מעלות צלזיוס, והיא עדיין יכולה לשמור על הגמישות והאלסטיות של הצינור בטמפרטורות נמוכות, מה שיכול לעמוד ביעילות בדרישות התובעניות לאספקת תרופות בטמפרטורה נמוכה בתהליך הייצור הביופרמצבטי.

החדירות של שלושת מוצרי Medalist TPE אלה נמוכה משמעותית מזו של סיליקה ג'ל. ניתן לעקר אותו על ידי אלומת אלקטרונים, קרינת גמא ואתילן אוקסיד (EtO).

"כאשר אספקת הסיליקון במחסור, Teknor Apex יכולה לספק שרשרת אספקה ​​גלובלית מובטחת לכל TPEs של Medalist, המיוצרות במפעלים מוסמכים ISO-13485 בארה"ב ובסינגפור", אמר Rossvan Royen, *מנהל שיווק האחראי על תעשיות רגולטוריות ומוצרים רפואיים. "כחלופה לסיליקה ג'ל, שלושת מוצרי Medalist החדשים שלנו יכולים לספק ביצועים טובים יותר מאשר ה-TPE הסטנדרטי בתעשייה הנמצא כעת בשימוש."

התרכובות החדשות של Medalist מיוצרות ממרכיבים הרשומים על ידי ה-FDA (מנהל המזון והתרופות האמריקאי) ולפחות עברו את אישור התקן ISO 10993-5, ועומדות בדרישות של REACHSVHC. הם ללא DEHP (דיוקטיל פתלט) ופתלטים אחרים, BPA (ביספנול A) ולטקס. הציון הסטנדרטי אינו מכיל ADM (חומר שמקורו בבעלי חיים).

קישור למאמר זה:חומר TPE עבור צינורות משאבה פריסטלטית חדשה וצינורות ביו-פרמצבטיים קריוגניים

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


חומר TPE עבור צינורות משאבה פריסטלטית חדשה וצינורות ביו-פרמצבטיים קריוגנייםPTJ – כמו הישג סין עיבוד CNC החברה וחנות ה-CNC, PTJ Hardware Co., Ltd מתמחה בחרטות OEM CNC, ייצור חלקי עיבוד CNC בהתאמה אישית ושירותי עיבוד CNC מהירים בסין כבר למעלה מ-12 שנים ותמיד שומרת על הסטנדרט הגבוה ביותר במהירות אספקה ​​ואיכות אמינה של ייצור CNC מדויק. רכיבים. בעזרת טכנולוגיה ברמה גבוהה וציוד יעיל, כמו גם גישה קפדנית, עברנו את הסמכת האיכות ISO9001:2015, התומכת בפיתוח ארוך טווח של PTJ שירותי כרסום CNC, שירותי חרטת CNC, כרסום-חריטה CNC, שירותי קידוח CNC, עיבוד ציר 3/4/5, עיבוד שבבי שוויצרי שירותים, עיבוד CNC חלקים ושירות מותאמים אישית בסין, עיבוד חלקים קטנים וכו'. עיבוד חלקי CNC מקצועי של PTJ כולל ייצור חלקי מתכת CNC, עיבוד CNC מפלסטיק, וכמה חומרים קשים. ניתן להשתמש במוצרי עיבוד ה-CNC שלנו במגוון רחב של תעשיות..PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים החסכוניים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, מוזמן לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.