האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

טיפול פני השטח לפני חמצון

טיפול פני השטח לפני חמצון

טיפול פני השטח לפני חמצון


השפעת הרכב החומר וטוהרם של מוצרי אלומיניום על איכות סרט תחמוצת התחמוצת האלומיניום הובנה זה מכבר על ידי עובדי המדע והטכנולוגיה. עם זאת, בייצור תעשייתי, איכות עיבוד פני השטח של יריעת מוצרי האלומיניום בסין משפיעה קשות על איכותם של מוצרים אנודיים, סתירה זו הולכת ובולטת יותר ויותר.

טיפול פני השטח לפני חמצון
טיפול פני השטח לפני חמצון

ברמה בינלאומית חלקי אלומיניום טחונים, חלקים כמראה ובעלי איכות מעולה לאחר חמצון. בסין, חומרי אלומיניום לרוב אינם מבריקים במיוחד, עם בועות, שריטות ועורות מחוספסים. ליקויים אלה עדיין נחשפים לאחר חמצון אנודייז. הטכניקות הדקורטיביות כגון הדפסת דפוס שונה והדפסת העברה תרמית רציניות במיוחד בשל איכות ירודה ותנאי השטח של הלוח. לכן, שיפור איכות המראה של הלוח הפך לחלק חשוב בכדי להבטיח את האיכות הטובה ביותר של חמצון מוצר אלומיניום.

בטיפול בהשמנת שומן במוצרי אלומיניום לפני חמצון, רוב המפעלים עדיין משתמשים בהשמנת שומן כימית אלקלית חלשה.

או סודה קאוסטית להסרת נפט ושטיפה, אך בשנים האחרונות יותר ויותר מפעלים אימצו את השיטה להוסיף חומרים פעילי שטח להסרת נפט. שימוש בתכונות הפיזיקליות והכימיות הייחודיות של פעילי שטח, הפחתת מתח פני השטח, תחליב, סולוביליזציה וקצף, ויציבות כימית טובה משלו לאלקלי, מים קשים וכו ', כדי לשפר את השפעת הסרת שומן וטיהור ולהפוך את פני השטח האלקליין ליצירת שכבה שכבת קצף, מונעת בריחה של ערפל אלקלי, מפחיתה זיהום ומשפרת את תנאי הפעולה. לדוגמא, מפעל מוצרי אלומיניום מס '3 של טיאנג'ין הציג את השימוש בחומרים פעילי שטח AS אניוניים המיוצרים על ידי טיאנג'ין או מפעל חומרי הניקוי הסינטטיים של שנחאי לצורך הלבנת אגן אלומיניום וזכה לתוצאות כלכליות טובות. התהליך הספציפי הוא סודה קאוסטית (NaOH) 10%; טמפרטורה 97 ~ 100 ° C; זמן 5 ~ 7 שניות. נוסף Surfactant AS בכמות של כ- 0.2 גרם, תלוי במצב.

על מנת להפוך את פני השטח של מוצרי האלומיניום למבריקים וחלקים, בדרך כלל מלוטשים באופן מכני מוצרי האלומיניום לאחר היציקה. אך לאחר ליטוש מכני וחמצון, ניתן להשיג רק סרט תחמוצת חלק, ולעתים קרובות אין הברק מספיק. עבור מוצרים הדורשים סרטי תחמוצת דקורטיביים מבריקים, נדרש ליטוש כימי או ליטוש אלקטרוליטי לאחר ליטוש מכני. סגסוגות אלומיניום ומגנזיום טהורות או בעלות טוהר גבוה יכולות לקבל משטחים מבריקים עם מקדמי השתקפות גבוהים לאחר ליטוש כימי או ליטוש אלקטרוליטי, במיוחד ליטוש אלקטרוליטי, שיכול להגיע לתוצאות משביעות רצון מאוד.

לרוע המזל, תמיסת ההברקה הכימית התלת-חומצית מכילה בדרך כלל "Huanglong" מכיוון שהיא מכילה חומצה חנקתית (HNO3) ומחוממת לפירוק דו חמצני (NO2). תמיסת ההברקה האלקטרוליטית האיכותית והיציבה מכילה אנהידריד כרומי, מה שגורם לשפכים המכילים כרום, מזהמים את הסביבה וגורמים לשלוש בעיות טיפול בפסולת. באופן טבעי, אנשים רוצים ללמוד את הליטוש הכימי ותהליכי ליטוש אלקטרוליטי ללא כרום שאינם מייצרים "הואנגלונג". "תוסף ליטוש כימי צהוב ללא עישון WXP לחלקי אלומיניום" המיוצר על ידי PTJ Shop אושר בסיוע המחלקה להגנת הסביבה בבייג'ינג. תוסף WXP הוא חומר הבהרה לפתרונות ליטוש של חומצה זרחתית וחומצה גופרתית, ויש לו את הפונקציה של עיכוב ערפל חומצה. נוסחת התהליך המשמשת היא חומצה זרחתית (כובד ספציפי d = 1.7) טהור 800 מ"ל תעשייתי; חומצה גופרתית (כוח משקל ספציפי d = 1.84)

קישור למאמר זה: טיפול פני השטח לפני חמצון

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


טיפול פני השטח לפני חמצוןPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.