האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

חיזוי תהליכי חמצון קשים

חיזוי תהליכי חמצון קשים

חיזוי תהליכי חמצון קשים


גודלו הנותר של החלק נובע מעובי סרט התחמוצת הקשה. לכן, אם חלקי אלומיניום צריך לעבד עוד יותר או לחלקים שצריך להרכיב מאוחר יותר, יש להשאיר מראש קצבת עיבוד מסויימת ולהזמין את מקום ההידוק שצוין.

חיזוי תהליכי חמצון קשים
חיזוי תהליכי חמצון קשים

העובי המרבי של הסרט האנודיז המתקבל יכול להגיע לכ -250 מיקרון, וניתן להשיג סרט תחמוצת מיקרו-קשיות של 1500 ק"ג / מ"מ על אלומיניום טהור, בעוד שניתן להשיג סרט תחמוצת מיקרו-קשיות של 2-400 ק"ג / מ"מ. על סגסוגת אלומיניום. . מכיוון ששכבת הסרט תחמוצת הנוצרת על ידי אנודיזציה קשה היא בעלת עמידות גבוהה, היא תשפיע ישירות על חמצון העוצמה הנוכחית. על מנת להשיג סרט תחמוצת עבה יותר, יש צורך להגדיל את המתח החיצוני. 

המטרה היא לחסל את השפעת ההתנגדות הגדולה ולשמור על צפיפות הזרם קבועה. עם זאת, כאשר הזרם גדול, יחול חימום עז. כמות חום גדולה נפלטת, מה שגורם לטמפרטורת האלקטרוליט סביב החלק לעלות בחדות. עליית הטמפרטורה תאיץ את פירוק סרט התחמוצת ותמנע מסרט התחמוצת להיות סמיך.

  • מיוחד מתקנים תכנון וייצור מיוחד מתקנים עבור חלקים בצורות שונות והדרישות הספציפיות של החלקים לאחר החמצון. במהלך תהליך החמצון, חלקים אנודיים קשים חייבים לעמוד במתח גבוה ובזרם גבוה. וודאו כי המתקן והחלקים יכולים לשמור על מגע מצוין. אחרת, התקלקלות או חלקים שרופים ייגרמו ממגע לקוי. חלק מהבעיה.
  • ב. מכיוון שגודל החלק משתנה במהלך אנודיזציה קשה, יש לחזות מראש את העובי והסובלנות הממדי של סרט התחמוצת במהלך העיבוד המכני, ואז נקבע הגודל האמיתי של החלק לפני האנודיזציה כך שיוכל לעמוד הדרישות לאחר עיבוד טווח הסובלנות. באופן כללי, גודל החלק גדל בכמחצית מעובי סרט התחמוצת. קצבת גודל חלק בגלל העובי הגבוה של סרט התחמוצת הקשה, אם צריך לעבד עוד חלקי אלומיניום או להרכיב חלקים אחר כך, יש להשאיר מראש קצבת עיבוד מסויימת ולהזמין את מקום ההידוק שצוין.
  •  ג. גימור המשטח לאחר טיפול זה יכול להראות שטוח יותר מהמקור, ובחלקים בעלי גימור מקורי גבוה יותר, לעיתים קרובות לאחר טיפול זה, גימור פני השטח של החלק משתנה לאחר אנודיזציה קשה. עבור משטחים מחוספסים יותר, המשטח המוצג הוא חלק ובהיר יותר, עם ירידה של בערך 1 עד 2 רמות. ה. עיגול חד כל הקצוות של אלומיניום וסגסוגות אלומיניום צריכים להיות מפונפים, ורדיוס מעגל ה- y המפונם לא צריך להיות פחות מ 0.5 מ"מ. בחלקים המעובדים אסור שיהיו להם זוויות חדות, קוצים ושוליים ופינות חדים אחרים. בגלל חמצון קשה, זמן האנודה הוא בדרך כלל ארוך, והחמצון (A1 + O2 → A12O3 + Q) הוא תגובה אקזוטרמית בפני עצמה.

ומכיוון שקצוות ופינות של חלקים כלליים הם לרוב החלקים שבהם מרוכז הזרם, חלקים אלה הם הסבירים ביותר לגרום להתחממות יתר של החלקים המקומיים ולשרוף את החלקים. באופן כללי, אם הטמפרטורה תרד, עמידות הבלאי של הסרט החמצני האנודי של אלומיניום וסגסוגת אלומיניום תגדל, הנגרמת על ידי ירידה בקצב הפירוק של האלקטרוליט לסרט, על מנת להשיג סרט תחמוצת בעל קשיות גבוהה יותר. . 

עלינו לשלוט בטיפול האנודייז הקשה בטווח הטמפרטורות של ± 2 ℃. השפעת הטמפרטורה על שכבת הסרט לטמפרטורת האלקטרוליט יש השפעה רבה על עמידות הבלאי של סרט התחמוצת.

קישור למאמר זה: חיזוי תהליכי חמצון קשים

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


חיזוי תהליכי חמצון קשיםPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.