האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

טיפול בקור ובחום בעיבוד שבבי מגנזיום-אלומיניום

טיפול בקור ובחום בעיבוד שבבי מגנזיום-אלומיניום

בתהליך עיבוד חומרי סגסוגת מגנזיום-אלומיניום, על המפעיל לבחור ציוד מתאים לגימור חומרי סגסוגת מגנזיום-אלומיניום. בתהליך עיבוד חומרי סגסוגת מגנזיום-אלומיניום, יש לעמוד בתקני הגודל ולעמוד בדרישות החספוס של פני השטח. אם חומר סגסוגת המגנזיום-אלומיניום עבר עיבוד גס בשלב הגימור של חומר סגסוגת המגנזיום-אלומיניום, ניתן להפחית את צרות הגימור, וגבוה-דיוק עיבוד שבבי ניתן לבחור חלקי עבודה, ובכך לשפר את הדיוק של חלקי סגסוגת מגנזיום אלומיניום. הרבה חום חיתוך נוצר במהלך עיבוד חומרי סגסוגת מגנזיום-אלומיניום.

בגלל נקודת ההיתוך הנמוכה של חומרי סגסוגת מגנזיום-אלומיניום, חומרים מסגסוגת מגנזיום-אלומיניום מתעוותים בקלות בתנאי טמפרטורה גבוהים. יש צורך לסיים את העיבוד של חומרי סגסוגת מגנזיום-אלומיניום על ידי חיתוך כדי להפחית את הטמפרטורה במהלך העיבוד ולהימנע מבעיות דפורמציה של חלקי סגסוגת מגנזיום-אלומיניום. שגיאת חיתוך.

טיפול בקור ובחום בעיבוד שבבי מגנזיום-אלומיניום

על מנת להשתמש בשיטת טיפול בחום בעיבוד חומרי סגסוגת אלומיניום מגנזיום, יש צורך להשתמש בשיטות כגון יישון מלאכותי וחישול מחדש. אם מבנה החלק פשוט יחסית, תחילה מבצעים עיבוד גס, משתמשים בטיפול בחום ובסיומו מבוצע עיבוד גמר. כאשר המבנה מורכב, מבוצע תחילה עיבוד גס, חצי גימור לאחר טיפול בחום, לאחר מכן טיפול בחום ולבסוף גימור. יש צורך לנתח את המאפיינים של חומרי סגסוגת מגנזיום-אלומיניום בעיבוד של חומרים מסגסוגת מגנזיום-אלומיניום, ולהשתמש בטכניקות עיבוד ממוקדות כדי למנוע טעויות בעיבוד שבבי. הצוות יכול להשתמש בשיטת חישול מחדש של יישון מלאכותי. התקדמות העיבוד של חלק מחומרי סגסוגת מגנזיום-אלומיניום גבוהה מאוד. לאחר עיבוד מעמיק, מתבצע טיפול בחום כדי למנוע בעיות בשימוש בחלקים בעתיד.

שימוש בשיטות טיפול בקור, בעיקר בשיטות טיפול בטמפרטורה נמוכה, משפרים את מבנה גוף סגסוגת המגנזיום-אלומיניום ומשפרים את יציבות המבנה. בעבודת העיבוד בפועל, משולבים הטיפול בקור ושיטת החישול מחדש בטיפול בחום, וניתן להשתמש בהשפעת השפעת הטמפרטורה הנמוכה הגבוהה יותר כדי לשפר את הדיוק הממדים של חומר סגסוגת אלומיניום מגנזיום.

קישור למאמר זה:טיפול בקור ובחום בעיבוד שבבי מגנזיום-אלומיניום

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


טיפול בקור ובחום בעיבוד שבבי מגנזיום-אלומיניוםPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, מתכת לפי מפרט הלקוח, מסוגלים לחלקים מתכתיים ופלסטיים במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה שחיקה, חיתוך לייזר,הִתעַמְלוּת,למות הליהוק, מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.