האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

חלקי מכונות רפואיות במכונות CNC למכשירי שמיעה

חלקי מכונות רפואיות במכונות CNC למכשירי שמיעה

חלקי מכונות רפואיות במכונות CNC למכשירי שמיעה


חלק זה משמש למכשירים רפואיים המיוצרים ומעובדים על ידי חברת jh. זה לא חלק יציקה למות אבל הוא במכונה על ידי צלחת נירוסטה שלמה 316L; הדיוק הממדי אינו גבוה +/- 0.05 מ"מ, אלא טיפול שטח הדרישות גבוהות; זה חייב להיות צבע עקבי וללא שמץ של שריטות.

חלקי מכונות רפואיות במכונות CNC למכשירי שמיעה
חלקי מכונות רפואיות במכונות CNC למכשירי שמיעה

חלק זה הוא חלק מדויק עבור מכשירים רפואיים. זה מעובד על ידי נירוסטה 316L במכונה מדויקת על ידי מפנה וכרסום מחרטה CNC.

מוצר זה מאפיין את קשיות החומרים הגבוהה, דרישות דיוק גבוהות ודרישות גימור פני שטח גבוהות, מה שמוסיף קושי רב לעיבוד; זה נעשה על ידי סיבוב וכרסום עם מכונת חיתוך CNC קשיחה.

חנות PTJ אינה רק בתפקיד המוביל בענף בתחום ייצור רפואי , אך גם צבר ניסיון עשיר בעיבוד חלקי ציוד תקשורת, חלקי דיוק אופטו וחלקי דיוק אופטיים. ניצול אזורים כגון עיבוד אוטומטי של חלקי דיוק;

על מנת להבטיח את איכות המוצר, החל מתכנון מוקדם של המוצר וכלה בייצור, צוות ההנדסה של PTJ Shop גיבש את הטוב ביותר דיוק עיבוד שבבי תכנן שהמוצר יפתור את דאגות הלקוח.

קישור למאמר זה: חלקי מכונות רפואיות במכונות CNC למכשירי שמיעה

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


חלקי מכונות רפואיות במכונות CNC למכשירי שמיעהPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.