האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

חלקי דיוק בעיבוד CNC שניתן "לחרוט" על השיער! ! !

חלקי דיוק בעיבוד CNC שניתן "לחרוט" על השיער! ! !

 "חקוק" על השיער


עיבוד חלקי דיוק CNC הוא טכנולוגיה המשתמשת בכלי מכונה CNC לעיבוד. יש לו יתרונות רבים כגון יעילות ייצור גבוהה, מידה גבוהה של אוטומציה וטווח עיבוד גדול. וזה ממלא תפקיד חיוני בפיתוח מוצרים חדשים.

חלקי דיוק בעיבוד CNC שניתן "לחרוט" על השיער! ! !

חלקי עיבוד cnc כמו על השיער החקוק

הבולט ביותר הוא המהירות והדיוק של עיבוד חלקים מדויק. מהירות ודיוק הם שני אינדיקטורים חשובים ביותר לעיבוד שבבי מתכת. השימוש בטכנולוגיית עיבוד שבבי במהירות ובדיוק גבוהה יכול לשפר מאוד את יעילות העיבוד ואת איכות המוצר וכיתה, אך גם לקצר מאוד את מחזור הייצור וזמן האספקה, אך גם לשפר את התחרותיות בשוק.

בעת עיבוד חלקי CNC ברמת דיוק גבוהה, רק מהירות החיתוך של סיבוב וכרסום הגיעה ל- 5000-8000m / min או יותר; מספר סיבובי הציר הוא מעל 30,000 סל"ד (חלקם עד 100,000 סל"ד); תנועת הטבלה מהירות (קצב הזנה): ברזולוציה של 1 מיקרון, מעל 100 מטר לדקה (חלק עד 200 מטר לדקה), ברזולוציה של 0.1um, מעל 24 מטר לדקה; מהירות החלפת כלים אוטומטית היא שנייה בתוך; קצב הזנת אינטרפולציה בקו קטן מגיע ל 1 מטר לדקה.

מבחינת דיוק העיבוד, בעשר השנים האחרונות, דיוק העיבוד של כלי מכונת CNC רגילים הועלה מ- 10um ל- 10um, ו דיוק עיבוד שבבי מרכזי שופרו מ 3 ~ 5um ל 1 ~ 1.5um, אולטרהדיוק עיבוד שבבי הדיוק החל להיכנס לשיעור הננומטר. (0.01um).

לשיער יש קוטר של כ- 60 עד 90 מיקרון, והדיוק של חלקי דיוק CNC דומים לזה של חריטה על השיער.

קישור למאמר זה: עיבוד CNC חלקים מדויקים שניתן "לחרוט" על השיער! ! !

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


חלקי דיוק בעיבוד CNC שניתן "לחרוט" על השיער! ! !PTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. שירותי עיבוד שבבי CNC מדויקים מהירים 3, 4 ו -5 צירים כולל כרסום, פנייה למפרט הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים השחזה, קידוח, CNC,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.