האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

טכנולוגיית טיפול בחום ואקום למיסבים מדויקים

טכנולוגיית טיפול בחום ואקום למיסבים מדויקים

לדיוק קטן ומיניאטורי מֵסַבההרכב הכימי של חומרי הגלם, הארגון המקורי, רמת העיבוד, תהליך הטיפול בחום וציוד העיבוד עשויים להשפיע מאוד על חיי השירות של מֵסַב. מאמר זה מדבר בעיקר על דעותיי האישיות מההיבטים של תהליך הטיפול בחום ואקום וציוד. נא לבקר ולתקן כל חוסר תקינות.

סקירה כללית של התפתחות טיפול בחום ואקום

בסביבות 1968, חברות אמריקאיות ומכון המחקר הוואקום של יפן פיתחו שמן מרווה ואקום וחומר מרווה מימי. טיפול החום של פלדה נושאת החל להשתמש בטיפול חום ואקום, וטכנולוגיית ואקום פותחה במהירות גם בתעשיית טיפול החום. מתנור חד-חדרי ועד לקבוצת מכונות משולבות רב-תאיות, מטיפול בחום כללי בוואקום ועד לכיבוי גז בלחץ גבוה, כיבוי מים בוואקום, קרבוריזציה בוואקום, קרבוניטרידינג בוואקום וחדירת שיתוף מרובת רכיבים ועוד. לאחר עשרות שנים של קושי העבודה, איכות הייצור והרמה של תנורי ואקום ביתיים השתפרו מאוד, עלות הייצור של היחידה המשמשת הופחתה, וטווח היישומים של טיפול בחום ואקום התרחב במהירות.

כיום, טיפול בחום ואקום מיושם בטיפול בחום של חלקים חשובים כגון פלדות כלים שונות, פלדות אל חלד, פלדות מהירות, פלדות נושאות וכל פלדות הפחמן והפלדות מסגסוגת.

היתרונות של טיפול בחום ואקום

(1) ניתן לממש טיפול בחום בהיר. כאשר חומר העבודה מחומם בלחץ נמוך מהלחץ האטמוספרי, הוא אינו יוצר קשר עם אוויר ואינו משנה את פני השטח שלו. כאשר התנור מפונה ל-0.1~1Pa, ניתן להפחית את תכולת הטומאה בחומר העבודה ל-1.5ppm (1ppm=0.0001%), כך שחומר העבודה משיג את המטרה של כיבוי נקי ומבריק.

טכנולוגיית טיפול בחום ואקום למיסבים מדויקים

(2) העיוות של חומר העבודה קטן לאחר כיבוי ואקום. לדוגמה, טבעת המיסב הרדיאלי 9Cr18 בקוטר חיצוני של 65 מ"מ ועובי דופן של 2 מ"מ, לאחר כיבוי ואקום, האליפטיות שלה מצטמצמת ל- 1/8 ~ 1/9 בהשוואה לטיפול בחום רגיל.

(3) יש לו אפקט הסרת גז, המשפר את התכונות המכניות ואת חיי השירות של חומר העבודה המעובד. מכיוון שפלדה תשאף גז (H2, N2, CO וכו') במהלך ההתכה, וכתוצאה מכך נקבוביות זעירות והתפוררות מימן, ניתן להשתמש בטכנולוגיית ואקום כדי לחלץ גזים לא טהורים כגון לחות בחומר העבודה, כך שפני השטח של חומר העבודה יהיו נקי ובהיר, ומימן לא נוצר בקלות. פָּרִיך. ומכיוון שאיכות פני השטח משתפרת, עמידות הבלאי של חומר העבודה משתפרת, וניתן להגדיל את חיי השירות שלו ב-30% עד 120%.

(4) ניתן להפחית קצבת עיבוד שבבי לאחר טיפול בחום. אין שחרור חמצוני לאחר טיפול בחום ואקום, והעיוות קטן מאוד, כך שניתן להפחית או אפילו לבטל את העיבוד לאחר טיפול בחום.

(5) פירוק תחמוצות. כאשר דרגת הוואקום נמוכה מלחץ הפירוק של התחמוצות המקבילות של המתכת או הסגסוגת, התחמוצות יתפרקו ליצירת חמצן חופשי שישוחרר, כך שאיכות פני השטח של חומר העבודה תשתפר עוד יותר, ופני השטח של ניתן להפעיל את חומר העבודה.

(6) סביבת ההפעלה נקייה, הפעולה אוטומטית ופשוטה, ומדובר בטיפול חום נקי ללא זיהום וללא זיהום.

מקרה ייצור

מצבי הכשל העיקריים של מיסבים דיוק קטנים ומיניאטוריים הם בלאי ופגעי עייפות. לכן, חומר העבודה צריך להיות בעל קשיות אחידה, עמידות בפני שחיקה גבוהה, גבול אלסטי וחוזק עייפות מגע, קשיחות וקשיחות מספקת ועיוות קטן.

המסבים הקטנים והמיניאטוריים המיוצרים על ידי החברה שלנו עשויים מ-GCr15 ביתי, קוטר הטבעת החיצונית הוא 4-50 מ"מ, העובי הוא 0.2-1.5 מ"מ, קוטר הטבעת הפנימית הוא 3 ~ 45 מ"מ, העובי הוא 0.5 ~ 1.5 מ"מ, קשיות ההמרה היא ≥63HRC, והמבנה המטאלוגרפי תואם ל-JB /T 1255-2001 "תנאים טכניים של טיפול בחום של מיסבים מתגלגלים פלדה בעלת פחמן גבוה" המצוין ברמה השנייה של מרטנזיט קריפטו-גבישי או גבישי עדין, מפוזר באופן שווה ושאריות קרבידים עדינים. כמות קטנה של אוסטניט שנשמר. הפרש הקשיות של אותו מוצר תנור הוא ≤1HRC, והעיוות הוא ≤0.01 מ"מ. עבור מיסבים מדויקים, היציבות האיכותית שלו חשובה מאוד, ביניהם טיפול בחום משחק תפקיד מפתח. מסיבה זו, הקביעה של ציוד תהליך וטכנולוגיה חשובה במיוחד.

מסיבה זו, בחרנו בתנור ואקום מרווה נפט וגז אופקי WZC-45 המיוצר על ידי המכון לטכנולוגיה מכנית וחשמלית של בייג'ינג, ובשמן מרווה הוואקום ושמן המרווה שנבחר KR368 שמן מרווה ואקום 535 KR של Nanjing Kerun תעשייתי מדיה ושות' בע"מ שמן. מאז השימוש ב-2005, המוצרים המסופקים על ידי שתי היחידות הינם באיכות טובה, ביצועים יציבים ושירות לאחר מכירה באיכות גבוהה.

(1) WZC-45 תנור מרווה נפט וגז דו-חדרי

עוצמת החימום של התנור היא 60 קילוואט, גודל תא חימום התנור הוא 450 מ"מ × 670 מ"מ × 350 מ"מ, קיבולת הכבשן המדורגת היא 120 ק"ג, טמפרטורת העבודה המקסימלית היא 1300 מעלות צלזיוס, אחידות טמפרטורת התנור היא ± 5 מעלות צלזיוס. ואקום של תא החימום הוא 6.6×10-3~6.6Pa, קצב עליית הלחץ הוא 0.66Pa/h, ולחץ הגז המכווה הוא 8.7×104Pa. סוג תנור זה מתאים לכיבוי של מיסבים קטנים ומיניאטוריים.

על מנת להבטיח את איכות ההמרה והתפוקה של טבעות מיסבים, מונחות שלוש שכבות של מגשים בסלסלת החומרים ההמרה. לפי סוגים שונים של טבעות מיסבים, התפוקה לכל תנור היא 40-70 ק"ג. מכיוון שמהירות החימום בוואקום איטית יחסית, זמן החימום בוואקום הוא פי 4-6 מזה של תנור המלח ופי 1.5-2 מזה של תנור האוויר. לכן, נדרש חימום מוקדם כדי להפוך את טמפרטורת החוד על כל שכבה של מגש החומר לאחידה. הגדר את טמפרטורת החימום מראש ל- 700 ℃, זמן החימום מטמפרטורת החדר ל- 700 ℃ הוא 45 דקות, שמור אותו על 700 ℃ למשך 40 דקות, ודרגת הוואקום היא 40Pa; לאחר מכן הוא יחומם ל-835 ~ 845 ℃ למשך 15 דקות ויישמר למשך 50 ~ 90 דקות (לפי הדגם המתאים לטמפרטורת ההמרה וזמן ההחזקה), דרגת הוואקום היא 0.1Pa. עבור פלדה נושאת, חימום מתחת ל-900℃, ככל שדרגת הוואקום גבוהה יותר, כך אפקט הסרת הגז טוב יותר, וככל שהמשטח בהיר יותר; אבל מידת הוואקום לא צריכה להיות גבוהה מדי, אחרת זה יגרום לדה-כרומיזציה והידבקות של המוצר, מה שישפיע על השימוש במיסב. חַיִים.

(2) אמצעי קירור מרווה

עבור מיסבים קטנים ומיניאטוריים, כאשר נעשה שימוש במרווה ואקום, מדיום הקירור צריך להשתמש בשמן מרווה ואקום, ושמן מרווה הוואקום חייב לעמוד בתנאים הבאים:

①לחץ האדים נמוך, בדרך כלל 10-2~10-4Pa, כדי להבטיח ששמן מרווה הוואקום לא יתנדף בתנאי ואקום של 10-1~10Pa.

② פחות זיהומים ושאריות פחמן, וערך חומצה נמוך. בהירות פני השטח של החלקים לאחר כיבוי ואקום לא צריכה להיות פחות מ-70% מהמדגם הסטנדרטי.

③לחץ קריטי נמוך וביצועי קירור טובים. קשיות החלקים לאחר כיבוי ואקום צריכה להיות אחידה, להגיע לקשיות כיבוי אטמוספרי או גבוהה יותר.

④יציבות תרמית טובה, כלומר ביצועי אנטי אייג'ינג טובים וחיי שירות ארוכים.

באמצעות מחקר שוק, החברה שלנו בחרה בשמן מרווה ואקום KR368 המיוצר על ידי Nanjing Kerun Industrial Media. שמן מרווה ואקום זה יכול לעמוד בדרישות הטכניות של המוצר, יש לו בהירות טובה, ניקוי קל, צריכת שמן נמוכה, קל לשאוב ואקום, ומאפייני החמצון התרמי וטמפרטורה טובה, הקשיות של חומר העבודה הרווה אחידה, והעיוות קטן. לאורך השנים איכות השמן יציבה וחיי השירות ארוכים. מאז 2005, כל המיכל לא הוחלף בשמן מרווה חדש. בצריכה רגילה, בדרך כלל מוסיפים רק שמן חדש.

החברה שלנו מקפידה על נהלי ההפעלה, הסרת גז כאשר השמן החדש נכנס לשימוש, והטמפרטורה של שמן הוואקום נשלטת על 70 ~ 80℃. בתום החימום וההכנה לכיבוי, יש לסגור את שער החימום מיד עם כניסת סל החומרים מתא החימום לתא החימום, ותא החימום יפונה באופן רציף על מנת לוודא שדרגת הוואקום של תא החימום תהיה. תמיד גבוה יותר מזה של תא ההמרה, כך שיש פער בין שני החדרים. מצב בידוד חום טוב ואיטום. במהלך ההמרה, יש למלא את מיכל השמן בחנקן טוהר גבוה 4~6.7×104Pa (99.999%) כדי לשמור על לחץ פני השמן, לעכב את הנידוף של שמן מרווה ולהפחית את ריכוז ערפל השמן בתא ההמרה. לאחר שטבעת המיסב קרה לחלוטין, רוקנו את שאריות השמן ביציאת השמן, פנו את תא הכיבוי כדי להסיר את ערפל השמן, פתחו את דלת התנור והוציאו את חומר העבודה. לאחר כיבוי התנור, יש לשמור את תא החימום במצב ואקום (3.99×104Pa) כדי למנוע כניסת אוויר או לחות. כאשר הטמפרטורה של תא החימום נמוכה מ-300 מעלות צלזיוס, שואבים את תא ההמרה ומוציאים ממנו גז; כאשר הטמפרטורה של תא החימום יורדת מתחת ל-250 מעלות צלזיוס, ניתן לנתק את אספקת המים, הגז ואספקת החשמל.

(3) תנור חימום לאמבט שמן

תנור החימום של אמבט השמן במחזוריות נועד להבטיח כי מתח ההמרה של טבעות מיסבים קטנות ומיניאטוריות יוקל במלואו, יציבות הממדים טובה, הקשיות אחידה והמוצר המוגמר לא יתעוות עקב חיסום לא מספיק לאחר ההרכבה. הדרישות לשמן מחוסמ הן נקודת הבזק גבוהה, אדי שמן נמוכים, יציבות חמצון תרמית טובה וחיי שירות ארוכים.

קישור למאמר זה: טכנולוגיית טיפול בחום ואקום למיסבים מדויקים

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


טכנולוגיית טיפול בחום ואקום למיסבים מדויקיםפח, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מיסב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.