האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

טכנולוגיית הדפסת תלת מימד מחוללת ניסים רפואיים

טכנולוגיית הדפסת תלת מימד מחוללת ניסים רפואיים

היתרונות לפי דרישה של הדפסת תלת מימד ממשיכים לאפשר למוסדות רפואיים להגיע לשיאים חדשים בטיפול בחולים. דגמי ניתוח, הנחיות וציוד מגן אישי הקשור למגפה מודפסים בקצב מואץ, בדיוק היכן שהמטפלים והמטופלים זקוקים לפריטים אלה.

הדפסה ישירה בבית החולים

מרפאת Mayo במינסוטה ממשיכה להעלות את הרף עבור המודל המוביל בתעשייה של הכנסת ייצור לסביבת הבריאות, ולאחרונה הרחיבה את מתקן הייצור שלה במרכז העיר ל-7,000 רגל מרובע.

המנהל הרפואי ד"ר ג'ונתן מוריס אמר: "מאז שיצרנו שירותים קליניים המשתמשים בייצור תוסף לטיפול בחולים, ניסינו להשתמש בו כסטנדרט של טיפול במקרים מסוימים. מאז תחילת הפרויקט שלה לפני 15 שנה, הייצור הנפח התפוצץ מכ-20 דגמים אנטומיים בשנה ל-3,000 דגמים בשנה, בשימוש ממוצע של 850 מטופלים לכל תת-מומחיות כירורגית בקמפוס הראשי של רוצ'סטר. מקצועות אלה כוללים בית החזה, המעי הגס, נוירולוגיה, רפואת ילדים, אורולוגיה, אורטופדיה וקרדיווסקולרי; המגמות המובילות שמשרתות מעבדות מוריס הן שחזור פנים שפיר או סרטן; כל האורטופדיה; ומחלות לב מולדות.

מאיו הופך את הזמנת מודלים אנטומיים תלת מימדיים לסטנדרט של טיפול בכך שהוא מקל על רופאים להזמין מודלים אנטומיים תלת מימדיים.

לדוגמה, במקרה של גידולי לסת, המנתח יכול לראות את המטופל ולהזמין במקביל לבדיקת ה-CT דגמים אנטומיים ומדריכים ניתוחיים. זה גרם למחלקת הרדיולוגיה להשתמש בפרוטוקול ספציפי המיועד למודלים אנטומיים מודפסים בתלת מימד. כל אלו מועברים אוטומטית למחלקה הקלינית שלנו, המרוכזת במחלקה הרדיולוגית. הקמנו פתרון זרימת עבודה ייצור בטיפול קליני.

איכות, טכנולוגיה ושימושיות

מוריס הוסיף כי, כמו כל תהליך ייצור אחר, בקרת איכות משולבת בכל שלב. אנחנו יכולים לבדוק את לוח המחוונים כדי לראות כמה דגמים יש לנו, בכמה אנשים משתמשים ומתי תאריך הניתוח. אנחנו יכולים להשתמש בסוג זה של מדפסת כדי לבדוק כמה כריתות עצם הלסת ביצענו בכל שנה.

טכנולוגיית הדפסת תלת מימד מחוללת ניסים רפואיים

מכיוון שמרכז הייצור התוסף של מאיו מצויד ברדיולוגים תת-מומחים, הם יכולים לתת את המודל למנתח אורתופדי אונקולוג, ולציין היכן נמצא קצה הגידול – זה משהו שחברות הדפסות תלת מימד חיצוניות לא יכולות לעשות. שֶׁל.

מבחינת חומרים, מאיו חתמה על חוזי נפח עם ספקים כדי להבטיח את עקביות הציוד, "כי אם נדפק דברים בגוף של אדם, לא יכול להיות הבדל בחומרי הגלם".

מודל הייצור של Mayo אומר שהמומחים שלה יכולים להתייעץ, לעצב ולהדפיס בכל הארגון – לדוגמה, ניתן להדפיס מכשיר בקמפוס ג'קסונוויל בפלורידה, או לשלוח חלקים מודפסים בין מדינות.

זהו שינוי פרדיגמה גדול.

במקום להשתמש בשיטות ייצור מסורתיות בחברת מכשור רפואי – המנתח עשוי להעלות תמונות דרך ענן העומד בתקן HIPAA, לתאם מועד עם מהנדסי החברה, לאחר מכן לסקור את התוכנית ולבדוק מחדש את התוכנית, ואז המכשיר מיוצר במקום כלשהו ונשלח לבית החולים — זו אכן דרך משבשת לייצור ציוד רפואי ודגמים אנטומיים. למרות שמרכזים אחרים ברחבי הארץ מגבירים את השימוש שלהם בהדפסת תלת מימד, מאיו הייתה בחזית. הקמנו תשתית פנימית של פיקוח, IT ותשתית בית חולים מבחינת שטח, ציוד וכוח אדם כדי להפוך את זה למציאות.

"בסופו של דבר, אנו משתמשים בציוד ייצור תעשייתי כדי לשנות את הדרך בה אנו מטפלים באופן יסודי בחולים, ואנחנו עושים זאת בנקודת הטיפול בצורה מבוזרת; יצרנים מסורתיים הפכו לבתי חולים". אמר מוריס

דאגה לחינוך

מרפאת קליבלנד מספקת דרך ייחודית להדפסת תלת מימד בבתי חולים המשלבת מציאות רבודה (AR), יישומים חדשים ודגש על חינוך מטופלים. בנוסף למודלים והכלים הכירורגיים המודפסים בתלת מימד, מרפאת קליבלנד הדפיסה גם תבנית הזרקה של סטנט דרכי אוויר סיליקון מרפא עבור ניצול סרטן שסבל מהיצרות חריגה של קנה הנשימה והסימפונות.

קארל ווסט הוא מנהל פתרונות הציוד הרפואי של קליבלנד קליניק וחבר צוות של מכון המחקר לרנר (LRI). את הרקע ההנדסי הביו-רפואי שלו הביא למוסד לפני 18 שנים והחל ללמוד מפרצת אבי העורקים. השתלת סטנט. לאחר רכישת מדפסת התלת מימד הראשונה של המרפאה בשנת 3, הוא כעת אחראי על הפיקוח על הצוות המקצועי של הדפסת תלת מימד של LRI. הם מריצים חומרים גמישים, קשיחים וצבעוניים על מערך של שש מדפסות, כולל סיבי פחמן ו-ABS, כולל Stratasys J2003 polyjet ומדפסת Ultimaker fused Deposition. יש לנו מבחר גדול של חומרים כי אנחנו אף פעם לא יודעים מה נתבקש להדפיס. במקרה של הלב שסתום מומים, ה שסתום ואת הטבעת ניתן להדפיס בחומרים גמישים, בעוד שהסתיידויות יכולות להיות מודפסות בחומרים קשים.

LRI מקיים אינטראקציה ישירה עם קלינאים ומטופלים במרפאה כדי לגבש את תוכנית הטיפול הטובה ביותר. ווסט אמר שהדפסת מודל כירורגי תלת מימדי דורשת פרשנות מדוקדקת של תמונות רפואיות כדי להדפיס במדויק את המבנה האנטומי הנכון; עבודה זו עשויה להימשך מספר שעות או מספר ימים. אבל העבודה הקריטית הזו עשויה להוביל מומחים לשנות לחלוטין את שיטת הניתוח – כמו למשל במקרה של נער עם מום מולד בלב. במקרה האחרון, West וצוותו שילבו AR והדפסת תלת מימד לצורך השתלת פנים.

מודל תלת מימד וירטואלי

ווסט אמר שהוספת קסדות מחשב הולוגרפיות של HoloLens AR יכולה לספק את הרמה הבאה של ודאות אנטומית. לדוגמה, על ידי התבוננות במודל מודפס תלת מימד של הלב דרך קסדה, מומחים יכולים לראות באופן אינטואיטיבי את זרימת החשמל או הדם, או כיצד שסתומים נפתחים ונסגרים.

בנוסף לפריצת הגבולות של הדפסת תלת מימד בבתי חולים, LRI פועלת ליצירת מרכז הדפסה תלת מימד מאחורי קיר זכוכית, המאפשר למטופלים ולמבקרים לראות את הדגמים המודפסים, כמו גם את הדגמים שהוצגו בעבר. זה יעזור לציבור ללמוד יותר על האנטומיה, כולל תפקודי איברים וגדלים שלהם.

למשל, הדפסנו דגמים של כבדים חולים ובריאים, ועשינו אותם שקופים כדי שתוכלו לראות כלי דם כי מה שמוצאים בכבד החולה זה חוסר בכלי דם. "רופא שמר את כל דגמי הכבד שהודפסו על ידי הצוות של ווסט כדי לחנך את החולים על מחלות והליכים.

במבט לעתיד, ווסט רואה בעיני רוחו הדפסת שתלים ספציפיים למטופל בבתי חולים. עבור הצבא, תג כלב של חייל עשוי להכיל את כל הנתונים הדרושים למטפל כדי להדפיס תחליף לעצם הפגועה. מבחינת הכשרה טרום ניתוחית, מנתחים יכולים להחזיק מדפסת שולחנית במשרדם כדי להדפיס מודלים אנטומיים לתרגול. זה ימשיך לקדם את הקידום של טיפול זעיר פולשני.

ווסט אמר: "באמת לא ציפיתי שנחליף את מסתם אבי העורקים מבלי לפתוח את בית החזה. הוא הוסיף שעכשיו זה הפך למציאות, והבא הבא הוא החלפת מסתם מיטרלי. רבים מהם בגלל שמדפסות תלת מימד מאפשרות את הופעתה של הדמיות ודגמים שולחניים."

יתרון ברור של רפואת שיניים

למרות שיניים בהדפסת תלת מימד מתקנים כגון שיניים תותבות ושתלים הפכו לדבר שבשגרה, פרי ג'ונס, רופא שיניים כללי בריצ'מונד, וירג'יניה, רואה הזדמנות לפשט את הייצור הישיר של התקנים אורתודונטיים באמצעות סריקה דיגיטלית ומידול. זה יתגלה כמועיל במיוחד לביטול מודלים פיזיים מרובים המשמשים לייצור מכשירים אורתודונטיים שקופים מרובים הדומים ליישור שיניים בלתי נראה כדי להסתגל להתקדמות המטופל בשלבים שונים.

למטרה הסופית שלו יש שלושה היבטים:

-העלמת רשמים שנלקחו ישירות בפיו של המטופל עם חומרים אלסטיים מבולגנים ולא מדויקים.

– הסר דגמים וייצור ישירות מכשירי שימוש סופיים כגון מחזיקים, מגיני נשיכה ומגני פה.

– בטל את התוכנה המסורבלת והגוזלת זמן הנדרשת לתיקון פני השטח של קבצים דיגיטליים ולחיתוך דגמים דיגיטליים.

ג'ונס אמר: "ההתמקדות העיקרית שלי היא לעזור לפשט את תהליך השיניים היומיומי. הדפסת תלת מימד עדיין לא שולבה היטב בפרקטיקה היומיומית של רפואת השיניים. טכנולוגיית סריקה דיגיטלית היא לא חדשה, אבל האימוץ איטי מאוד. אני אהיה הראשון ב-3 סורק ה-iTero הוכנס לשימוש בארה"ב. עם זאת, שיעור החדירה לשוק העולמי של סריקה דיגיטלית תוך-אורלית עמד על כ-2005% בלבד. תוך יותר משש שנים הסרתי את הגבס והדפסתי תלת מימד משולבת במלואה במרפאת הרופא הכללי שלי. ."

רוב מרפאות השיניים מייצרות את המכשירים שלהן, כגון מגני נשיכה ומעצורים. הטכניקה הנפוצה ביותר לייצור מכשירים תרמופלסטיים דורשת רושם, בדרך כלל עם חומרים אלסטיים, כגון PVS או אלגינט, ותהליכים מסורתיים דורשים שימוש בחומר גבס ליציקת הדגם. סריקה דיגיטלית מאפשרת לרופאי שיניים לבטל את ה"בלבול ואי הדיוק" של "התרשמות ודגמי אבן יצוק גבס" אלסטיים.

ניתן להשתמש במודל הוירטואלי הזה ליצירת מודל פיזי, תוך שימוש בייצור תוסף ליצירת מודל פולימר/שרף פיזי. לאחר מכן ניתן להשתמש במודל המודפס בתלת-ממד ליצירת מכשירים בפועל באמצעות חומרים תרמופלסטיים שנוצרו בוואקום או לחוצים."

במקרה של מיישרים אמריקאיים בלתי נראים שקופים, נדרשת שכבה נוספת של תוכנה לפילוח תוכנה. צור מודל וירטואלי מסריקה דיגיטלית של המטופל. לאחר מכן, התוכנה יכולה ליצור 'תבנית' וירטואלית, אותה ניתן להזיז באופן וירטואלי, תוך שימוש בעקרונות יישור שיניים ופיזיים מבוססים ליצירת תנועות וירטואליות. התוכנה מאפשרת למפעיל לצפות וליצור מודל וירטואלי של כל שלב תנועה. ניתן לשלוח את המודל הוירטואלי למכונה, כגון מדפסת תלת מימד, ליצירת מודל שרף/פולימר פיזי.

הפטנטים של ג'ונס לתוכנות, תהליכים ואבות טיפוס לייצור ישיר של מוצרי קצה נמצאים בבדיקה. תהליך זה נקרא אבלציה של חומר מונחית גלוונומטר.

קישור למאמר זה: טכנולוגיית הדפסת תלת מימד מחוללת ניסים רפואיים

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


טכנולוגיית הדפסת תלת מימד מחוללת ניסים רפואייםPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, מתכת לפי מפרט הלקוח, מסוגלים לחלקים מתכתיים ופלסטיים במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה שחיקה, חיתוך לייזר,הִתעַמְלוּת,למות הליהוק, מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.