האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

טכנולוגיית הכנת הדפסת 3D של YBCO מוליכים-על עשתה פריצות דרך חדשות

טכנולוגיית הכנת הדפסת 3D של YBCO מוליכים-על עשתה פריצות דרך חדשות

לחומרי YBCO מוליכים-על בטמפרטורה גבוהה יש ביצועים מצוינים בריחוף מגנטי ללא מגע, מכונות מסתובבות לאגירת אנרגיה, מגנטים מעין-קבועים, מיקסרים, עדשות מגנטיות, ציוד רפואי נייד ומסננים בשל הטמפרטורה הקריטית הגבוהה שלהם, צפיפות הזרם הקריטית הגבוהה שלהם. שדה מגנטי לוכד גבוה.

 יש סיכויי יישום רחבים בפיתוח של מכשירים חדשים בעלי ביצועים גבוהים כגון מטוסים, גירוסקופים לניווט תעופה וחלל והתקנים אלקטרומגנטיים. במיוחד עבור מחקר ופיתוח של מכונות מסתובבות, גירוסקופים לניווט תעופה וחלל ומכשירים רפואיים ניידים, תוך שמירה על מוליכות-על, הכנת חומרים מוליכים-על קלים היא מטרה עיקרית שמטרתן יישומים כאלה.

טכנולוגיית הכנת הדפסת 3D של YBCO מוליכים-על עשתה פריצות דרך חדשות

לאחרונה, Zhou You וצוות הפרופסורים שלו מאוניברסיטת לנז'ו הציעו חומר מוליך-על YBCO ירוק וידידותי לסביבה בשיטת הדפסה תלת-ממדית בכתיבה ישירה בדיוק גבוהה, אשר פתרה את הבעיה של יחס תרחיץ קרמי שאינו ניוטוני ובקרה ריאולוגית, ואימצה מיקרו מבנים ליציקה קרה בטמפרטורה. אסטרטגיית הבקרה מתגברת על בעיית כיווץ סינטר ופיצוח של חומרים בתפזורת מוליכי-על, ומממשת את ההכנה היעילה והניתנת לשליטה של ​​חומרים מורכבים, רב-שכבתיים, רב-מפלסים, קלים במיוחד. באמצעות אפיון ביצועים מתקבלים פרמטרי התהליך בעלי הביצועים הטובים ביותר.

הרחצה הירוקה הנעזרת בחומרים אורגניים אכילים המשמשים בתהליך חדש זה מציגה תכונות ריאולוגיות מצוינות ומיישמת הכנת חומרים מעודנים מעודנים של מבנה YBCO בתפזורת. על מנת לפתור את בעיית קצב הצטמקות גבוה (במקור עד 50%) מול חומרים קרמיים קיימים להדפסת תלת מימד, אסטרטגיית היציקה הקרה בטמפרטורה נמוכה משיגה את שמירת הצורה הגבוהה של חומרים מוליכים להדפסת תלת מימד, שהיא באיכות גבוהה. חומר מוליך-על YBCO בתפזורת. הכנה מדויקת מניחה את הבסיס. יחד עם זאת, צריכת הזמן של סינטר ותוספי חמצן של תהליך חדש זה מתקצרת מאוד מזו של התהליך המסורתי, ויעילות ההכנה של חומרים מוליכים-על משתפרת.

על פי דיווחים, לגוש YBCO הנקבובי, הרב קנה המידה והרב שכבתי המיוצר על ידי הצוות של Zhou Youhe בתלת מימד יש צפיפות מסה של 3 גרם בלבד לסנטימטר מעוקב, שהוא הערך הבינלאומי הנמוך ביותר הנוכחי, שהוא בערך הקור המסורתי תהליך סינטר לחוץ. 1.38/1 מהמדגם; צפיפות הזרם הקריטית גבוהה פי 3 מזו של שיטת הסינטר המסורתית.

ידוע שתוצאות המחקר פורסמו ב"חומרים פונקציונליים מתקדמים" תחת הכותרת "ייצור יעיל של מוליכים-על YBa2Cu3O7-x קלים במיוחד עם צורה ומבנה ניתנים לתכנות".

המבקר של המאמר סבור שהכותב הציע שיטת הכנה גאונית לגופים קרמיים מוליכי-על מודפסים בתלת-ממד עם טכנולוגיה מתקדמת ופוטנציאל ליישומים תעשייתיים. מוליכים שהוכנו בדרך זו יכולים לשפר את צפיפות הזרם הקריטית ולהגדיל את הגבישיות. המבנה יכול לשמש כעזר ניווט בתעשייה האווירית.

קישור למאמר זה: טכנולוגיית הכנת הדפסת 3D של YBCO מוליכים-על עשתה פריצות דרך חדשות

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


טכנולוגיית הכנת הדפסת 3D של YBCO מוליכים-על עשתה פריצות דרך חדשותPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין שירותי.מוסמך ISO 9001:2015 &AS-9100. יצרן עיבוד שבבי בקנה מידה גדול של תיקים רפואיים, מתן עיצוב תלת מימד, אב טיפוס ושירותי משלוח גלובליים. מציע גם מארזים קשיחים, EVA חצי קשיח, מארזים תפורים רכים, פאוצ'ים ועוד עבור יצרני OEM. כל המארזים מיוצרים בהתאמה אישית לפי מפרטים עם אינסוף שילובים של חומרים, תבניות, כיסים, לולאות, רוכסנים, ידיות, לוגו ואביזרים. אפשרויות חסינות זעזועים, עמידות במים וידידותיות לסביבה. חלקים רפואיים, תגובת חירום, חלקים אלקטרוניים, תאגידים, חינוך, צבא, ביטחון, ספורט, חוצות ותעשיות בנייה. השירותים כוללים ייעוץ לקונספט של מקרה, עיצוב תלת מימד, יצירת אב טיפוס, יצירת רוטוטיפוס,קידוח CNC שירותים וייצור. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן האספקה ​​הצפוי. אנו נתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, אתה מוזמן לפנות אלינו ישירות ( [email protected] ).