האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

חידוד מקדחים

חידוד מקדחים

חידוד מקדחות


מקדח טוויסט הוא כלי המקדח חור עגול של פיסת עבודה על ידי סיבוב חיתוך ביחס לציר קבוע. הוא נקרא על שם חליל הספירלה שלו בעל צורה ספירלית הדומה לפיתול. בחריצי ספירלה יש 2 חריצים, 3 חריצים ומעלה, אך 2 חריצים הם הנפוצים ביותר. ניתן להדק קידוחי טוויסט על כלי קידוח ידניים, חשמליים או מכונות קידוח, מכונות כרסום, מחרטות ואפילו מרכזי עיבוד. חומר הסיביות הוא בדרך כלל פלדת כלי עבודה מהירה או קרביד מלט.

חידוד מקדחים

קידוח סגסוגות כולל -PTJ מכונות CNC חנות

היו אנשים שהציעו לחדד את תרגילי הטוויסט ברקע. היום אתן לכולם זמן פנוי. קידוחי טוויסט הם כלי חשוב בעיבוד מכני. הם לא פחות חשובים מכל מיני כלים. הכניסה של כלי מפנה החורים.

חידוד מקדחים

רוב המחרטות המשמשות הן מקדחות גדולות של יותר מ -16 ועשויות פלדה מהירה. כפי שהוזכר במאמר הקודם, לעתים משתמשים בתכנית U- קידוח ובמקרו לקידוח תוכניות מקרו לקידוח חורים עמוקים של G83. ומרכזי כרסום או עיבוד שבבי CNC משתמשים מדי פעם במקדחות סגסוגת במהלך תחרויות.

חידוד מקדחים

בפועל, לא רבים משני האחרונים משמשים לקידוחים, רובם פלדה במהירות גבוהה, במיוחד עבור קידוחים מעל גיל 16, העלות יקרה מדי, ניתן להשתמש רק בפלדה במהירות גבוהה, קידוח הוא מתכל, כאשר עיבוד קידוחים רגיל מהירות הקידוח לא אמורה להיות גבוהה מדי, שיש לה דרישות גבוהות לקירור. אם הקידוח מהיר מדי, זה יגרום בקלות לשריפת המקדחה, וכתוצאה מכך ירידה בקשיות ובחוסר היכולת להמשיך ולקדוח את חומר העבודה. בשלב זה אנו נדרשים לחדד את מקדחת הטוויסט. השחזת מקדח הטוויסט היא סוג של עבודה טכנית. אם תטחן את זה טוב, תקבל פעמיים מהתוצאה במחצית המאמץ.

קישור למאמר זה: חידוד מקדחים

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


חידוד מקדחיםPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.