האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

טכנולוגיית הדפסת תלת מימד משופרת מאלומיניום מגדילה את קשיות המוצר פי 3

טכנולוגיית הדפסת תלת מימד משופרת מאלומיניום מגדילה את קשיות המוצר פי 3

מדענים ב-NUST MISIS שיפרו את טכנולוגיית ההדפסה התלת מימדית של האלומיניום, שהגדילה את קשיות המוצר פי 3. תוסף אבקת הפחמן האלומיניום הננו-פחמן שהם פיתחו מתקבל ממוצרי גז נפט הקשורים לעיבוד, מה שישפר את האיכות של חומרים מרוכבים לתעופה וחלל מודפסים בתלת מימד. תוצאות המחקר פורסמו בכתב העת המדעי הבינלאומי "Composite Materials News".

טכנולוגיית הדפסת תלת מימד משופרת מאלומיניום מגדילה את קשיות המוצר פי 3

כיום, תחום היישום העיקרי של הדפסת תלת מימד מאלומיניום הוא יצירת חלקי היי-טק לתעשיות התעופה והחלל. נוכחותם של אפילו הפגמים הקטנים ביותר במבנה המודפס היא קריטית לבטיחות הטכנולוגיה שנוצרה. לדברי מדעני NUST MISIS, הסיכון העיקרי לפגמים מסוג זה הוא הנקבוביות הגבוהה של החומר, אשר נגרמת בין השאר מאיכות אבקת האלומיניום המקורית. על מנת להבטיח שמבנה המיקרו של המוצר המודפס יהיה אחיד וצפוף, המדענים של MISIS Catalis Lab הציעו להוסיף ננו-סיבי פחמן לאבקת האלומיניום. השימוש בתוסף שונה זה יכול להבטיח נקבוביות נמוכה של החומר ולהגדיל את הקשיות שלו פי 3.

"על ידי הכנסת רכיבים אחרים למטריצה ​​הראשית כדי לשנות את הרכב הכימי והפאזה של אבקת ההדפסה, ניתן לשפר את הביצועים שלה. בפרט, לננו-סיבי פחמן יש מוליכות תרמית גבוהה, מה שעוזר למקסם את סינתזת המוצר. הקטנת שיפוע הטמפרטורה בין שכבות מודפסות בתהליך סינתזת המוצר. לכן, ניתן כמעט לבטל את המיקרו-מבנה של החומר מהאי-הומוגניות". אמר ראש המעבדה, פרופסור נוסט מיסיס. אלכסנדר גרומוב.

הטכנולוגיה שפותחה על ידי צוות המחקר לסינתזה של תוספי ננו פחמן כוללת בתצהיר כימי, טיפול קולי וטיפול בחום IR. ננו-סיבי הפחמן המשומשים חייבים להיות תוצר לוואי של עיבוד גז נפט קשור. במהלך הפירוק הקטליטי שלו, פחמן מצטבר בצורה של ננו-סיביים על חלקיקי המתכת המפוזרים של הזרז. בדרך כלל, כיום, הגז הנלווה נשרף רק בשטח בשטח, וגורם לפגיעה בסביבה. לכן, ליישום השיטה החדשה יש גם השלכות סביבתיות חמורות – אמר פרופסור גרומוב. המחקר בוצע במשותף עם מומחים ממכון בורסקוב לקטליזה SB RAS. בעתיד, צוות המחקר מתכנן לקבוע את התנאים האופטימליים להתכה סלקטיבית בלייזר של האבקה המרוכבת החדשה.

קישור למאמר זה: טכנולוגיית הדפסת תלת מימד משופרת מאלומיניום מגדילה את קשיות המוצר פי 3

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


טכנולוגיית הדפסת תלת מימד משופרת מאלומיניום מגדילה את קשיות המוצר פי 3PTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין שירותי.מוסמך ISO 9001:2015 &AS-9100. יצרן עיבוד שבבי בקנה מידה גדול של תיקים רפואיים, מתן עיצוב תלת מימד, אב טיפוס ושירותי משלוח גלובליים. מציע גם מארזים קשיחים, EVA חצי קשיח, מארזים תפורים רכים, פאוצ'ים ועוד עבור יצרני OEM. כל המארזים מיוצרים בהתאמה אישית לפי מפרטים עם אינסוף שילובים של חומרים, תבניות, כיסים, לולאות, רוכסנים, ידיות, לוגו ואביזרים. אפשרויות חסינות זעזועים, עמידות במים וידידותיות לסביבה. חלקים רפואיים, תגובת חירום, חלקים אלקטרוניים, תאגידים, חינוך, צבא, ביטחון, ספורט, חוצות ותעשיות בנייה. השירותים כוללים ייעוץ לקונספט של מקרה, עיצוב תלת מימד, יצירת אב טיפוס, יצירת רוטוטיפוס,קידוח CNC שירותים וייצור. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן האספקה ​​הצפוי. אנו נתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, אתה מוזמן לפנות אלינו ישירות ( [email protected] ).