האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

טכנולוגיה מטלורגית של יציקות סגסוגת פלדה עמידות בפני קורוזיה

טכנולוגיה מטלורגית של יציקות סגסוגת פלדה עמידות בפני קורוזיה

טכנולוגיה מטלורגית חדשה


יציקות סגסוגת פלדה עמידות בפני קורוזיה כוללות פלדה יצוקה עמידה בפני קורוזיה וברזל יצוק עמיד בפני קורוזיה. התהליך הספציפי הוא: פלדה עמידה בפני קורוזיה, לפלדה כזו w (C) בין 0.10-0.45% ו- w (Cr) בין 12.0-14.0%.

טכנולוגיה מטלורגית של יציקות סגסוגת פלדה עמידות בפני קורוזיה

טכנולוגיה מטלורגית חדשה

סגסוגת פלדה עמידה בפני קורוזיה טיפול בחום העיקרי ביציקות מונע:

  • 1) טיפול מרווה ומזג. בעיקר להשגת מרטנסיט ולמניעת משקעי קרביד; מרווה ומזג הוא ביטול מתח מרווה ושיפור הקשיחות.
  • 2) מנרמל + הרפיה. פלדה עמידה בפני קורוזיה דלת פחמן נמוכה המכילה כמות קטנה של ניקל, מוליבדן, סיליקון ואלמנטים אחרים, לאחר טיפול מנרמל + הרפיה, משופרים התכונות המכניות.

פלדה עמידה בפני קורוזיה, לסוג זה של פלדה w (C) ≤ 0.12% ו- w (Cr) בין 15-20%. שיטות עיקריות לטיפול בחום:

  • 1) כמו יצוק;
  • 2) חישול. טמפרטורת החישול לא צריכה להיות נמוכה מ -540 מעלות צלזיוס, ולא גבוהה מ- 850 מעלות צלזיוס.

במהלך תהליך החימום, כאשר הטמפרטורה מגיעה ל -350 מעלות צלזיוס, החום הסופי מוחל לפרק זמן כדי למנוע מתח גדול על היציקה.

פלדה עמידה בפני קורוזיה אוסטניטית, ציון הפלדה האופייני הוא 1Cr18Ni9Ti. שיטות עיקריות לטיפול בחום:

  • 1) פתרון מוצק. היציקה מחוממת ל- 950-1175 מעלות צלזיוס, ועדיף לאמץ תהליך של חימום מראש בטמפרטורה נמוכה ואז חימום מהיר לטמפרטורת התמיסה.
  • 2) פתרון מוצק + טיפול ייצוב. לאחר טיפול בתמיסה מוצקה של אלמנט סגסוגת כגון ביסמוט טיטניום, יש לייצב אותו עוד יותר. כלומר, הליהוק מחומם מחדש ל- 850-930 מעלות צלזיוס ואז מקורר במהירות. על מנת למנוע משקעים של כרום קרביד, שפר את העמידות בפני קורוזיה בין-גרעינית.

התקשות משקעים פלדה עמידה בפני קורוזיה, ציון הפלדה האופייני הוא ZGCr17Ni4Cu2. שיטת הטיפול בחום היא תמיסה מוצקה + חיזוק הזדקנות, טמפרטורת התמיסה היא 1020-1060 מעלות צלזיוס, וטמפרטורת התקשות הגיל היא 560-650 מעלות צלזיוס.

ברזל יצוק עמיד בפני קורוזיה, ברזל יצוק עמיד בפני קורוזיה מכיל אלמנט יחיד כגון סיליקון, אלומיניום, כרום, ניקל או אלמנט מורכב המורכב מהם. על מנת לשפר את התכונות המכניות המקיפות, מוסיפים לעיתים קרובות אלמנטים מסגסוגות כגון נחושת ואדמה נדירה, וחומרים כאלה הם חומרים קשיחים יחסית ועמידים בפני קורוזיה. שיטת הטיפול בחום היא ביטול מתח פנימי וחישול בטמפרטורה נמוכה.

קישור למאמר זה: טכנולוגיה מטלורגית של יציקות סגסוגת פלדה עמידות בפני קורוזיה

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


טכנולוגיה מטלורגית של יציקות סגסוגת פלדה עמידות בפני קורוזיהPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.