האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

חמישה פיתוחים עיקריים ב-Thermoforming מד דק! איסוף מהירות

חמישה פיתוחים עיקריים ב-Thermoforming מד דק! איסוף מהירות

סובלנות הייצור של חלקים יצוקים בהזרקה גבוהה מאוד, ולחלקים טרמופורמים יש בדרך כלל סטיות מסוימות, אך ההתפתחויות האחרונות הראו שהתרמופורמינג נמצא הרחק מאחורי ההזרקה תוך שימת לב להתקדמות הטכנולוגית. בקרת תהליכים מהירה, אוטומטית, חכמה יותר, מערכת ראייה משולבת וטכנולוגיית קישוט טובה יותר הופכות נפוצות יותר ויותר בפרקטיקה של תרמופורמינג.

במאמר זה, העורך של Xianji.com יתמקד בחמישה תחומים של תרמופורמציה במד דק. הטכנולוגיה בתחומים אלו מתפתחת במהירות, תוך התמקדות באינטראקציה של חומרים פלסטיים, תבניות מתכת וציוד ייצור. זה לא אומר להיות מקיף, ושיעור האימוץ אינו אחיד בכל העולם. כמו כל נושא מקצועי, ככל שתעמיקו כך תגלו יותר פרטים. ל-Thermoforming מגוון רחב של יישומים, המכסים תהליכי מד כבד ומד דק.

אוטומציה 1: טיפול בחלקים

זה בטוח לומר שכאשר רוב התרמופורמרים נשאלים על אוטומציה, הם בדרך כלל חושבים על הפתרון הסופי הקשור לפירוק חלקים. עם זאת, אין זו תרופת פלא. ממנגנוני הערמה A/B פשוטים ועד למערכות הערמה אוטומטיות, למכונות תרמופורמינג יש דרכים רבות להזיז חלקים. אולי השיטה האוטומטית הנפוצה ביותר היא שימוש במערכת עיבוד דו-צירית, שבה חלקים יצוקים מהודקים ונשברים מהסליל כחלק ממערכת הערימה הבסיסית, ולאחר מכן מועברים לרצועת מסוע באמצעות הנעה ליניארית. הגדר את פרמטרי תנועת הערימה דרך מצב ההוראה. באמצעות אופטימיזציה, תנועת הערימה הסטנדרטית כלפי מעלה יכולה להגיע למהירות של 40 מחזורים לדקה. אפשרויות אחרות כוללות סיבוב של 180° או 90° ליצירת ערימות A/B.

לאחר שהחלקים מוערמים, ניתן להעביר אותם לעמדת האריזה הסופית, שיכולה להיות פשוטה כמו מערכת מעטפת אוטומטית או כזרוע רובוטית מפרקית מלאה שמכניסה את כל הערימה לקופסה מותקנת מראש, לא פחות מסובכת. כמובן שבדרך כלל מכונות אלו אינן "הליבה" של תהליך התרמופורמינג עצמו, אך היכולת לשלב ציוד במורד הזרם היא המפתח למתן פתרון כולל. חילופי האותות מהמארח לציוד האוטומציה פשוט יחסית. Gerhard Zdebor מ-HOT&T Consulting מאוסטריה מסביר את הקישוריות הזו: "כשצריך להזיז את המחסנית, רכיבים במורד הזרם מקבלים אותות ממכונת התרמופורמינג. מצד שני, אם מתרחש כשל כלשהו, ​​הזדמנות התרמופורמציה מקבלת אותות ממערכת האוטומציה. .בשל המספר הרב,

החיסכון בעבודה הקשור לאוטומציה מובן היטב בתעשיות רבות. הכלכלה משתנה לפי מדינה, אזור ופלח שוק. עלויות העבודה עשויות להיות מניע ההשקעה הגדול ביותר, אך פרויקטים בעלי ערך מוסף נמוך עשויים להגביל את נכונותו של סמנכ"ל הכספים ליישם אוטומציה.

אוטומציה 2: בדיקה ובקרת איכות

עם זאת, אוטומציה היא יותר מטיפול בחלקים. חלקים באיכות גבוהה או חלקים בעלי דיוק גבוה דורשים בדיקת איכות מוגברת ועלויות נלוות. חלקים אלו מיוצרים בקווי תרמופורמינג מהירים עם מצלמות משולבות ותחנות דחייה. בכלכלה גלובלית שבה הסחורה משתוללת, במיוחד בתעשיית האריזות, לא קל להוכיח השקעות שעלולות להשפיע לרעה על מבנה העלויות. במהלך השנים נשלחו מכולות של חלקים טרמופורמים מאסיה לחוף המערבי. כמובן, לא כל המוצרים צריכים להיות מושלמים, ו"ממש טוב" הוא אכן הסטנדרט עבור רוב המיכלים החד פעמיים או החד פעמיים (מיחזור הוא נושא אחר לגמרי). עם זאת, בכל הנוגע לבטיחות מזון או לדרישות כירורגיות, המצב משתנה.

עד לאחרונה, האמינו שהעלות תעלה על היתרונות של מערכת הבדיקה החזותית התרמופורמינג. חישוב העלות בפועל יכלול איכות, כגון שיעור גרוטאות, כשל חלק ושיעור גרוטאות. עם זאת, מה שקשה יותר למדוד הוא את עלות המוניטין הקשורה למוצרים פגומים. מה העלות של כשל חלק בקו המילוי האוטומטי של מזון לתינוקות? מערכת הבדיקה מספקת מודעות ונראות רבה יותר. מידע זה משמש ככלי בקרת תהליכים ומדגיש את הבעיה. בתחילה, שיעור הגרוטאות בהחלט יעלה, אך עם הזמן, אחוז החלקים האיכותיים יגדל. קביעת הריכוזיות, עובי האוגן ודיוק דופן הצד ופרמטרים אחרים פגמים או פגמים לפני אריזה והובלה של חלקים יכולים להבטיח רווחים מלאים.

חמישה פיתוחים עיקריים ב-Thermoforming מד דק! איסוף מהירות

הגדל את הפרודוקטיביות: בקרת תוכנה ותהליכים

במקרה הטוב, תוכנה היא כלי להגברת הפרודוקטיביות. הגרוע מכל, זה יביא עבודה נוספת ותסכול למשתמשים. באופן כללי, כאשר אנו מאמצים תוכנה חדשה, עלינו להסתגל להתנהגות. חלק מהדיאלוג של K 2019 מציג את האלמנטים השונים של בקרת התהליך, במיוחד מערכת לולאה סגורה, שדרכה שינויים בטמפרטורת הצלחת או כוח העזר של הכנסת והסרה יגרמו להתאמה אוטומטית של פרמטרי המכונה. ניתן לסווג אותה כתוכנה המשפרת את אופן פעולת המכונה או הופכת את המכונה לחכמה יותר. האופטימיזציה הדינמית של הגדרות המכונה לוקחת את הצעד הזה צעד אחד קדימה. לאחר שהמפעיל מזין את נתוני המוצר (גודל חלק, סוג חומר ועובי), המכונה יכולה לחשב אוטומטית את פרמטרי החימום והצורה.

יצירת רשת בין המכונה למערכת הרחבת הייצור (MES) היא שיטה מומלצת ידועה, והיא זוכה ליותר ויותר תשומת לב בעמודה של Industry 4.0. כעת ניתן לשלוט בפרמטרי הקלט ב-1 אלפית שנייה, וייצוא הנתונים לקובץ csv תיצור כמות גדולה של נתונים. עם זאת, הפרדת האות מהרעש היא הצעד הראשון הקריטי בהערכת הנתונים. הגעתם של "ביג דאטה" פירושה שיש לנו יותר מידע זמין, אך לא בהכרח יותר זמן לניתוח. ככל שההכשרה במדעי הנתונים הופכת חשובה יותר ויותר, יש לה גם השלכות חשובות על המפעילים והעובדים. גישה מרחוק או ניטור מרחוק של ציוד, הקלטה וארכיון של הגדרות מכונות או כלי עבודה, ניהול הזמנות וערכות נתונים עם חותמת זמן (עבור ביקורת) העומדים בדרישות ה-FDA או GMP הם חלק מהתכונות והיתרונות החדשים של המערכת המחוברת. תוכנה שיכולה לשפר את פרודוקטיביות המשתמש.

סריקת אינפרא אדום של פרוסות מבוססות נקודות או מבוססות קו הייתה בשימוש לסירוגין במשך 15 שנים לפחות, אך עם הופעת כלי הדמיית נתונים משופרים, הטכנולוגיה זוכה ליותר ויותר קבלה. עם זאת, ישנה דרך חשיבה אחרת, כלומר, על ידי ריכוז טמפרטורת פני השטח של חומר ההקלטה על פני רוחב הנייר, חישוב בקרת הכוח (כלומר, הכוח הנדרש) של עזר התקע או מכונת המתיחה המוקדמת. על מנת לשמור על זמן התהליך קבוע, ה שסתום הפעולה תהיה במעקב ופרמטרי התהליך יותאמו אוטומטית בעת הצורך כדי לפצות על זמן ההחלפה.

כיום, רוב המכונות פועלות על פלטפורמות מונעות סרוו, בעיקר באינדקס שרשרת, תנועת עיתונות ופירוק חלקים. כונן הסרוו פועל כמו גנרטור, ולכן אנרגיה נוצרת במהלך בלימה. בדרך כלל, אנרגיית בלימה זו משתחררת אל הסביבה הסובבת כחום. טכנולוגיית כונן משוב פירושה שהאנרגיה שנוצרת מהבלם זורמת לאזור אחסון מעגל הביניים (סוללה). בקר הכונן מחובר למעגל זה, ומאפשר להשתמש באנרגיה עבור כונני סרוו אחרים.

בעיות חומר: טכנולוגיית עובש

בתעשיות הכבדות והדקות, עלות הכלים וזמן האספקה ​​מכונים לעתים קרובות כיתרונות המרכזיים של תהליך התרמופורמינג. עבור תרמופורמרים מסוימים, עדיין מקובל לייצר את הכלים שלהם בעצמם. לפני לימוד טכנולוגיית הכלים בפועל, חשוב לציין שיצרני הכלים נהנו מהתקדמות בטכנולוגיית CNC. נעלמו המחרטות הידניות הישנות ומכבשי ברידג'פורט.

ציוד מארצות הברית, גרמניה ויפן שולט בתחום המכונות. אוטומציה של כיבוי אורות מאפשרת גמישות רבה יותר בתזמון ומפחיתה את הצורך בפיקוח מפעיל. ה טיפול שטח שופר, והוסיף עוד זמן ועבודה לחנות הכלים. בתחום האקסטרוזיה, שינויים בניסוח של חומרי CPET ו-CPLA הובילו לכלים חדשים שנמנעים משימוש בתבניות דו-שלביות מחוממות בשמן, ובמקום זאת משתמשים בתבניות חד-שלביות מחוממות חשמלית.

ניתן לסכם את ההתפתחויות העיקריות של טכנולוגיית כלי העבודה כדלקמן: בחירת חומרים, זרימת אוויר וזרימת מים. השימוש המוגבר והקבלה של אלומיניום סייע להגביר את המהירות באמצעות ניהול טמפרטורה טוב יותר והפחתת משקל, ובכך האצת תנועת המכונה. ניתן להגדיל את קצב הקירור בכלי אלומיניום עד פי 7. השימוש במערכת מים סגורה עם איטום מינימלי, חומרים נגד קורוזיה ולחץ מים אופטימלי יכול להפחית עיבוי בטווח טמפרטורות רחב ולייצר אפקט "ללא זיעה". בפרט, השימוש בכלי התאמה במקום, לחץ טבעת הידוק עצמאי ופונקציית קירור מהדק תחתון עצמאית יכולים להשיג חלקים מדויקים וניתנים לשחזור.

טים דאגלס, טכנאי מדעי בחברת PinnPack Packaging באוקסנרד, קליפורניה, רואה את היתרונות החשובים של ציפוי כלי בדיקה. לדבריו, "מטיפול פשוט של אילגון קשה ועד לציפוי PTFE המאפשר לשחרר את החתך לחתוך לצורך הפשטה, ציפויים אלו מסייעים להאריך את חיי הכלים ולמנוע בלאי", אמר. "כמה ציפויים מתקדמים של Endura Coatings או Sun Coating Co.. הוסף הגנה ספציפית לחומר. לדוגמה, בעת הפעלת CPET, הפקק והחלל מצופים כדי לשחרר טוב יותר ולהפחית את החיכוך." כל אלה הם FDA, NSF ו- USDA בטוחים.

ניהול זרימת אוויר משופר, כולל טכנולוגיות חיסכון באוויר, יכול למלא ולפורר מהר יותר, ולהציב את השסתום קרוב לחלל, מה שגם עוזר להגביר את מהירות הייצור. הכלי יכול להיות מצויד בחיישנים לניטור מתח, לחץ וטמפרטורה. הכלים העדכניים ביותר מגרמניה מצוידים כעת בתגי NFC או RFID ידידותיים למשתמש שיכולים לספק תיעוד מלא של מחזור החיים כדי להזכיר למפעילים את דרישות התחזוקה.

קישוט מקיף

השימוש בנייר מודפס מראש בתרמופורמינג כבר שולט במשך 25 שנים לפחות. כיום, תצורות AB ו-ABA, דשי צירים וחטיפי ממתקים יכולים לפעול ברוב המכשירים. לפני הייצור, ניתן להשתמש בכלי הדמיית מחשב כגון T-Sim למודל יעיל של הדפסת דפורמציה, ורק עין חיישן יכולה לזהות אזור מסוים בנייר. תהליכי עזר כגון תיוג, הדפסת דבק יבש והדפסה דיגיטלית יכולים לספק מהירויות גבוהות יותר, אך הם מגדילים את הוצאות ההון תוך הגדלת טביעת הרגל של המערכת.

תכונה מרכזית של תרמופורמינג היא היכולת להשתמש בחומרים ליצירת חלקים עם 100% הגנת מחסום, בדרך כלל במבנים כמו PP/EVOH/PP. הוספת קישוט לסרט המחסום יכולה ליצור דרכים חדשות עבור מעצבי חלקים ומוכרי מוצרים, במיוחד בסביבות התאמה אישית המונית (כגון סופרמרקטים או חנויות מזון מיוחדות). בהשוואה להזרקה של חלקים יצוקים דומים, תיוג בתבנית (IML-T) עבור תרמופורמינג מציע הזדמנויות משמעותיות להפחתת משקל. מאז התווית שולבה בתהליך העיצוב, IML-T מפחית את הוצאות ההון ואת שטח הרצפה, תוך מתן אפשרויות גרפיות יותר הקשורות להדפסת מדבקות. ומכיוון שהחומר אינו מודפס מראש, הוא לא ישחרר גז מצבע ההדפסה במהלך תהליך החימום, וניתן לגלול בקלות את דף המסגרת לשימוש חוזר מבלי להיות מזוהם.

כעת, הפיתוח האחרון של IML-T כולל את היכולת ליצור תוויות באמצעות מצעים פולימריים, נייר ואפילו קרטון. ההתמקדות במיחזור (במיוחד במיון) הניעה את הביקוש לאריזות שניתן להפריד בקלות בעת שימוש בשני חומרים או יותר.

קישור למאמר זה: חמישה פיתוחים עיקריים בתחום תרמופורמינג מד דק! איסוף מהירות

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


חמישה פיתוחים עיקריים ב-Thermoforming מד דק! איסוף מהירותדיוק 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים עבור עיבוד שבבי אלומיניום, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, עיבוד טיטניום, אינקונל, פלטינה, סגסוגת על, אצטל, פוליקרבונט, פיברגלס, גרפיט ועץ. מסוגל לעבד חלקים עד 98 אינץ' סיבוב קוטר. ו-+/-0.001 אינץ' סובלנות ישרות. תהליכים כוללים כרסום, חריטה, קידוח, קידוח, השחלה, הקשה, גיבוש, קביעה, קידוח נגדי, שקיעה נגדית, קידוח ו חיתוך לייזר. שירותים משניים כגון הרכבה, השחזה ללא מרכז, טיפול בחום, ציפוי וריתוך. אב טיפוס וייצור בנפח נמוך עד גבוה מוצע עם מקסימום 50,000 יחידות. מתאים לכוח נוזל, פנאומטיקה, הידראוליקה ו שסתום יישומים. משרת את תעשיות התעופה והחלל, המטוסים, הצבא, הרפואה והביטחונית. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.