האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

חוקרים בארה"ב מחלצים אלמנטים נדירים של כדור הארץ מפוספוגבס

חוקרים בארה"ב מחלצים אלמנטים נדירים של כדור הארץ מפוספוגבס

יסודות אדמה נדירים, הידועים כוויטמינים תעשייתיים, הם חומרי ייצור הכרחיים עבור ציוד היי-טק רבים כגון טלפונים ניידים ומחשבים. עתודות יסודות האדמה הנדירות בעולם אינן שופעות ומפוזרות בצורה לא אחידה, והן נמצאות במצב של מחסור באספקה ​​במשך זמן רב. לאחרונה פרסמו חוקרים אמריקאים דוח מחקר במהדורה המקוונת של כתב העת Journal of Chemical Thermodynamics, לפיו הם פיתחו שיטה להפקת יסודות אדמה נדירים מפסולת תעשייתית-זרחן גבס, אשר עשויה להקל על אספקה ​​הדוקה של יסודות אדמה נדירים.

חוקרים בארה"ב מחלצים אלמנטים נדירים של כדור הארץ מפוספוגבס

זרחן גבס הוא פסולת המופקת על ידי ייצור חומצה זרחתית מעפרת פוספט, המכילה כמות גדולה של יסודות אדמה נדירים. חוקרים מעריכים שהפוספוגבס המיוצר בעולם מדי שנה מכיל כ-100,000 טון של יסודות אדמה נדירים, שזה כמעט זהה לכל הייצור העולמי השנתי של תחמוצות אדמה נדירות (126,000 טון). אמנם המלאי העולמי של זרחן גבס הוא עצום, אך המלאי בארצות הברית לבדה עולה על מיליארד טון, אך שיעור הניצול האפקטיבי נמוך מאוד. הכמות העצומה של פסולת זרחן גבס לא רק תופסת שטחים רבים, אלא גם גורמת לזיהום סביבתי. כיצד לפתור ביעילות את בעיית ניצול המשאבים של זרחן גבס הפכה לבעיה העומדת בפני התעשייה.

הפעם, על מנת לבחון האם ניתן לחלץ יסודות אדמה נדירים מפוספוגבס, צוות מחקר שהורכב מחוקרים מהמעבדה הלאומית של איידהו, אוניברסיטת רוטגרס ומוסדות נוספים בארצות הברית סימם את הפוספוגבס באיטריום, צריום, ניאודימיום ו סמאריום. , אירופיום ואיטרביום ועוד 6 סוגים של יסודות אדמה נדירים, ולאחר מכן חקרו אפשרויות שונות שניתן להשתמש בהן כדי לחלץ אלמנטים נדירים של כדור הארץ. הם מצאו שתמיסה המשתמשת בתערובת כימית המיוצרת על ידי Gluconobacter oxydans כדי לשחזר יסודות אדמה נדירים היא יעילה מאוד. גלוקונובקטר הוא חיידק נפוץ שיכול לייצר חומצות אורגניות כגון חומצה גלוקונית. חומצה גלוקונית יכולה להמיס את יסודות האדמה הנדירים בחומרים שמסביב ולהמיס אותם לתוך התמיסה באמצעות תהליך שנקרא "שטיפה ביולוגית". ניתן להשתמש ביסודות האדמה הנדירים המשקעים בייצור תעשייתי לאחר טיהור.

חוקרים ציינו כי שיטות קונבנציונליות להפקת יסודות אדמה נדירים מעפרות מייצרות חומרים רעילים ומזהמים חומציים. השיטה החדשה שלהם פחות מזיקה לסביבה והיא כדאית מבחינה כלכלית. המלאי העצום בעולם של זרחן הוא מקור ליסודות אדמה נדירים שאי אפשר להתעלם מהם. אם ניתן ליישם באופן תעשייתי שיטה חדשה להפקת יסודות אדמה נדירים מזרחן, זה יהיה מספיק כדי להקל ביעילות על המחסור באספקת אדמה נדירה בעולם.

קישור למאמר זה: חוקרים בארה"ב מחלצים אלמנטים נדירים של כדור הארץ מפוספוגבס

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


חוקרים בארה"ב מחלצים אלמנטים נדירים של כדור הארץ מפוספוגבסדיוק 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים עבור עיבוד שבבי אלומיניום, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, עיבוד טיטניום, אינקונל, פלטינה, סגסוגת על, אצטל, פוליקרבונט, פיברגלס, גרפיט ועץ. מסוגל לעבד חלקים עד 98 אינץ' סיבוב קוטר. ו-+/-0.001 אינץ' סובלנות ישרות. תהליכים כוללים כרסום, חריטה, קידוח, קידוח, השחלה, הקשה, גיבוש, קביעה, קידוח נגדי, שקיעה נגדית, קידוח ו חיתוך לייזר. שירותים משניים כגון הרכבה, השחזה ללא מרכז, טיפול בחום, ציפוי וריתוך. אב טיפוס וייצור בנפח נמוך עד גבוה מוצע עם מקסימום 50,000 יחידות. מתאים לכוח נוזל, פנאומטיקה, הידראוליקה ו שסתום יישומים. משרת את תעשיות התעופה והחלל, המטוסים, הצבא, הרפואה והביטחונית. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.