האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

טכנולוגיית הדפסת תלת מימד סטריאוסקופית מחברת בין העולם הדיגיטלי והפיזי ומגשמת פלט יצירתי

טכנולוגיית הדפסת תלת מימד סטריאוסקופית מחברת בין העולם הדיגיטלי והפיזי ומגשמת פלט יצירתי

ג'וזף קודינגטון, סטודנט לתואר שני באוניברסיטת ויקטוריה בוולינגטון, השיק פרויקט המתמקד כיצד להשתמש בהדפסת תלת מימד עבור שיטות מחקר עם מיקוד עיצובי ופלט יצירתי, ולא רק לשקול זאת מנקודת מבט טכנית.

כדי להדגים את השיטה שלו, Codington השתמש בטכנולוגיית הדפסה תלת מימדית כדי לשכפל פאנל מאוסף Waterlillies של האמן קלוד מונה, שהוא סדרה של ציורים שיצר האמן בשנים 3-1914. Coddington בחרה במדפסת התלת מימד J26 של Stratasys להפקת תמונות, תחילה השתמשה בתוכנת הפוטושופ של אדובי כדי להעתיק את הציורים בצורה דיגיטלית.

טכנולוגיית הדפסת תלת מימד סטריאוסקופית מחברת בין העולם הדיגיטלי והפיזי ומגשמת פלט יצירתי

בקיצור, ההדפסה מאפשרת למשתמש להגדיר צבע לכל נקודה (הנקראת ווקסל) בכל נפח הדגם. ווקסל הוא גרסה תלת-ממדית של פיקסל, שהוא האלמנט הקטן ביותר שניתן להבחין באובייקט תלת-ממדי. בתהליך הדפסת ווקסל תתבצע הדפסת 3D בצבע מלא של פיקסלים עם פונקציית קשיות החומר שנבחרה.

קודינגטון ביצע בעבר פרויקט נוסף שכלל הדפסת ווקסל תלת מימדית, שמטרתו לבסס את הטכנולוגיה הזו כאמצעי חדש ללכידת סרטים והציע חלופה לקבצי .stl. באמצעות ניסויים, קודינגטון הבין שבאמצעות ווקסלים להדפסת חומרי סרטים להדפסת תלת-ממד, הוא יכול להפוך את תהליך אחסון הסרט למפותח במלואו.

כפי שתיאר בזמנו, מטרת הפרויקט היא "להראות את היישומים החדשים שהדפסת ווקסל יכולה לספק" תוך הדגמת האיכות האמנותית של הטכנולוגיה.

במקומות אחרים, חוקרים מקבוצת Mediater Matter של MIT בחנו הדפסת 3D voxel, והחברה הגישה בקשה לפטנט על שיטה להמרת נתוני ענן נקודות לשיטה של ​​פיקסל אחר פיקסל להדפסת תלת מימד מרובת חומרים. הצוות עבד עם אוניברסיטת הרווארד כדי להדגים את השיטות שלהם והפיק מודלים אנטומיים מפורטים ביותר כדי להבין טוב יותר את מצבו של המטופל.

כאשר הופיעו טכנולוגיות הדפסה תלת מימדיות חדשות, גילתה קודינגטון מגמת מחקר שעמדה להתמקד יותר בהיבטים הטכניים של הפיתוח והאפלה על אלמנטים יצירתיים רבים. הוא הסביר את העקרונות הבסיסיים של שימוש בהדפסת תלת מימד ווקסל כטכנולוגיה שניתן להשתמש בה, "לא רק בין העולם הדיגיטלי לעולם הפיזי, אלא גם בין אוריינות חזותית ונתונים מבוססי תהליכים".

הוא המשיך ואמר: "מחקר עם התמקדות בעיצוב מאפשר לי לייצר רעיונות חדשים שיהיו ייחודיים וישימים פונקציונלית לטכנולוגיות חדשות. במקרה זה, אני מדפיס תמונות בתלת מימד כמו ציור ומשתמש בטכניקות ציור ליצירת תמונות הדפסה תלת מימדיות. ."

על מנת להוציא לפועל את הפרויקט שלו גייס קודינגטון את מדפסת התלת מימד Stratasys J750. ה-J3 עטור הפרסים הושק בשנת 750 עם יכולת לערבב ולהתאים הדפסת תלת מימד מציאותית ללא צורך במעברי צבע מלאים לאחר עיבוד. מאז, J2016 עבר מספר עדכונים, כולל שדרוגים רפואיים ב-3, והרחיב את הפונקציות שלו לכלול יישומים אורטופדיים מדויקים מבחינה ביומכנית בסוף השנה שעברה.

קודינגטון בחר להדפיס בתלת-ממד את ציור המים של מונה בגלל שיש סיבות להראות את הדרך שבה האור נע בתמונה טוב יותר מאשר דרך מישור דו-ממדי. על ידי הארת האור בתמונות המודפסות בתלת-ממד שלו, קודינגטון יכול להראות את עומק התמונה שמונה לא הצליח לתפוס בציורי דו-ממד.

בהסבר הפרויקט אמר: "במים בבריכה יש לרוב שברי חומר צפים". כאשר האור חודר לגוף המים, שברים אלו יופיעו בעומקים שונים. מונה משתמש בציור שכבות כדי ללכוד את התחושה הזו. עם זאת, התמונות שלו עדיין מוגבלות למטוסים דו-ממדיים. הדפסת ווקסל יכולה לחשוף את המישור הדו-ממדי ולספק שברי חומר שיתפזרו בכל האובייקט.

"כשהתאורה האחורית מאירה את ההדפס, מכיוון שהאור מואר ומעוות על ידי שברי החומר, האיכות שאנו מקבלים דומה לאור העובר בבריכה".

Coddington השתמש בתוכנת עריכה מבוססת-מחשב Adobe Photoshop כדי לשכפל דיגיטלית את שיטת הצביעה השכבתית של מונה. בהתבסס על התבוננותו בעבודתו של מונה, הוא בנה 15 שכבות, כל שכבה החילה צבע בצורת אימפרוביזציה דיגיטלית, ולאחר מכן שכבה אותן זו על גבי זו. Codington השתמש אז ב-J750 כדי להדפיס תמונות דיגיטליות בתלת-ממד.

הוא סיכם: "מחקר זה מדגיש את שיטת ההדפסה של ווקסל ומספק סדרה של הדפסת ווקסל, שיכולה להציג פיזית את התמונה הדיגיטלית המקורית, ובכך לבנות את הפלט החומרי שלה, ויש לה יתרון בעבודה בתחום הדיגיטלי". לכן, העיצוב של הדפסת ווקסל יכול להציג את העין הבלתי מזוינת או את הנתונים החזותיים של התמונה המקורית, ולעבד פיזית את האובייקט מבלי להרוס את המאפיינים החזותיים שלו כדי לספק אפקט ביד חשופה."

קישור למאמר זה: טכנולוגיית הדפסת תלת מימד סטריאוסקופית מחברת בין העולם הדיגיטלי והפיזי ומגשמת פלט יצירתי

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


טכנולוגיית הדפסת תלת מימד סטריאוסקופית מחברת בין העולם הדיגיטלי והפיזי ומגשמת פלט יצירתיPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין שירותי.מוסמך ISO 9001:2015 &AS-9100. יצרן עיבוד שבבי בקנה מידה גדול של תיקים רפואיים, מתן עיצוב תלת מימד, אב טיפוס ושירותי משלוח גלובליים. מציע גם מארזים קשיחים, EVA חצי קשיח, מארזים תפורים רכים, פאוצ'ים ועוד עבור יצרני OEM. כל המארזים מיוצרים בהתאמה אישית לפי מפרטים עם אינסוף שילובים של חומרים, תבניות, כיסים, לולאות, רוכסנים, ידיות, לוגו ואביזרים. אפשרויות חסינות זעזועים, עמידות במים וידידותיות לסביבה. חלקים רפואיים, תגובת חירום, חלקים אלקטרוניים, תאגידים, חינוך, צבא, ביטחון, ספורט, חוצות ותעשיות בנייה. השירותים כוללים ייעוץ לקונספט של מקרה, עיצוב תלת מימד, יצירת אב טיפוס, יצירת רוטוטיפוס,קידוח CNC שירותים וייצור. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן האספקה ​​הצפוי. אנו נתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, אתה מוזמן לפנות אלינו ישירות ( [email protected] ).