האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

חיישני מיקרו גז מודפסים בתלת מימד נמצאים כאן

חיישני מיקרו גז מודפסים בתלת מימד נמצאים כאן

מדענים מ-Trinity ו-AMBER, מרכז המחקר לחומרים מתקדמים וביו-הנדסה SFI, גילו דרך להשתמש בחומרים חדשים ובהדפסת תלת-ממד ברזולוציה גבוהה כדי ליצור חיישני גז משנים צבע מיניאטוריים.

חיישנים מגיבים, מודפסים, מבנים מיקרו-אופטיים – ניתנים לניטור בזמן אמת ולהשתמש בהם כדי לזהות אדי ממס באוויר. לחיישנים אלו יש פוטנציאל רב וניתן להשתמש בהם ברשתות ביתיות, מכשירים בעלות נמוכה או לשלב אותם במכשירים לבישים המשמשים לניטור בריאות האדם.

רוב האנשים מבלים את רוב חייהם בבתיהם, ברכבם או בסביבת העבודה, כך, למשל, היכולת לנטר בזול ומדויק את רמות המזהמים עשויה לשנות את כללי המשחק בסביבת הבריאות והרווחה.

עבודה זו הובלה על ידי לריסה פלורה, פרופסור עוזרת וחוקרת ראשית AMBER בטריניטי קולג' לכימיה ופרופסור לואיז בראדלי ממכללת טריניטי לפיזיקה, ונערכה במרכז המחקר Trinity Adaptive Nanostructure CRANN ו-Nano Devices. משתף פעולה תעשייתי ומוביל בתחום חישת הגז, ד"ר Radislav Potyrailo מ-GE Research ב-Niskayuna, ניו יורק היה מעורב אף הוא.

חיישני מיקרו גז מודפסים בתלת מימד נמצאים כאן

תוצאות הצוות פורסמו זה עתה כחלק מגיליון מיוחד המציג את עבודתה של פרופסור פלורה כחוקרת מתפתחת בכתב העת C of Materials Chemistry.

המחבר הראשי של המאמר בכתב העת, ד"ר קולם דילייני מבית הספר לכימיה AMBER Trinity וחוקר, אמר: לפני יותר מ-300 שנה, רוברט הוקר חקר לראשונה את הצבעים הבהירים בכנפיים של טווסים. רק כמה מאות שנים מאוחר יותר גילו מדענים שהצבע המבעבע הזה לא נגרם מפיגמנטים מסורתיים, אלא מאינטראקציה של אור עם עצמים זעירים על נוצות, שגודלן רק כמה מיליוניות המטר.

אנו משתמשים בעיצוב הביולוגי הזה, החל מגפיים ועד זיקיות כדי ליצור חומרים מרגשים מאוד. אנו משיגים מטרה זו על ידי שימוש בטכנולוגיה הנקראת כתיבה בלייזר ישירה (DLW), המאפשרת לנו למקד את הלייזר לנקודה קטנה מאוד ולאחר מכן להשתמש בו מהפולימר הרך שפיתחנו במעבדה בייצור מבנים תלת מימדיים.

משתתפת הפעולה של הפרויקט, פרופסור לפוטוניקה באוניברסיטת טריניטי, לואיז בראדלי (לואיז בראדלי) הוסיפה: המחקר שלנו בין שתי הקבוצות התמקד בתכנון ומידול של מבנים זעירים אלה בחומרים המגיבים לגירוי. וגם ייצור. ג'ינג צ'יאן, דוקטורנט מצוין במעבדה שלי, השקיע זמן רב בפיתוח עיצובים ובניבוי התגובה של מבנים שונים. אנו יכולים להגיב לאור, חום ולחות כדי ליצור תגובות חיות ובלתי נראות והסוואה שיכולים באמת לשחזר את העולם הטבעי. מערכת יכולת. ניתן להשתמש בנמשים כדי לספר לנו מידע רב על הכימיה הסביבתית שלהם.

מדוע חיישני צבע מיניאטוריים שימושיים? למרות שחיישנים פיזיקליים מסורתיים תומכים בשוק המגורים המחוברים, פלטפורמות החישה הכימיות הזמינות בעלות נמוכה והניתנות להתאמה נשארות מאחור.

חיישנים פוטוניים עשו התקדמות ניכרת בייצור חלופות מדויקות וחזקות עם צריכת החשמל הנמוכה ביותר, עלויות תפעול נמוכות ורגישות גבוהה. זהו תחום שבו ד"ר פוטיראילו ו-GE Research מחויבים למסחור במשך שנים רבות.

פרופסור לריסה פלורה ממכללת טריניטי לכימיה ו-AMBER אמרה: יצרנו מבנים אופטיים מיקרוסקופיים מגיבים, מודפסים שניתן לנטר אותם בזמן אמת ולהשתמש בהם כדי לזהות גזים. ליכולת להדפיס חומרים מגיבים אופטית כאלה יש פוטנציאל גדול לשלב אותם במכשירי חישה ביתיים מחוברים בעלות נמוכה, או מכשירים לבישים לניטור אנליטים.

אנחנו מבלים את רוב זמננו בבית, ברכב או בסביבת עבודה. המודל מצביע על כך שריכוז המזהמים עשוי להיות פי 5-100 מהריכוז החיצוני. כאשר אנו בוחנים את בריאות העולם, זהו רעיון בלתי נשכח. הארגון ממליץ ש-90% מאוכלוסיית העולם יחיו באזורים החורגים מסטנדרטים מקובלים באוויר. מזהמים אלו מושפעים מאוויר הסביבה, כימיקלים, ריח, איכות מזון ופעילויות אנושיות, ויש להם השפעה עמוקה על בריאותנו.

עד כה, חיישני גז פנימיים התמקדו כמעט רק בזיהוי דליפות, עשן ופחמן דו חמצני. אפילו התקדמות איטרטיבית, כולל זיהוי בזמן אמת של לחות יחסית, רמות חמצן, פחמן דו חמצני, פחמן אורגני נדיף (VOC) ושיטות אמוניה יכולות לשחק תפקיד עצום בפיתוח מערכות אקולוגיות לניטור סביבתי ביתי. זה מבטיח שניטור בריאות ורווחה הופך לליבה של בניית בית ואוטומציה עתידיים.

קישור למאמר זה: חיישני מיקרו גז מודפסים בתלת מימד נמצאים כאן

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


חיישני מיקרו גז מודפסים בתלת מימד נמצאים כאןPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, מתכת לפי מפרט הלקוח, מסוגלים לחלקים מתכתיים ופלסטיים במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה שחיקה, חיתוך לייזר,הִתעַמְלוּת,למות הליהוק, מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.