האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

טיפול משטח שונה והשוואת ביצועים של פרופילי סגסוגת אלומיניום

טיפול משטח שונה והשוואת ביצועים של פרופילי סגסוגת אלומיניום

טיפול משטח שונה והשוואת ביצועים של פרופילי סגסוגת אלומיניום

חִיצוֹנִי

הצבעים של ריסוס אבקה וצבע fluorocarbon הם מגוונים, בעוד הצבע של צבע אלקטרופורטי הוא מונוטוני יחסית, בדרך כלל רק צבע של חמצון אנודייז בעבר. על פני השטח, ציפוי אלקטרופורטי וצבע fluorocarbon הם חלקים הרבה יותר מריסוס אבקה, בעוד ציפוי אלקטרופורטי שומר על הפסים של פרופיל האלומיניום עצמו ויכול לשקף טוב יותר את הצבע האמיתי של האלומיניום. צבע ריסוס פלואורוקרבון מרוסס באבקה מכסה לחלוטין את מטריקס האלומיניום.

ברק

הברק של מוצרי ספריי אנודייז ו-fluorocarbon הוא בדרך כלל בטווח הברק הנמוך, ניתן לבחור ציפוי אבקה בין מט לברק, והברק של צבע אלקטרופורטי הוא בדרך כלל בטווח הברק הגבוה.

ציפוי הדבקה

אם לשפוט לפי דרישות התקן, דרישות ההדבקה לציפוי אבקה, ציפוי פלואורוקרבון וציפוי אלקטרופורטי זהות. אבל מהשימוש בפועל ותוצאות הבדיקה, הציפוי האלקטרופורטי הוא הטוב ביותר, ואחריו ריסוס פלואורופחמן, ובאופן יחסי, ריסוס אבקה גרוע יותר.

קשיות

ניתן לחקור קשיות משני היבטים, האחד הוא קשיות פני השטח, והשני הוא עמידות בפני שחיקה. מנקודת מבט של קשיות פני השטח, סרט התחמוצת האנודי הוא הקשה ביותר, ואחריו ציפוי הפלואורו-פחמן. קשה להשוות את הקשיות של ציפוי האבקה וסרט הצבע האלקטרופורטי מהבדיקה, אבל מאפקט השימוש בפועל, ציפוי האבקה הוא יותר. סרט הצבע לא קל לגעת בפרחים. במונחים של עמידות בפני שחיקה, הם סרט תחמוצת אנודי, סרט צבע אלקטרופורטי, ציפוי פלואורוקרבון וציפוי אבקה.

התנגדות אלקלית

לסרט אנודייז יש את עמידות האלקליות הגרועה ביותר ולציפוי פלואורו-פחמן יש את הטוב ביותר. כאשר הוא נתון לקורוזיה אלקלית, סביר יותר שציפוי האבקה ישנה את צבעו ויאבד מברק מאשר סרט הצבע האלקטרופורטי, אך סביר יותר שסרט הצבע האלקטרופורטי יחליד את המצע מאשר ציפוי האבקה.

עמידות לחומצה ועמידות בפני קורוזיה בתרסיס מלח

מהתקן, הבדיקה והשימוש בפועל, עמידות החומצה ועמידות בפני קורוזיה בתרסיס מלח הם ציפוי פלואורופחמן, ציפוי אבקה, סרט צבע אלקטרופורטי וסרט תחמוצת אנודי לפי הסדר.

עמידות בממיסים

סרט הצבע האלקטרופורטי אינו יכול לעמוד בפני שחיקה של ממיסים מסוימים, בעוד שלציפוי האבקה יש עמידות מסוימת כמעט לכל הממיסים, אך ציפוי הפלואורו-פחמן עמיד יותר בפני שחיקה של ממסים.

עמיד בפני מים רותחים

ציפוי האבקה יראה שינוי צבע קל לאחר 2 שעות של מים רותחים, אך עדיין קשה לראות שינויים כלשהם בסרט הצבע האלקטרופורטי לאחר 5 שעות של מים רותחים.

עמידות לתנאי מזג האויר

אור מנקודת המבט של הגנת UV, סרט צבע אלקטרופורטי הוא בהחלט טוב יותר מאשר ציפוי אבקה, אך בתנאי סביבה רגילים, עמידות מזג האוויר של שני הציפויים הללו צריכה להיות דומה. בהשוואה לציפוי הפלואורופחמן, עמידות מזג האוויר של סרט הצבע האלקטרופורטי וציפוי האבקה רחוקה מזו של ציפוי הפלואורופחמן.

קישור למאמר זה: אחר טיפול שטח והשוואת ביצועים של פרופילי סגסוגת אלומיניום

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


טיפול משטח שונה והשוואת ביצועים של פרופילי סגסוגת אלומיניוםPTJ – כמו הישג סין עיבוד CNC החברה וחנות ה-CNC, PTJ Hardware Co., Ltd מתמחה בחרטות OEM CNC, ייצור חלקי עיבוד CNC בהתאמה אישית ושירותי עיבוד CNC מהירים בסין כבר למעלה מ-12 שנים ותמיד שומרת על הסטנדרט הגבוה ביותר במהירות אספקה ​​ואיכות אמינה של ייצור CNC מדויק. רכיבים. בעזרת טכנולוגיה ברמה גבוהה וציוד יעיל, כמו גם גישה קפדנית, עברנו את הסמכת האיכות ISO9001:2015, התומכת בפיתוח ארוך טווח של PTJ שירותי כרסום CNC, שירותי חרטת CNC, כרסום-חריטה CNC, שירותי קידוח CNC, עיבוד ציר 3/4/5, עיבוד שבבי שוויצרי שירותים, עיבוד CNC חלקים ושירות מותאמים אישית בסין, עיבוד חלקים קטנים וכו'. עיבוד חלקי CNC מקצועי של PTJ כולל ייצור חלקי מתכת CNC, עיבוד CNC מפלסטיק, וכמה חומרים קשים. ניתן להשתמש במוצרי עיבוד ה-CNC שלנו במגוון רחב של תעשיות..PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים החסכוניים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, מוזמן לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.