האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

חלקי התבנית זקוקים לתחזוקה קפדנית שלך

חלקי התבנית זקוקים לתחזוקה קפדנית שלך

חלקי התבנית זקוקים לתחזוקה קפדנית שלך

תחזוקה של תבניות רציפות חייבת להיעשות בזהירות, בסבלנות, צעד אחר צעד, ואסור לעסוק בעיוורון. בעת תיקון התבנית עקב תקלה, יש לחבר חגורת חומר על מנת להקל על בירור הבעיה.

פתח את התבנית, השווה את חגורת החומר, בדוק את מצב התבנית, אשר את סיבת התקלה, גלה את הבעיה ולאחר מכן נקה את התבנית לפני הסרת התבנית. בעת הסרת התבנית, הכוח חייב להיות אחיד. 

עבור מבנה התבנית שבו קפיץ הפריקה נמצא בין הלוח הקבוע לפלטת הפריקה וקפיץ הפריקה ישירות על עמוד המנחה הפנימי, פירוק לוח הפריקה חייב להבטיח כי צלחת הפריקה מאוזנת ונפלטת. הטיית לוחית הפריקה עלולה לגרום לשבירת האגרוף שבתבנית

1. תחזוקה קמורה וקעורה של עובש

בעת פירוק תבניות הזכר והנקבה, שימו לב למצב המקורי של התבנית, כך שניתן יהיה לשחזר אותה בקלות במהלך הרכבת התבנית שלאחר מכן. אם יש רפידה או משמרת, יש לחרוט את עובי האטם על החלק ולרשום אותו. כדי להחליף את האגרוף, נסה להכניס את בלוק הפריקה ואת הקובייה כדי לראות אם הוא חלק, והאם הפער בין הכנס לקובץ אחיד, והאם הפער בין הקובץ והניקוב הוא אפילו בעת החלפת הקובייה. . לאחר שחיקה את האגרוף, האגרוף מתקצר ויש להוסיף את האטם כדי להגיע לאורך המתבקש. יש לבדוק האם אורך האגרוף האפקטיבי מספיק. יש לברר את הסיבה להחלפת האגרוף השבור, ולבדוק האם יש לתבנית הקעורה המקבילה שבבים והאם היא צריכה לטחון את קצה החיתוך. בעת הרכבת האגרוף, בדוק אם המרווח בין האגרוף לבלוק הקבוע או הלוח הקבוע מספיק. אם יש בלוק עיתונות, בדוק אם יש מקום לתנועה. יש למקם את משטח ההרכבה בצורה אופקית, ולאחר מכן להגדיר אותו בעזרת בלוק ברזל שטוח כמו מוט נחושת על משטח הקובץ כדי להקיש אותו במקומו. אין למקם אותו באלכסון ולהכריח אותו פנימה. יש לחצוב את תחתית הקובית. לאחר ההתקנה, בדוק אם משטח הקוביות הקעור הוא אפילו עם משטח הקוביות. לאחר הרכבת ליבת החבטות והקוביות, בדוק את חגורת החומר כדי לבדוק אם החלקים מותקנים בצורה לא נכונה או הפוכה. בדוק אם רפידות הקוביות והקוביות הפוכות, האם חור המכסה חסום והאם יש צורך בחלקים חדשים. מספיק לגנוב חומרים, האם צריך לגנוב את החומר, ואם צריך לנעול את התבנית היטב. שימו לב לאישור הנעילה של בורג צלחת החשפנית. בעת הנעילה, יש לנעול אותו בין הפנים לחוץ בכוח מאוזן. אין להדק תחילה בורג אחד ולאחר מכן לנעול את הבורג השני, על מנת להימנע מלפנות צלחת החשפנית ולגרום להישבר האגרוף או לדיוק התבנית מצטמצם.

2. תחזוקת פריקה

ניתן לאזן את פירוק צלחת הפריקה עם שני מברגים תחילה, ולאחר מכן להשתמש בשתי הידיים כדי לאזן את הכוח להוציא אותה. כאשר קשה לפרק, בדוק אם מנקים את החלק הפנימי של התבנית, האם ברגי הנעילה מפורקים לחלוטין, האם התבנית ניזוקה מהשיבוש, ברר את הסיבה ולאחר מכן בצע את הטיפול המקביל, ואל תפטר מעיוור זה. בעת הרכבת לוחית הפריקה, נקו תחילה את החבטה ואת צלחת הפריקה, הוסיפו שמן סיכה לעמוד ההנחיה והכנסת האגרוף, הכניסו אותו באופן יציב, ולאחר מכן לחצו עליו במקומו בשתי ידיים, וחזרו עליו מספר פעמים. אם הוא הדוק מדי, גלה את הסיבה (האם עמוד ההנחיה ושרוול ההנחיה מכוונים כרגיל, האם יש נזקים בחלקים שונים, האם המחבט החדש יכול לעבור את צלחת הפריקה במיקום הנכון), גלה את הסיבה , ולהתמודד עם זה בהתאם. אם יש בלוק עיתונות בצלחת הקבועה, בדוק אם החומר נגנב על הצלחת האחורית של הפריקה מספיק. משטח מגע החומר שבין צלחת הפריקה לבין הקובית נחתם במשך זמן רב כדי לייצר זרימה (הפער בין צלחת הפריקה לחלל הוא בדרך כלל עובי החומר מינוס 0.03-0.05 מ"מ. כאשר הכניסה היא רצינית, זה ישפיע על הלחיצה של החומר דיוק, וכתוצאה מכך גודל המוצר לא תקין, חוסר יציבות וכו ', יהיה צורך לתקן או לטחון מחדש את תוספת הפריקה וצלחת הפריקה. יש לבדוק את שרוול המתאר לדיוק. כאשר הוא אינו שווה, זה יגרום ללוח הפריקה להטות את הדיוק שלה הפונקציה המנחה והחלקה של העמסת הקפיץ תיהרס ויש לשמור עליה

3. בדיקת הדרכה

יש לבדוק את המרווח בין עמוד ההנחיה לשרוול ההנחיה, בין אם יש כוויות או סימני שחיקה, ואם מצב אספקת השמן של מוביל התבנית תקין. הבלאי של המדריכים והשמדת הדיוק מפחיתים את הדיוק של התבנית, ובעיות שונות יופיעו בעיות בחלקים שונים של התבנית. לכן יש צורך בתחזוקה נכונה והחלפה שוטפת. בדוק את הדיוק של מדריך החומרים. אם סיכת ההנחיה נשחקה, היא איבדה את הדיוק והתפקוד המתאימים של מדריך הקלטת ויש להחליפה. בדוק את מצב הקפיץ (קפיץ פריקה וקפיץ מפלט וכו ') כדי לראות אם הוא שבור, או אם הוא לא נשבר לאחר שימוש ארוך טווח, הוא התעייף ואיבד את כוחו המקורי. יש לתחזק אותו ולהחליפו באופן קבוע, אחרת הוא יגרום נזק לתבנית. או שהייצור לא חלק

4. התאמת פער עובש

חור מיקום ליבת התבנית נשחק עקב שילובים תכופים ומרובים של ליבת התבנית, וכתוצאה מכך פערים גדולים לאחר הרכבה (רפיון לאחר הרכבה) או פערים לא אחידים (סטיות מיקום), מה שיגרום להידרדרות צורת החתך לאחר ניקוב . , האגרוף קל לשבור ולייצר קוצצים וכו ', אותם ניתן לכוונן על ידי בדיקת מצב הקטע לאחר ניקוב. כאשר הפער קטן החתך קטן יותר. כאשר הפער גדול, החתך והבור הם גדולים. ניתן להשיג פער סביר על ידי הזזה. לאחר ההתאמה, יש להקליט אותו כראוי. ניתן לבצע סימנים גם בקצה הקובייה כדי להקל על פעולות תחזוקה של מעקב. בייצור היומי יש לשים לב לאיסוף ולשימור התבנית המקורית במצב הטוב ביותר. אם הייצור שלאחר מכן אינו חלק או שהתבנית משתנה, היא יכולה לשמש אסמכתא לתחזוקת עובש. בנוסף, מערכת העזר, כגון אם סיכת המפלט נשחקת, האם היא יכולה להוציא את החומר, האם סיכת ההנחיה ו תותב שחוקים, יש לבדוק ולשמור עליהם.

יש תוכנית שבועית, תוכנית חודשית לתבנית, או תוכנית תחזוקה על ידי מדידת המספר. הקפידו על תוכנית תחזוקת עובש, חיי העובש יוכפלו.

קישור למאמר זה: חלקי התבנית זקוקים לתחזוקה קפדנית שלך

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


חלקי התבנית זקוקים לתחזוקה קפדנית שלךPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, מתכת לפי מפרט הלקוח, מסוגלים לחלקים מתכתיים ופלסטיים במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה שחיקה, חיתוך לייזר,הִתעַמְלוּת,למות הליהוק, מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.