האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

טכנולוגיית "אריגה" תלת ממדית בתחום החלקים האוויריים

טכנולוגיית "אריגה" תלת ממדית בתחום החלקים האוויריים

טכנולוגיית "אריגה" בתלת מימד


יצרנית צרפתית ידועה פיתחה טכניקת "אריגה" תלת ממדית לסיבים מרוכבים המשלבת סיבי שרף תרמופלסטיים עם אריגת סיבי פחמן מחוזקת. כאשר החלק נרפא, השרף התרמופלסטי הופך למטריצה ​​של החומר, וגם סיבי הפחמן מוטבעים בו. נכון לעכשיו, יצרנית המכונות העסקיות דאסו סיסטמס השתמשה בחלקים המיוצרים בתהליך זה במטוס עסקי "פלקון".

טכנולוגיית "אריגה" תלת ממדית בתחום החלקים האוויריים טכנולוגיית "אריגה" בתלת מימד היא שיטה חדשה המבוססת על פיתוח סיבים מרוכבים להגברת יעילות הייצור. הטכנולוגיה משתמשת בחומרים שניסו על ידי היצרן כל הזמן "לערבב" חלקים מרוכבים תרמופלסטיים. חומרים מרוכבים תרמופלסטיים מחוזקים בסיבים (המשמשים לספק חוזק וקשיחות) בשילוב עם תהליכי דפוס הזרקה, סיבי פחמן קשים חד כיווניים מונעים ייצור רכיבים במגוון צורות מורכבות, והזרקה מספקת פונקציונליות נוספת לחלק. להתגבר על האתגר של עיבוד לקוי עקב סיבי פחמן חד כיווניים קשים. התהליך כולו הוא אוטומטי במלואו, עם זמני מחזור קצרים יותר מאשר חלקים מרוכבים תרמוסיים עם אותם ביצועי ייצור.
טכנולוגיית ה"אריגה "בתלת מימד משתמשת בתהליך שאינו אוטוקלאב, שהוביל למהפכה במערכת הייצור המורכב בתחום חומרים מרוכבים. באופן מסורתי, מכיוון שהשימוש באוטוקלב הוא יקר וגם מגביל את יעילות הייצור, הוא המפתח להפחתת העלות והיעילות של תהליך הייצור המורכב.
בשנת 2015, נאס"א החלה בניסיון הראשון שלה. היא בדקה אימות תא לחץ מרוכב שאינו גלילי של מטוס היברידי בעל גוף כנף באמצעות תהליך ייצור של בואינג ללא חיטוי. באפריל אותה שנה סיפקה רוסית תעופה וחלל רוסית את ארגז הכנפיים המורכב הראשון של מטוס תא המטען MC-21, שיוצר בתהליך שאינו חיטוי. עור הכנף של המטוס היה עשוי גם הוא ללא חיטוי, שהוא גדול. מטוסים אזרחיים השתמשו בטכנולוגיה זו לראשונה.

קישור למאמר זה: טכנולוגיית "אריגה" תלת ממדית בתחום החלקים האוויריים

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!