האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

טכנולוגיות מפתח לסינתזה ויישום של פולימרים היפר-מסעפים פונקציונליים

טכנולוגיות מפתח לסינתזה ויישום של פולימרים היפר-מסעפים פונקציונליים

תעשיית כוח הרוח היא תעשייה בסיסית לפיתוח בר קיימא, ירוק ובריא של המדינה, ושרף בידוד עמיד לטמפרטורות גבוהות הוא חומר המפתח להבטחת פעילות יציבה לטווח ארוך של טורבינות רוח. South-Central University for Nationalities and China Electrical New Materials Co., Ltd. פיתחו פולימר פונקציונלי מסועף עם זכויות קניין רוחני עצמאיות וסינתזה של שרף בידוד בטמפרטורה גבוהה עבור כוח רוח, תוך התמקדות בצרכים האסטרטגיים העיקריים של התעשייה הגבוהה של סין. כוח רוח ופריצת מונופול ארוך הטווח של ענקיות בינלאומיות. הטכנולוגיה זכתה בפרס הראשון של המצאה טכנולוגית.

טכנולוגיות מפתח לסינתזה ויישום של פולימרים היפר-מסעפים פונקציונליים

ההתפתחות המהירה של תעשיית כוח הרוח של סין הגדילה מאוד את הביקוש לשרף בידוד בטמפרטורה גבוהה. עם זאת, טכנולוגיית סינתזת השרף קיבלה מונופול על ידי ענקיות בינלאומיות אירופיות ואמריקניות במשך זמן רב, מה שהגביל ברצינות את ההתפתחות הבריאה של תעשיית כוח הרוח בסין. בתמיכת תוכנית הלפיד הלאומית והקרן הלאומית למדעי הטבע של סין, אוניברסיטת דרום-מרכז לאומים ו-Suzhou Taihu Electrical New Materials Co., Ltd השקיעו שנים של מחקר ופיתוח ושיטות ייצור בסינתזה של היפר-ענפים פונקציונליים פולימרים ושרף בידוד בטמפרטורה גבוהה עבור כוח רוח מספר חידושים הושגו.

צוות הפרויקט המציא פולימר היפר-מסעף בעל צמיגות נמוכה כדי לפתור את הבעיות הטכניות של שרפים ליניאריים מסורתיים כגון הסתבכות קלה, צמיגות גבוהה וביצועי הספגה גרועים; המציא את הפוליאסטר היפר-מסועף עם סיומת האימידאזול קרבוקסילאט עם פונקציות כפולות של קידום וריפוי התכונות הסמויות חומר ריפוי ושרף מבודד ללא ממס עמיד בטמפרטורה גבוהה פותרים את הבעיות של שרפים בידודיים מסורתיים כגון צמיגות גבוהה, יציבות אחסון ירודה, זיהום סביבתי חמור, ו עמידות בחום נמוכה; מוצע מנגנון החיזוק וההקשחה ההומוגניים במקום של פולימרים היפר-מסועפים, אשר שובר את התפיסה המובנית לפיה לא ניתן לשפר את החוזק והקשיחות של שרפים תרמוסטיים מסורתיים ליניאריים בו-זמנית מספקת בסיס תיאורטי להסבר וניתוח של החיזוק והקשיחות. מנגנון התקשות, והוא בעל משמעות מנחה לעיצוב שרפים בעלי ביצועים גבוהים עם קשיחות גבוהה וחוזק גבוה.

הפרויקט השיג גם פריצת דרך בתיעוש. נבנה קו ייצור של פוליאסטר מסועף יתר ושרף בידוד עמיד בטמפרטורה גבוהה עבור כוח רוח. המוצרים היו בשימוש נרחב בחברות כוח רוח ידועות כמו CRRC Yongji. הרווח הוא 900 מיליון יואן. התוצאות השיגו 26 הרשאות פטנט לאומיות המצאה, ומונוגרפיה אחת נערכה. נוסחו 1 תקנים לאומיים ותעשייתיים, ו-22 מוצרים נרשמו כפרויקטי הדגמה של תיעוש של תוכנית הלפיד הלאומית. תוצאות הפרויקט קידמו את ההתקדמות הטכנולוגית והשדרוג התעשייתי של בידוד כוח הרוח של סין, מילאו תפקיד מוביל ומופת, קידמו תעסוקה חברתית וקידמו פיתוח מתואם של כלכלה, חברה ואקולוגיה.

קישור למאמר זה:טכנולוגיות מפתח לסינתזה ויישום של פולימרים היפר-מסעפים פונקציונליים

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


טכנולוגיות מפתח לסינתזה ויישום של פולימרים היפר-מסעפים פונקציונלייםדיוק 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים עבור עיבוד שבבי אלומיניום, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, עיבוד טיטניום, אינקונל, פלטינה, סגסוגת על, אצטל, פוליקרבונט, פיברגלס, גרפיט ועץ. מסוגל לעבד חלקים עד 98 אינץ' סיבוב קוטר. ו-+/-0.001 אינץ' סובלנות ישרות. תהליכים כוללים כרסום, חריטה, קידוח, קידוח, השחלה, הקשה, גיבוש, קביעה, קידוח נגדי, שקיעה נגדית, קידוח ו חיתוך לייזר. שירותים משניים כגון הרכבה, השחזה ללא מרכז, טיפול בחום, ציפוי וריתוך. אב טיפוס וייצור בנפח נמוך עד גבוה מוצע עם מקסימום 50,000 יחידות. מתאים לכוח נוזל, פנאומטיקה, הידראוליקה ו שסתום יישומים. משרת את תעשיות התעופה והחלל, המטוסים, הצבא, הרפואה והביטחונית. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.