האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

חמישה פתרונות אמינים למשבר הפלסטיק

חמישה פתרונות אמינים למשבר הפלסטיק

על פי דיווחים בתקשורת זרה, משבר הפלסטיק הוא אחד האתגרים העומדים בפני הסביבה הגלובלית שלנו. נכון להיום, מדי שנה זורמים לאוקיינוס ​​כ-1270 טונות של פלסטיק, מה שגורם לפגיעה רבה בחיי הים, ועלול לגרום לצבי ים להסתבך ולחנק על ידי חפצי פלסטיק, או אפילו גדולים בגודלם. הלווייתנים אינם חסינים, הם בלעו אשפה מפלסטיק ומתו מהרעלה. ברור שהפתרון העיקרי הוא צמצום השימוש במוצרי פלסטיק על ידי בני אדם. כיום, אנשים מתחילים לפתח טכנולוגיות חדשות, דרך חשיבה דיפוזיה, ואפילו דרך מינים אחרים כדי למצוא תשובות למשבר של כדור הארץ.

כמה מיקרוביולוגים מאוניברסיטת ג'ינה בפקיסטן גילו שאספרגילוס טובינוס יכול לשבור את הפוליאוריתן. הם מפרישים חומר אנזימטי לפירוק פלסטיק, ובמקביל Aspergillus tubingi משיג מזון מהפלסטיק המומס.

הסטארט-אפ האינדונזי Evoware משתמש באצות כפתרון. נכון להיום, הכריכים, אריזות ההמבורגרים, שקיות התיבול ושקיות אריזות הקפה מתוצרת החברה ואריזות הסבון, כולם עשויים מאצות.

חמישה פתרונות אמינים למשבר הפלסטיק

להלן חמשת הפתרונות הבלתי צפויים ביותר למשבר הפלסטי:

1.פטריות

Aspergillustubingensis היא פטרייה כהה הקיימת בסביבות חמות יותר. בעבר, אנשים חשבו שמדובר במין פטריות נפוץ מאוד, ולא היה שום דבר ייחודי, אבל בשנים האחרונות, מדענים גילו תכונה יוצאת דופן שלו – היכולת להפחית את הפוליאוריתן בפלסטיק. אחת הבעיות הכי חשובות בפלסטיק היא שהוא לא יתפרק ולא יתפרק, ולכן חומרים פלסטיים נשארים בגופנו.

חשוב לנו מאוד למצוא חומרים שיכולים לפרק פלסטיק. כמה מיקרוביולוגים מאוניברסיטת ג'ינה בפקיסטן גילו שאספרגילוס טובינוס יכול לבזות פוליאוריטן. הם מפרישים חומר אנזימטי לפירוק פלסטיק, ובמקביל Aspergillus tubingi משיג מזון מהפלסטיק המומס. מחבר דוח המחקר* Theron Khan אמר שניתן להשתמש בפטרייה זו לפירוק פסולת פלסטיק במזבלות.

2. לנקות את האוקיינוס

"חגורת האשפה הגדולה של האוקיינוס ​​השקט" היא אזור של פסולת פלסטיק באוקיינוס. הוא ממוקם בין מי קליפורניה ומי הוואי. שטחו גדול פי שלושה מצרפת, ויש בו כ-80,000 טונות של אשפה. הממציא ההולנדי בן ה-24 בויאן סלייטר הוביל כמה מהנדסים להפעיל מערכת לפינוי פסולת ימית בשם "מערכת 001". זהו אספן אשפה צף ענק באורך 600 מטר שיכול לאסוף אשפה מפלסטיק 3 מטר מתחת לפני הים.

כיום, אוניית פינוי אשפה אוספת את האשפה כל כמה חודשים. צוות המחקר משתמש בהדמיות ממוחשבות ובמודלים מוקטנים כדי לבדוק ולהתנסות במערכת פינוי האשפה. אספן האשפה הצף נע כעת לעבר חגורת האשפה הגדולה של האוקיינוס ​​השקט. . ההמצאה של סלייטר זכתה לשבחים ולביקורת, אבל כרגע זה רק מצב של לחכות ולראות, אף אחד לא יודע את יעילות העבודה הספציפית של אוסף האשפה הצף. סלוט אמר: "הרגע שאני מצפה לו הכי הרבה הוא לאסוף פסולת פלסטיק מהאוקיינוס ​​כדי להוכיח את האמינות של הטכנולוגיה הזו".

3. כביש עשוי פלסטיק

תוכנית נוספת לסילוק פסולת פלסטיק מגיעה מ"כביש הפלסטיק" בהולנד. זהו שביל אופניים העשוי מפלסטיק ממוחזר בזוול, הולנד. שים אותו במזבלה. נכון לעכשיו, "כביש הפלסטיק" הזה משתמש ב-70% פלסטיק ממוחזר, אבל מתכננת להשתמש ב-100% פלסטיק ממוחזר בקרוב. חברות שמייצרות "כבישים מהירים מפלסטיק" אומרות שחומרי פלסטיק עמידים אפילו יותר מאספלט, זמני התקנה קצרים יותר, דורשים פחות ציוד כבד ומפחיתים את טביעת הרגל הפחמנית שלהם. כביש הפלסטיק בזוול הוא באורך 30 מטרים, והפלסטיק הממוחזר שבתוכו שווה ערך ל-218,000 כוסות פלסטיק או 500,000 פקקי פלסטיק. כביש פלסטיק שני יוקם באורייסל בנובמבר השנה.

4. אצות במקום פלסטיק

בשנים האחרונות מנסים מהנדסים ומעצבים למצוא חומרים אחרים שיחליפו אריזות מזון מפלסטיק. ביו-פלסטיק מיוצר מביומסה מתחדשת, בדרך כלל שומנים צמחיים, שמנים צמחיים, עמילן טפיוקה, שבבי עץ או פסולת מזון. הסטארט-אפ האינדונזי Evoware משתמש באצות כפתרון. נכון להיום, הכריכים, אריזות ההמבורגרים, שקיות התיבול ושקיות אריזות הקפה שהחברה מייצרת ואריזות הסבון מיוצרים כולם מאצות. אריזות מסוג זה ניתנות להמסה במים חמים, או על מנת להגיע לאפס בזבוז, ניתן לאכול גם את אריזת האצות, שהיא בת קיימא ומזינה.

5. בנק פלסטיק

מפגעי פלסטיק הפכו לאיום על הישרדותם של החיים הימיים. על פי הערכות, עד שנת 2050, ייתכנו יותר שברי פלסטיק מדגים באוקיינוס. בעבר, חוקרים הציעו שקשה לממש את הרעיון של מניעת פלסטיק לחדור לים. כיום קם מיזם חברתי בשם "בנק פלסטיק", שמשלם גבוה ממחירי השוק עבור פסולת פלסטיק. אנשים שאוספים פלסטיק יכולים להשתמש בו בתמורה לכסף, סחורות (דלק, כיריים) או שירותים אחרים, כגון שכר לימוד.

הפרויקט של בנק פלסטיק הוא לעודד אנשים להתחיל לאסוף אשפה ימית מפלסטיק לפני כניסתה לנתיבי המים. במקביל, נוהג זה עוזר להגדיל את ההכנסה של אנשים, לפנות רחובות ולהפחית את כמות האשפה שזורמת לאוקיינוס. המטרה של בנק הפלסטיק היא להפוך את הפלסטיק ליותר יקר, במקום לזרוק אותו כרצונו, ולהפוך אותו למעין "מטבע". לאחר מכן, החברה מוכרת את הפלסטיק ללקוחותיה, והם משלמים בערך פי שלושה מהעלות הרגילה של הפלסטיק. החברה פועלת כיום בהאיטי, ברזיל והפיליפינים, ומתכננת לפעול בדרום אפריקה, הודו, פנמה והותיקן.

קישור למאמר זה:חמישה פתרונות אמינים למשבר הפלסטיק

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


חמישה פתרונות אמינים למשבר הפלסטיקPTJ – כמו הישג סין עיבוד CNC החברה וחנות ה-CNC, PTJ Hardware Co., Ltd מתמחה בחרטות OEM CNC, ייצור חלקי עיבוד CNC בהתאמה אישית ושירותי עיבוד CNC מהירים בסין כבר למעלה מ-12 שנים ותמיד שומרת על הסטנדרט הגבוה ביותר במהירות אספקה ​​ואיכות אמינה של ייצור CNC מדויק. רכיבים. בעזרת טכנולוגיה ברמה גבוהה וציוד יעיל, כמו גם גישה קפדנית, עברנו את הסמכת האיכות ISO9001:2015, התומכת בפיתוח ארוך טווח של PTJ שירותי כרסום CNC, שירותי חרטת CNC, כרסום-חריטה CNC, שירותי קידוח CNC, עיבוד ציר 3/4/5, עיבוד שבבי שוויצרי שירותים, עיבוד CNC חלקים ושירות מותאמים אישית בסין, עיבוד חלקים קטנים וכו'. עיבוד חלקי CNC מקצועי של PTJ כולל ייצור חלקי מתכת CNC, עיבוד CNC מפלסטיק, וכמה חומרים קשים. ניתן להשתמש במוצרי עיבוד ה-CNC שלנו במגוון רחב של תעשיות..PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים החסכוניים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, מוזמן לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.