האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

חלקי רובוט בעיבוד CNC בסין

חלקי רובוט בעיבוד CNC בסין

חלקי רובוט בעיבוד CNC


חנות PTJ מתמחה בעיבוד וייצור של חלקי מבנה רובוטיים. יש בו יותר מ -30 מרכזי עיבוד במהירות גבוהה, 4 חמישה צירים עיבוד CNC מרכזים, רכבי CNC, ציוד כרסום, חריטה וגזירה.

חלקי רובוט בעיבוד CNC בסין

חלקי רובוט בעיבוד CNC

בשנים האחרונות, רובוטי השירות רכשו כישורים אנושיים רבים, כולל: מתן שירותי ייעוץ כשירות לקוחות, עזרה לאנשים בבחירת ניהול נכסים, ציור, תרגום ואפילו נהיגה וכו ', שהייתה בצמיחה המהירה ביותר בעבר. חמש שנים. עם זאת, מאחורי זה, זה נגרם גם מקידום היישום המעשי, שעוזר לנו לפתור בעיות מעשיות רבות. חיינו נכתבים מחדש על ידי טכנולוגיות אלה. תעשיית רובוטי השירות המבוססת על רובוטים של שירות ביתי ממשיכה להתפתח, וקנה המידה התעשייתי והמרחב בשוק ממשיכים להתרחב. על פי דוח המחקר של תעשיית הרובוטים בסין לשנת 2016, שפורסם על ידי Ai Media Consulting, ארגון כריית נתונים וניתוח של צד שלישי של האינטרנט הסלולרי העולמי, ההערכה היא כי שוק רובוטי השירות העולמי יגיע ל -34.9 מיליון יחידות עד שנת 2018.

למעלה מ- 50 טכנאים מקצועיים מצוידים בעיבוד שבבי ובמוצרים. תהליך עיבוד חד פעמי לאחר עיבוד, כל עוד אתה מספק ציורים או רעיונות, אתה יכול להכין מוצרים עבורך תוך זמן קצר מאוד. בבניית רובוטים עלינו להתבסס על פרגמטיזם: רובוטים חייבים לעזור לבני אדם להרוויח כסף, והם חייבים גם לעזור לבני אדם לחסוך כסף, להגדיל את התפוקה או לשחק עבור בני האדם. רובוטים תעשייתיים שנבנו בטכנולוגיה קיימת יעזרו לבני אדם ליצור רובוטים נוספים בעתיד, שם רובוטים מסחריים אחראים ליצירת ערך כלכלי לבני אדם (אבטחת מכונות, מלצרים ונהגים וכו ') ורובוטים צרכניים ישמשו כמכשירים ביתיים וצעצועים. תפקידים, עליהם להיות קלים לשימוש וללא "טעם אנושי". כמובן שרובוטים כאלה לא צריכים להיראות כמו אנשים. למשל, רובוטים תעשייתיים הם אנשים שעובדים במפעלים ענקיים או במחסנים המצוידים במעליות חכמות.

רובוטים מסחריים מגיעים בצורה יותר ושימוש בהם, והם עשויים להיראות כמו שורה של מצלמות או חנות אוטומטית. בנוסף לכמה רכבים ייעודיים מיוחדים, כלי רכב אוטונומיים ישמרו על צורת המכונית, ורובוטים צרכניים ישתנו ללא הרף. ניתן להפוך אותם לרמקולים חכמים של אמזון הד, טלוויזיות, שואבי אבק, רובוטים חינוכיים או טאבלטים. אז מהו מפעל לעיבוד CNC חלקי הרובוט של שירות הבית? איכות טובה? חלקי המבנה הרובוטיים המקצועיים בסין (חלקי רובוטים ופגזים רובוטיים) יצרנית עיבוד שבבי CNC PTJ משתפת פעולה עמוק עם מומחים בתחומי היי-טק כמו אוניברסיטת צינגהואה ורובוט פורד, תוך הסתמכות על הניסיון המצטבר שלה בתחום עיבוד חלקי מבנה רובוטים. ספק טכנולוגיה ושירות וערבות כפולה לעיצוב רובוטים ועיבוד חלקי דיוק ועיבוד חלקים מבניים.

קישור למאמר זה: חלקי רובוט בעיבוד CNC בסין

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


חלקי רובוט בעיבוד CNC בסיןPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. שירותי עיבוד שבבי CNC מדויקים מהירים 3, 4 ו -5 צירים כולל כרסום, פנייה למפרט הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים השחזה, קידוח, CNC,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.