האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

טכנולוגיית טיפול בחום ויישום של חומרים למיסב רכב

טכנולוגיית טיפול בחום ויישום של חומרים למיסב רכב

הקדמה: תעשיית הרכב היא תעשיית עמודים חשובה בארצי, והיא תופסת מקום שאי אפשר להתעלם ממנו בכל תעשיית העיבוד והייצור. ניתן לראות מיסבים ממספר חלקים בגוף המכונית, אשר יש להם את המשימה המיוחדת של מֵסַב עומס, הפחתת החיכוך והנחיית חלקים נעים. 

עם ההתקדמות המתמשכת של הפיתוח הכלכלי והטכנולוגיה התעשייתית של ארצי, סין הפכה ליצרנית מיסבים גדולה לרבות פלדת מיסבים לרכב. עם זאת, עדיין קיים פער גדול מיצרנים מהשורה הראשונה כגון Schaeffler מגרמניה, SKF משבדיה, TIMKEN מארצות הברית ו-KOYO מיפן. כמקור, כיוון המאמצים העתידיים הוא עדיין לשלוט בקפדנות על האיכות המתכתית, רמת התכלילים הלא מתכתיים, הגודל וההפצה של הקרבידים, ולשפר את רמת הטכנולוגיה לטיפול בחום.

טכנולוגיית טיפול בחום ויישום של חומרים למיסב רכב

טיפול בחום הוא תהליך מרכזי בתהליך הייצור של מיסבים לרכב, ואיכות העיבוד וחומרי הגלם שלו הם שני גורמים חשובים המשפיעים על חיי המיסב. לטיפול בחום יש השפעה חשובה על מבנה המיקרו, התכונות המכניות, איכות פני השטח, דיוק הממדים והיציבות של מיסבים וחלקים אחרים בתנאי השימוש. לכן, תהליך הטיפול בחום עובר אופטימיזציה, נבחרים הפרמטרים המתאימים לטיפול בחום ומתקבל סטטוס השימוש בחומר העבודה. הביצועים המקיפים הטובים ביותר התואמים את מצב הכשל הם נושא חשוב בטכנולוגיית טיפול בחום.

1. יישום חומרי מיסבים ברכבים

כפי שכולנו יודעים, המיסב מורכב מארבעה חלקים: טבעת חיצונית, טבעת פנימית, אלמנט מתגלגל (כדור, צילינדר, קונוס או גלגלת מחט וכו'), וכלוב. חלקם מצוידים בטבעת איטום. פרט לטבעת האיטום וחלק מהכלוב, השאר חומר הייצור הוא בעיקר פלדה נושאת.

בבחירת הסוג והדגם של מיסבי רכב, זה מבוסס בעיקר על האופי, הכיוון, הגודל, סביבת העבודה של החלק הממשי של העומס, והדרישות לגבי קשיחות, הגבלת מהירות, חיים, דיוק והיבטים אחרים של מיסב, אשר בדרך כלל הושלם על ידי המעצב. מיסבים נמצאים בשימוש נרחב בכלי רכב שלמים ומשתנים בהתאם לסוגי הרכב, מיקומי ההתקנה והיצרנים, כפי שמוצג באיור 1.

המחבר ביקר בכמה ספקים מקומיים חשובים של מיסבי רכב, כגון Shanghai Renben, Zhejiang Wanxiang Precision, Hubei New Torch, Changzhou Guangyang, Luoyang Dongsheng, Chongqing Yangtze River וכו'. הבא רק משלב את מערכת הכוח לרכב (האלטרנטור במנוע ) , מצמד אלקטרומגנטי של מיזוג אוויר, מיסבי מותחן ומסבי סרק), מערכת הנעה (פיר שיניים, דיפרנציאל, מצמד ומסבים אחרים ב ציודתיבה), מיסבי רכזת ומוצרים קשורים אחרים מוצגים בקצרה.

(1) מיסבי מערכת החשמל

המנוע הוא לב המכונית, ומספק כוח ללא הרף לרכיבים אחרים. מיסבים פנימיים נשלטו בעבר על ידי מיסבים הזזה. כיום, רובם משתמשים במיסבים כדוריים אטומים בהנחה של שיפור ביצועי המיסבים. איור 2 מציג מספר מיסבים טיפוסיים במנועים.

מיסב האלטרנטור הוא מיסב כדורי אטום חד-שורה, אשר נתון בעיקר לכוח צנטריפטלי. הוא נדרש לפעול בצורה אמינה במהירות של יותר מ-2000 r/min וטמפרטורה של יותר מ-180 מעלות צלזיוס. הטבעות והאלמנטים הגלגולים עשויים מ-GCr15 בטוהר גבוה, והקשיות לאחר טיפול בחום היא 58. ~64HRC, הכלוב בדרך כלל משתמש בניילון PA46, וטבעת האיטום משתמשת בדרך כלל בגומי אקרילט ACM. תקן הייחוס הוא JB/T8167—2006.

מיסב המצמד האלקטרומגנטי של מדחס מיזוג האוויר הוא מיסב מגע זוויתי דו-שורה, הטבעת החיצונית מסתובבת, מהירות גלגלת המזגן יכולה להגיע ל-7000~13000r/min, הטמפרטורה המקסימלית היא 160℃, החומר הוא זהה לאמור לעיל, והכלוב משתנה בחלקו מכיס כדורי יחיד משותף. משטח גלילי, תקן הייחוס הוא JB/T10531-2005.

מיסבי המותחן והסרק הם מיסבים אטומים בעלי ביצועים גבוהים. הראשון פועל על הקצה הרופף של רצועת ההילוכים הסינכרונית, והאחרון פועל על הקצה ההדוק של המסוע הסינכרוני. החומר הוא בעצם זהה לאמור לעיל. הכלוב יכול להיות עשוי מפלסטיק הנדסי, או פלדה 08 או פלדה 10. ייצור, טבעת האיטום עשויה ACM או FPM (גומי פלואור), ותקן הייחוס הוא JB/T10859—2008.

מיסבי גל משאבת מים הם בדרך כלל מיסבים כדוריים דו-שוריים, והממד הרדיאלי קטן מזה של מיסבים רגילים. זוהי בעצם מערכת מיסבים עם תמיכה כפולה עם מבנה פשוט. לשני המסבים הנתמכים אין טבעות פנימיות. מסלולי המירוצים של האלמנטים המתגלגלים עשויים ישירות על הפיר. הטבעות החיצוניות של שני המיסבים הנתמכים נעשות למכלול. שני הצדדים אטומים בחותמות. הגלילים שלו עשויים בדרך כלל מפלדה נושאת כרום גבוהה, והחומר של הפיר והטבעת החיצונית עשויים מפלדה קרבורית או פלדה נושאת כרום גבוהה. תקן הייחוס הוא JB/T8563-2010.

(2) מיסבי מערכת הנעה

הנציג הטיפוסי של מערכת ההילוכים הוא תיבת ההילוכים, אותה ניתן לחלק לתיבת הילוכים ידנית (MT), אוטומטית (AT), תיבת הילוכים רציפה (CVT), מצמד כפול (DCT), והיא גם החלק בו נמצאים הכי הרבה מיסבים בשימוש. לעתים קרובות ישנם מספר מיסבים בתיבת ההילוכים כדי להתאים גלגלי שיניים שונים, הסוגים העיקריים הם מיסבים כדוריים, מיסבי גלילה גליליים, מיסבי גלילה מחודדים, מיסבי גלגלות מחט וכו'. ניתן להתייחס לתיבת ההילוכים כתיבת הילוכים, שלעתים קרובות מכילה זיהומים (שבבי ברזל , קוצים, חול וכו') בשמן הסיכה והשמן נגד חלודה. המיסב מסתובב במהירות גבוהה במהלך הפעולה, וכתוצאה מכך חיי שירות מקוצרים מאוד.

ישנם גם שני מיסבי גלילה מחודדים 38D63E17 בדיפרנציאל, הממוקמים בהתאמה בצד שמאל וימין של מארז הדיפרנציאל. הם מותקנים על חור הנושא של מארז המפחית. הם נושאים ומעבירים את הכוח המניע של הדיפרנציאל והמפחית. , הפחתת התנגדות החיכוך של תיבת ההילוכים, שפר את היעילות והאמינות של התמסורת.

האלמנטים הגלגולים וחומרי הטבעת הפנימיים והחיצוניים של המסבים הנ"ל מבוססים בעיקר על GCr15, 100Cr6, SUJ2 ו-SKF3, תוך שימוש במרווה אינטגרלית + טמפרטורת טמפרטורה נמוכה, קשיות טיפול בחום 60~63HRC (דרישות אלמנט גלגול 60~64HRC), ניילון. חומר הכלוב הוא PA46 +30%GF, טבעת איטום המגע היא ACM+SPCC, ושומן הסיכה הוא Chevron SRI-2 (נפח הזרקת שומן 2.0 ~ 2.8 גרם).

מיסב שחרור המצמד, הידוע בדרך כלל כגלגל השיניים של המצמד, ממוקם כפי שמוצג באיור 4. כאשר דריכה על דוושת המצמד, לוחית הלחץ או לוחית ההנעה הנושאת את דחף הקפיץ יכולה לנוע לעבר מכסה המצמד, כלומר השחרור. הידית מוטה כדי להתגבר על דחף קפיץ לוחית הלחץ. להשלמת עבודת הפרדת המצמד היא תלויה כיום בעיקר ביבוא. האלמנטים הגלגולים הם 100Cr6, חומרי הטבעת הפנימיים והחיצוניים הם C67S (קשיות פני השטח המינימלית היא 680HV), הכלוב הוא PA66+25%FV, והאטם עשוי מגומי ניטריל מוקשה HNBR. ראה תקן.

(3) מיסב גלגלים לרכב

עם שיפור הביצועים הכוללים של מכוניות, הדרישות לחיים, לחוזק, לקשיחות וללא תחזוקה של מיסבי גלגלים הולכות ומחמירות, ואנשים מודעים יותר ויותר לחשיבות של קל משקל, אמינות, רב-תכליתיות ומודולריות. לקראת כיוון משולב מאוד. יחידת מיסב הגלגלים לרכב התפתחה מיחידת נעילת הטבעת הראשונית וסוג נעילת הכלוב (דור ראשון) לדור השני עם אוגן על הטבעת החיצונית, ולאחר מכן לטבעת הפנימית בעלת זווית המילוי הגדולה. בדור השלישי של האוגן, החיישן עם ABS יכול להיות משולב עם האוגן, כפי שמוצג באיור 5. כולם הם מיסבים כדוריים דו-שוריים, המשמשים לעמוד בעומסים גדולים יותר כולל הגוף כולו. רוב הדגמים הקיימים של חברתנו משתמשים בדור הראשון של מיסבי רכזת גלגלים קדמיים ובדור השלישי של גלגלים אחוריים. לדוגמה, חומר הטבעת הפנימי והחיצוני של מיסב רכזת גלגלים מדגם מסוים הוא SKF3, חומר כדור הפלדה הוא SUJ2, חומר האוגן הוא S55C, חומר הבורג הוא SCM435, הכלוב הוא ניילון PA66+25%GF, וטבעת האיטום המשולבת היא NBR+SPCC/NBR+SUS430.

2. דרישות חומר וביצועים של נושאי רכב

כיום, מכוניות מתפתחות לקראת קלילות, נוחות, מוצקות, הספק גבוה, מבנה קומפקטי, עמידות, ביצועי תאוצה טובים ואמינות גבוהה. בנוסף, עקב התקדמות טכנולוגיית הבקרה האלקטרונית, מכוניות מתפתחות גם בכיוון של ביצועים מעשיים כמו צריכת אנרגיה נמוכה, פשטות ונוחות ויכולת תפעול חזקה. לכן, מיסבים מתגלגלים, כמרכיב חשוב לתמיכה ברכב, חייבים להתאים את עצמם למגמה זו.

בתהליך השירות של מיסבי רכב, שטח היחידה של אלמנטים מתגלגלים ומשטחי הטבעת צריך לשאת לחץ רב, שניתן לחשב עד 5000N/mm2. בנוסף לגלגול והחלקה כאשר המיסב פועל, הוא נתון לתדר גבוה וזרם חילופין. בנוסף ללחץ המגע, הוא מושפע גם מכוח צנטריפוגלי, כפי שמוצג באיור 6. על פי רישומי ספרות, מצבי הכשל העיקריים של מיסבי רכב כוללים קילוף, בור, הידבקות, מתיחה, שבר, אובדן דיוק, רטט מוגזם ורעש וכו'. לכן, לביצועים של פלדת נושאות יש את הדרישות הבאות: 

① טוהר גבוה. 

② תכולת חמצן נמוכה. 

③ קשיות גבוהה ועמידות בפני שחיקה. 

④יציבות מימדית טובה. 

⑤ חוזק לחיצה מספיק ועמידות בפני דפורמציה. 

⑥ביצועי תהליך טובים.

פלדת נושאת היא אחד מזני הפלדה המיוחדים החשובים, ואיכותה וביצועיה משקפים במידה רבה את הרמה המטלורגית של מדינה. פלדת נושאת רכב מהווה כ-40% מהתפוקה השנתית של פלדת נושאות, והצריכה שלה גדולה. החיים והאמינות של מיסבי רכב קשורים בהחלט לתכנון הראשוני, לייצור, לשימון, להתקנה ולתחזוקה, אבל חומרי הגלם הם המפתח.

ניתן לראות מהאמור לעיל שבין מספר המרכיבים העיקריים של מכלול מיסבי הרכב, פרט לכך שהכלוב שונה מהמקורי הַטבָּעָה פלדה לחומר הניילון הפופולרי (כגון PA66+30% GF בהזרקה) והאטמים הם לרוב חומרי גומי (כגון ACM+SPCC, NBR+SUS430), האלמנטים המתגלגלים והטבעות הפנימיות והחיצוניות של מיסבי רכב ב בארץ שלי נעשה שימוש נרחב בסוג זה של פלדה נושאת המכילה כרום עתיר פחמן עם wC=0.95%~1.05%, wCr=1.40%~1.65%. על מנת לשפר את יכולת ההתקשות כדי לענות על צורכי השינויים בעובי הדופן של החלקים, ניתן לפתח סדרה של פלדות נושאות כרום בעל קשיחות גבוהה בפחמן גבוה על ידי הגדלת תכולת Mo: לדוגמה, 100Cr6 ו-100CrMo בגרמניה, SKF2 ו-SKF3 בשוודיה, 52100.3 ו-52100.4 בארצות הברית, SUJ2, SUJ3, SUJ4, SUJ5, יפנית וכו', מתאימים למרווית מרטנזיט, ומתאימים גם לכיבוי באניט של חלקים נושאי דופן עבים במיוחד. ישנם הבדלים קלים בהרכב הכימי ביניהם, כפי שמוצג בטבלה 1. השוואה בין השניים למעשה, ניתן להתייחס לדרגות הפלדה הללו כגרסאות של GCr15.

למרות שהמגוון שלו יחיד יחסית, זהו גם הזן בעל דרישות האיכות התובעניות ביותר מבין פלדות המבנה (פלדת גלגלי שיניים, פלדת מיסבים, פלדת קפיצית, פלדה לא מרווה ומחוסמת ופלדת כותרת קרה). מה שקריטי הוא הצורך לשפר את טוהר הפלדה ולהפחית בקפדנות את התוכן של יסודות קורט כמו O, S, Ca, N ו-Ti. כמו כן יש צורך לשלוט בפגמים שעלולים להיגרם בתהליך המתכתי לרבות התכה, יציקה, גלגול, לְטִישָׁהוכו', כמו לעתים קרובות נעשה שימוש בתהליכי התכה כגון הסרת גז בוואקום, התכה מחדש של אלקטרוסלג וזיקוק מחוץ לתנור. עובדה שאין עליה עוררין בתעשייה היא שהפחתת תכולת החמצן יכולה להאריך משמעותית את חיי העייפות של המיסב. איור 7 מציג את הקשר בין תכולת החמצן לחיים היחסיים של המיסב. בתקן הלאומי GB/T 18254-2002, תכולת ה-O של פלדה נושאת כרום עתירת פחמן מוגדרת בבירור: פלדה יצוקה ≤15ppm, פלדה יציקה רציפה ≤12ppm. בייצור בפועל, עם פיתוח ציוד ותהליכים מתכות, הבקרה מחמירה יותר. , הרמה הנמוכה ביותר יכולה להגיע ל-5 עמודים לדקה. בנוסף, לתקנים או להסכמים טכניים יש הגבלות רלוונטיות על שיטות התכה, תכלילים לא מתכתיים, הפרדה, דה-קרבוריזציה, מאקרו-מבנה, מיקרו-מבנה, אי-הומוגניות של קרביד, איכות פני השטח וסובלנות ממדים מותרת. מפעלי פלדה וייצור מיסבים חייבים לבדוק ולנהל בקפדנות את הפלדה בעת הכניסה למפעל, ואסור להיות מרושלים.

יש להוסיף כי בנוסף לרוב מיסבי הרכב הם מיסבים מתגלגלים, רק שיחי גל ארכובה, שיחי מוט חיבור, בוכנה תותבs, מושבי מדריך בולמי זעזועים, תיבת הילוכים הילוך אחורי תותבs וכו' הם מיסבים הזזה. הם אינם כרוכים בטיפול בחום מסתמך בעיקר על אבקת מטלורגיה סינטר + גלגול. החומר עשוי בדרך כלל מפלדה עם wC≤0.15% בצד האחורי (כגון 08Al), והמיסב הראשי הוא שכבת סגסוגת (כגון Al-Sn20Cu או על בסיס פח רגיל, על בסיס עופרת, על בסיס נחושת או סגסוגות מיסבים על בסיס אלומיניום). טיפול החום שנדון בהמשך מכוון גם למיסבים מתגלגלים לרכב.

3. טכנולוגיית טיפול בחום של מיסב רכב

התפקיד העיקרי של יסוד הסגסוגת העיקרית כרום בפלדה נושאת רכב הוא לשפר את יכולת ההתקשות של הפלדה, כך שהחלקים יכולים לקבל מבנה אחיד יותר על הקטע כולו לאחר כיבוי וחידוד. כרום יכול ליצור צמנטיט מסגסוגת (Fe, Cr) 3C, לעדן את גרגרי האוסטניט, להפחית את רגישות התחממות יתר של הפלדה בעת חימום, לשפר את עמידות הבלאי ולגרום לפלדה לקבל צורות עדינות דמויות מחט או נסתרות במהלך ההמרה. המרטנסיט הגבישי מגביר את הקשיחות של הפלדה על בסיס חוזק גבוה. בדרך כלל, אין צורך בטיפול קריוגני במיסבי רכב, אלא אם כן קיימות דרישות מיוחדות ליציבות המימדית של החלקים ולתכולת האוסטניט השמור.

(1) מסלול תהליך ייצור של חלקי נושא לרכב

מסלול הייצור הכללי של אלמנטים לגלגול כדורי פלדה הוא: בר מלאי → כדור ריק רציף חם יצירת → כדור חלק (תיוק) → שחיקה רכה → טיפול בחום → שחיקה קשה → שחיקה עדינה → גימור (ליטוש).

מסלול הייצור הכללי של הטבעת הפנימית והחיצונית הוא: חומר צינור (שחיקה קרה) ← חישול ← סיבוב ← שחיקה רכה ← טיפול בחום ← שחיקה ← גימור.

מסלול הייצור הכללי של הכלוב הוא: כלוב מוצק (ניילון): ריק → סיבוב → חלון משיכה וקידוח → טיפול שטח.

כלוב הטבעה (מתכת): רצועה או יריעה → גיבוש → חיתוך תחתון → חלון ניקוב → שיפוע לחץ → התפשטות → טיפול פני השטח.

האלמנטים המתגלגלים, הטבעות החיצוניות, הטבעות הפנימיות של מיסבי רכב, והדור השני והשלישי של מיסבי רכזת הגלגלים חייבים לעבור טיפול חום כראוי כדי לתת משחק מלא לפוטנציאל של החומר עצמו, להשיג את הביצועים הצפויים של החלקים ולהגדיל חיי השירות של המכלול. חישול spheroidizing, כיבוי כולל + מזג בטמפרטורה נמוכה, טיפול בחום כימי, טיפול בחום אינדוקציה ושיטות נוספות.

(2) מצב כללי של טיפול בחום בחלקי נושאי מפתח לרכב

להלן הקדמה קצרה מציוד לטיפול בחום, דוגמאות תהליכים, דרישות טכניות ותחזיות פיתוח.

ציוד חישול הספרואיד משתמש בדרך כלל בכבשן אטמוספרה מגן, כך ששטח הפנים של החלקים המחושלים קטן, ללא חמצון, ויכול לשפר את קצב ניצול החומרים של החלקים הנושאים. טמפרטורת החימום של חומר הנושא היא 835 ~ 850 ℃, וטמפרטורת הכדוריות היא 750 ~ 760 ℃, כפי שמוצג באיור 8.

לאחר חישול רכיבי גלגול הכדורים, השתמש בתנור חישול רציף על בסיס חנקן תחתון רולר Achelin, כפי שמוצג באיור 9א. טמפרטורת חישול ספרואידית היא 760℃, פוטנציאל חמצן ≥900, נקודת טל ≤20℃, קצב זרימת פרופאן הוא 0.18±0.02m3/h, לחץ התנור הוא 150~300MPa, קשיות ≤210HBW היא פחות מ-0.25HBW לשכבה שווה ל-4.2. מ"מ, רשת קרביד≤CN60, הקשיות של כדור הפלדה לאחר ההמרה והחיסום צריכה להיות מעל XNUMXHRC.

(א) תנור חישול באווירה מגן על בסיס חנקן

(ב) תרשים סכמטי של תנור רציף אטמוספרה מגן

(ג) קו מרווה וחידוד תדר ביניים אוטומטי לחלוטין

ציוד ההמרה והחיסום משתמש בדרך כלל גם בסוג תנור אווירה מגן כגון תנור שרשרת יצוק, תנור חגורת רשת או תנור מוט דחיפה.
הטבעות הפנימיות והחיצוניות מרותקות בכבשן רציף עם אווירה מגינה. על מנת להפחית את העיוות, השתמש בשמן מרווה מיסב מיוחד KR468G והתאם את טמפרטורת וזמן החימום, מהירות המסוע ופרמטרים אחרים, או אמבט מלח למרווה מדורגת מרטנזיט. עקומת התהליך מוצגת באיור 10. היא מראה שהקשיות לאחר ההמרה מגיעה ל-63~64.5HRC, והקשיות לאחר הטיהור ב-180±10℃ היא 61~63HRC. החוד של החוד הוא בערך 0.05 מ"מ והגליליות נמוכה מ-0.15 מ"מ.

הדור השני והשלישי של מיסבי גלגלי רכב מצוידים באוגנים, החומר הוא S55C, וקשיות פני השטח של האזור הרווה נדרשת להיות מעל 60HRC. יש להשתמש בקו ייצור של התקשות אינדוקציה אוטומטית, כפי שמוצג באיור 9c. מצע הקירור הוא נוזל מרווה על בסיס מים עם ריכוז מתכוונן. לחץ נוזל ההמרווה הוא 0.2~0.6MPa, הקשיות לאחר ההמרה היא 62~65HRC, עומק שכבת ההקשחה הוא 2.2~3.4 מ"מ, והעיגול הוא ≤0.1. מ"מ, לאחר מזג ב-(160±10)℃×(120±5) דקות, הקשיות היא 60~63HRC, והמבנה המיקרו הוא 3~6 כיתה.

עם השיפור המתמיד של ציוד לטיפול בחום ביתי וטכנולוגיית ייצור, היישום בייצור ועיבוד של חלקי מיסבים לרכב הבשיל בעצם. תנורי הקופסה המקוריים, תנורי הבור, תנורי אמבט המלח, תנורי התוף, תנורי חימום האוויר הרגילים וציוד אחר בוטלו בעצם. כיום, נעשה שימוש במספר רב של ציוד לאווירה מגן בתוספת ספיחה בתנופת לחץ וטכנולוגיות ייצור חנקן ממברנות כדי לתמוך בקו המרווה והחיסום האינטגרלי ובקו הרוויה והחיסום האינדוקציה האוטומטיים בו תנור חגורת רשת הרולר הוא המיינסטרים הפכו ל. מיינסטרים. בנוסף, המעבר מאווירה מגוננת לאטמוספירה הניתנת לשליטה ומערכת בקרת הכבשן מבקרת מחשב חד קו לבקרת מחשב אשכול יתפתחו בהדרגה לשתי מגמות מרכזיות.

4. סיכום

כענף חשוב של מיסבים, למיסבי רכב יש את המאפיינים שהם נמצאים בתעשיית הרכב ובסביבת ההפעלה של הרכבה. בנוסף לעיצוב מבני משופר ואיטום ושימון טובים, השימוש בחומרים בעלי טוהר גבוה וציוד ותהליכים סבירים לטיפול בחום יכולים לשפר את האמינות של מיסבי רכב ולהשיג חיים ארוכים.

קישור למאמר זה: טכנולוגיית טיפול בחום ויישום של חומרים למיסב רכב

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


טכנולוגיית טיפול בחום ויישום של חומרים למיסב רכבפח, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. היא מספקת גם שירותי ליטוש מתכת, צביעה, השחזה משטח ויישור פירים. טווח הייצור (כולל יציקת אלומיניום למות ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מיסב, משאבה, בית תיבת הילוכים, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.