האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

טכנולוגיית עיבוד שבבי 5 צירים פותרת בעיות מדחף עבור לקוחות צרפת

טכנולוגיית עיבוד שבבי 5 צירים פותרת בעיות מדחף עבור לקוחות צרפת

טכנולוגיית עיבוד שבבי 5 צירים פותרת בעיות עבור לקוחות צרפת


לקוחות צרפת מצאו את חנות PTJ באמצעות חיפוש בגוגל, ושאלו את פקידות הסחר החוץ שלנו האם הם יכולים לייצר מדחפים ימיים לא סטנדרטיים. עם שורה של שאלות מקצועיות שהועלו, אודות תהליך היציקה של מדחפים מסגסוגת נחושת, כיצד להתיך ולמזוג, והלהבים. מדידת עובי, מדחף ימי וזנב פיר חיבור. למרבה המזל, סחר החוץ שלנו עוסק ברקע טכני, בעל הבנה מסוימת של מבנה החלק, ועונה על שאלות הלקוחות. מאוחר יותר אמרתי שנשלח לך דוגמאות. בואו נעריך האם אנו יכולים לעשות זאת. שאלות ותשובות טכניות קצרות, איננו יודעים כיצד להתקשר זה לזה.

טכנולוגיית עיבוד שבבי 5 צירים פותרת בעיות מדחף עבור לקוחות צרפת
פרויקט עיבוד שבבי Cnc לקוח 5 צרפת תמונה 1 (זמן:2019.05.18)

המדגם התקבל ביום הרביעי. זה ימי מדחף ספינות. על פי המידע ידוע כי מדובר במוצר המיוצר בטייוואן. איש המכירות והצוות הטכני שלנו ערכו סקירה טכנית על מימוש המוצר בהיבטים שונים. אכן ישנן דרישות מסוימות לטכנולוגיית עיבוד שבבי עם חמישה צירים, ולכן אין זה מפתיע שחבורה של שאלות מקצועיות נשאלה קודם לכן. אנחנו מיזם סולידי מבוסס טכנולוגיה. בנוסף להיותנו שקועים או שקועים, אנו ממשיכים לאתגר תבניות קשות יותר ולספק ללקוחות יותר תמיכה טכנית וערבות. זה הביטוי הערכי הגדול ביותר שלנו. המנכ"ל אומר לעתים קרובות: איך אנחנו לא יכולים לייצר את החלקים שאחרים יכולים לייצר, זה יהיה רק ​​טוב יותר מאחרים. הצהרה זו מעט מתרברבת, אך היא גם ביטוי של "התמדה" בתרבות החברה שלנו. מסיבה זו, בשנתיים האחרונות עבדנו קשה לשיפור כוחו של המפעל, משדרוגי חומרה ועד כוח אדם, כדי ליצור פלטפורמה טובה יותר.

הגבנו ללקוח צרפת כי המדחף הלא סטנדרטי הזה הוא בסדר טכנית וסיפקנו הצעת מחיר עבור המוצר. יומיים לאחר מכן, הבוס שלהם טס מישראל לדונגגוואן, ודן איתנו עוד בנושאים הטכניים. נתנו לו בלבול והחלפנו זמן מה לפני שהוא הניח את האבן בליבו ואמר לנו את התהליך הקשה של פיתוח מוצרים. החברה שלהם מייצרת מדחפים. מוצר זה נרכש בעבר בטייוואן. מכיוון שמחיר הרכישה גבוה ומחיר המכירה גבוה יחסית, הם רוצים לבצע כמה התאמות אב-טיפוס על המוצר המקורי כדי לשלוט בו בעצמם. מחיר המוצר, נפח המכירות. על מנת להקל על השליטה, הם החליטו להיות במקום, מתוך מחשבה שיש מודל קיים כנקודת התייחסות, ובוודאי טבעי לעשות את אותו האפקט, אך העובדה אינה כה אידיאלית. הפרויקט הושקע במשך חצי שנה, ואין מדגם מושלם. בהשוואה למוצרים שנרכשו בטייוואן, הביצוע בכלל אינו באותה ציון, ואין שיפור בשינוי חוזר. מאוחר מדי לייצר דגימות, שלא לדבר על ייצור המוני. המפלס העליון של החברה החליט להגיע לדונגגוואן כדי למצוא מפעל לעיבוד CNC של אב טיפוס שיפתח את התבנית מחדש. כך המהנדסים שלהם מצאו את חנות PTJ בגוגל ושאלו שורה של נושאים מקצועיים שגם הם נתקלו בהם בפעם הראשונה. התשובה המקצועית גרמה להם לנעול את חנות PTJ. עסקים ומחיר הם לידם, והם יכולים לפגוש אותנו בהתאם לדרישות שלנו.

קישור למאמר זה: טכנולוגיית עיבוד שבבי 5 צירים פותרת בעיות מדחף עבור לקוחות צרפת

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


טכנולוגיית עיבוד שבבי 5 צירים פותרת בעיות מדחף עבור לקוחות צרפתPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.