האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

טכנולוגיית הדפסת תלת מימד הופכת לראשונה אצות לחומר פוטוסינתטי גמיש

טכנולוגיית הדפסת תלת מימד הופכת לראשונה אצות לחומר פוטוסינתטי גמיש

על פי דיווח באתר ה-US Daily Science ב-4, צוות מחקר בינלאומי השתמש לראשונה במדפסות תלת מימד ובטכנולוגיית הדפסה ביולוגית חדשה כדי להדפיס אצות לחומר פוטוסינתטי קשיח ואלסטי. חומר זה צפוי להיות בשימוש נרחב בתחומי האנרגיה, הרפואה והאופנה. מחקר בנושא פורסם בכתב העת "חומרים פונקציונליים מתקדמים".

בשנים האחרונות הבינו מדענים שהחומרים החזקים ביותר הם לרוב אלו המחקים חומרים טבעיים. לכן, חומרים ביולוגיים המיוצרים על ידי הצבת תאים ביולוגיים במטריצה ​​לא ביולוגית הופכים פופולריים יותר ויותר. במחקר זה, צוות בינלאומי בראשות חוקרים מאוניברסיטת דלפט בהולנד השתמש בתאית חיידקית חסרת חיים (תרכובת אורגנית המיוצרת ומופרשת על ידי חיידקים, בעלת תכונות מכניות ייחודיות רבות, כגון גמישות, חוזק ויכולת לשמור על צורה. ) פועלים כנייר הדפסה, משתמשים במיקרו-אצות חיות כדיו, ומפקידים אצות חיות על תאית חיידקית באמצעות הדפסת תלת מימד.

טכנולוגיית הדפסת תלת מימד הופכת לראשונה אצות לחומר פוטוסינתטי גמיש

החוקרים הסבירו כי השילוב של רכיבים ביולוגיים (מיקרו-אצות) ולא-ביולוגיים (תאית חיידקית) מייצר חומר ייחודי בעל תכונות פוטוסינתטיות של אצות וגמישות של תאית חיידקית, כלומר, היא קשיחה וגמישה ומבחינה סביבתית. ידידותי, מתכלה, פשוט לייצור וניתן להרחבה. בנוסף, לחומר הזה יש מאפיינים צמחיים, מה שאומר שהוא יכול להשתמש בפוטוסינתזה כדי "להאכיל" את עצמו תוך מספר שבועות, והוא גם יכול להתחדש. תכונות ייחודיות אלו הופכות אותו לשימושי לייצור עלים מלאכותיים, עור פוטוסינתטי או בגדים ביולוגיים פוטוסינתטיים.

עלים מלאכותיים הם חומרים המחקים עלים אמיתיים. הם יכולים להשתמש באור השמש כדי להמיר מים ופחמן דו חמצני לחמצן ואנרגיה, ויכולים לייצר אנרגיה בת קיימא בסביבות שאינן תורמות לגידול צמחים, כולל החלל החיצון. רוב העלים המלאכותיים הנוכחיים מיוצרים בשיטות כימיות רעילות, בעוד העלים המלאכותיים המיוצרים בשיטה החדשה עשויים מחומרים ידידותיים לסביבה. חומר זה יכול גם ליצור עור פוטוסינתטי להשתלת עור, והחמצן המיוצר יסייע לתיקון הפצעים.

חוקרים אמרו כי בנוסף לשימוש בתחומי אנרגיה בת קיימא ובתחומים רפואיים, חומרים אלו צפויים גם לשנות את תעשיית האופנה. קודם כל, ביו-בגדים העשויים מאצות הם בדים ברי קיימא, מתכלים לחלוטין, באיכות גבוהה שיפתרו את בעיות הגנת הסביבה איתם מתמודדת כיום תעשיית הטקסטיל; בנוסף, הם יכולים גם להסיר פחמן דו חמצני באמצעות פוטוסינתזה כדי לטהר את האוויר; לבסוף, הם לא. יש לנקות אותו לעתים קרובות כמו בגדים מסורתיים, מה שיכול להפחית במידה ניכרת את השימוש במים.

קישור למאמר זה:טכנולוגיית הדפסת תלת מימד הופכת לראשונה אצות לחומר פוטוסינתטי גמיש

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


טכנולוגיית הדפסת תלת מימד הופכת לראשונה אצות לחומר פוטוסינתטי גמישפח, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.