האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

טכניקות חיתוך של C172 הקשחת משקעים על בסיס נחושת בריליום

טכניקות חיתוך של C172 הקשחת משקעים על בסיס נחושת בריליום

C172 סגסוגת מבוססי נחושת ברדיום הקשחת משקעים


מאמר זה מציג בעיקר את טכנולוגיית החיתוך של סגסוגת מבוססת נחושת בריליום C17200 המשקעים. מתוך מאפייני החיתוך של C172, בחירת כלי החיתוך, בחירת הפרמטרים הגיאומטריים של הכלי, בחירת כמות החיתוך, הבחירה בנוזל החיתוך, כרסום וקידוח, הציגו את חווית העיבוד שלנו של C172 בשנים האחרונות. באמצעות סדרה של אמצעים טכניים וניסיון עיבוד, נעשה שימוש נרחב ב- C172 בתחום רישום נפט.

טכניקות חיתוך של C172 הקשחת משקעים על בסיס נחושת בריליום

טכניקות חיתוך לסגסוגת נחושת בריליום C1720 משקעים מוקשחים? -PTJ מכונות CNC חנות

C172 הוא משקעים מוקשחים נחושת בריליוםסגסוגת מבוססת עם מאפיינים מקיפים טובים. לסגסוגת קשיות גבוהה יותר, חוזק, מגבלה אלסטית ומגבלת עייפות לאחר טיפול הזדקנות בתמיסה. יש לו גם עמידות בפני קורוזיה חזקה, מוליכות חשמלית ולא מגנטיות, מה שהופך אותו לסביבה קשה של טמפרטורה נמוכה, טמפרטורה גבוהה, לחץ גבוה וחומצה. יש חיים ארוכים יותר. לכן, הוא נמצא בשימוש נרחב בתעשיות ייצור היי-טק שונות, ומתאים במיוחד למכשירי רישום נפט שפותחו ומיוצרים על ידי חברתנו, מה שהופך את המכשירים לעמידה בדרישות לשימוש בסביבות קשות במורד החור.

 1. מאפייני חיתוך C172

 • (1) התקשות בעבודה. בשל נוכחותו של בריליום, ל- C17200 יש תופעה של פילמור מהיר והתקשות במהלך עיבוד שבבי. השכבה המוקשה בעבודה היא ≥0.007 מ"מ. לכן, יש צורך לבחור בכלי חד יחסית ובעומק חיתוך סביר במהלך העיבוד כדי למנוע כלים מוגזמים הנגרמים על ידי השכבה הקשוחה. המופע של קשיי בלאי ועיבוד.
 • (2) כוח החיתוך גדול. לאחר הזדקנות התמיסה, הקשיות והעוצמה של C17200 משתפרים באופן משמעותי, שיכולים להגיע ל 38 ~ 44HRC. כוח החיתוך הגדול והעיוות הפלסטי שנוצר במהלך החיתוך מגבירים את החיכוך בין החומר לכלי ויוצרים כמות גדולה של חום חיתוך. לכן, נוזל חיתוך נדרש כדי להפחית את טמפרטורת החיתוך במהלך העיבוד.
 • (3) נוקשות לקויה. ל- C17200 יש מודול גמישות של 128GPa, שהוא 60% מזה של חומרים קשיחים. הוא נוטה לעיוות במהלך עיבוד שבבי. לכן, חתיכות וכלים צריכים לבחור בתמיכה מוצקה יותר.
 • (4) הכלי קל ללבישה. לאחר הזדקנות תמיסה מוצקה, בנוסף לעלייה המשמעותית בקשיות ובחוזק, נוצר גם סרט תחמוצת עמיד בפני ללבוש. סרט תחמוצת זה יכול להחמיר את שחיקת הכלי. בנוסף, ל- C17200 עיוות פלסטי גדול וטמפרטורת חיתוך גבוהה 2, כוח החיתוך גדול, הכלי קל גם ללבישה. עם זאת, שחיקת הכלי פרופורציונאלית למהירות החיתוך וכמות ההזנה, ומהירות חיתוך סבירה וכמות ההזנה יכולה להפחית את מידת שחיקת הכלים.

2. מבחר כלי חיתוך C17200

כלים הם גורם חשוב בהבטחת הייצור, וכלים סבירים יכולים לשפר את יעילות העיבוד ואיכות המוצר. נכון לעכשיו, החותכנים המשמשים ברוב מפעלי העיבוד שבבי כוללים שני חומרים, פלדה במהירות גבוהה וסגסוגת קשה. לשני הכלים עמידות וחוזק בלאי גבוהים, אך עמידות בטמפרטורה גבוהה ודיוק חיתוך של פלדה במהירות גבוהה חלשים יותר מסגסוגות קרביד קשות, ועיבוד שבבי C17200  תהליך נוטה לייצר טמפרטורות חיתוך וכוחות חיתוך גבוהים יותר. לכן, כלי חיתוך קרביד הם הבחירה הטובה ביותר בעת חיתוך C17200. חותכי מלט קרביד נפוצים כוללים YG3, YG8, YG6, YT4 ו- YT5. בשל הזיקה החזקה של חותכי וחומרי הבצרה המלטים מסדרת YT, בלאי הכלים יוחמר. לכן, בעת חיתוך בחרו בכלי חיתוך מסגסוגת קשה מסדרת YG. סוגי כלי החיתוך הקשים המשמשים את חברתנו הם YG6 ו- YG8.

3. בחירת פרמטרים גיאומטריים בכלי בעת חיתוך C172

 • (1) צורת להב. לחיתוך חומרי C17200 בעלי חוזק גבוה וקשיחות גבוהה, על מנת להאריך את חיי השירות של הכלי, לשפר את עמידות הרטט של הכלי ולשפר את איכות משטח העיבוד, קצה הקשת נבחר במהלך העיבוד, ורדיוס קצה הכלי קשת rε = 0.1 עד 0.8 מ"מ.
 • (2) סוג להב. על מנת להגדיל את חוזק קצה החיתוך, להפחית את שבירת הכלים ולשפר את תנאי פיזור החום, בחר פתיחה שלילית במהלך עיבוד שבבי, רוחב bγ1 = (0.3 ~ 0.8) f, וזווית γo1 = -10 ° ~ -5 °.
 • (3) סוג פנים סכין. על מנת לשלוט באופן סביר בזרימת השבבים, להפחית את חום החיתוך ולהפחית את בלאי הכלים, בחר חליל שבב או מפסק שבבים במהלך העיבוד. רדיוס הקשת של תחתית החריץ Rn = (2 ~ 7) f.
 • (4) זווית המגרפה γ o. בעת חיתוך חומרים בעלי חוזק גבוה וקשיחות C17200, זווית מגרפה קטנה יותר יכולה להגדיל את שטח המגע בין פני הגרוף לשבב, להגדיל את אזור פיזור החום ולהגדיל את חוזק קצה החיתוך ולשפר את תנאי פיזור החום של ראש החותך. זה 5 ° עד 10 °.
 • (5) Rזווית ake α o. בתהליך חיתוך C17200, שימוש בזווית מרווח קטנה יותר יכול להגדיל את חוזק קצה החיתוך ולהפחית את הסיכון לחיתוך, אך זווית פינוי קטנה יותר תגדיל את החיכוך בין האגף הראשי לחומר העבודה, ותקצר את חיי השירות של הכלי. , ולהקטין את איכות חספוס פני השטח של המשטח המעובד, בדרך כלל זווית ההקלה α o ערך הוא 6 ° ~ 8 °.
 • (6) נטייה עיקרית κr ודהיה משנית κ´r. עם אותו קצב הזנה ועומק החיתוך, הנטייה הראשית הקטנה יותר והסטייה המסייעת יכולים להגדיל את אורך החיתוך של קצה החיתוך הראשי, להפחית את כוח החיתוך ליחידת שטח של קצה החיתוך הראשי ולשפר את תנאי פיזור החום. צמצמו את החיכוך בין האגף המשני למשטח העיבוד, והפחיתו את חספוס פני השטח של החומר. עם זאת, הקשיות והחוזק של C17200 גבוהים יחסית, וזווית הטיה הראשית הקטנה הופכת את הכוח הרדיאלי על הכלי לגדול יותר, מה שמגדיל את הסיכון לסיבוב. בתנאי שנוקשות מערכת התהליך טובה, זווית הנטייה הכללית κ r היא 45 ° ~ 75 °, וזווית הנטייה המשנית κ´ היא 5 ° ~ 10 °.
 • (7) זווית נטיית הלהב λs. כי עיבוד שבבי נחושת בריליום ל- C17200 חוזק וקשיחות גבוהים יותר לאחר הזדקנות התמיסה, על מנת להגדיל את חוזק החיתוך הראשי, להגדיל את קצב הזרימה של שבבים, להימנע מיצירת שבבים, למנוע שריטות על המשטח המעובד, ואת נטיית הלהב במהלך עיבוד מחוספס. הערך הוא -10 ° ~ -5 °, וזווית נטיית הכלים היא 0 ° במהלך הגימור.

4. בחירה בין סכום חיתוך C17200

 • (1) מהירות חיתוך vc. בחירת מהירות החיתוך מוגבלת בעיקר על ידי גורמים שונים כגון עמידות בפני שחיקת כלי, עוצמת המכונה, קשיות החומר ויעילות העיבוד. בהספק כלי מכונה מסוים, נעשה שימוש במהירות חיתוך נמוכה יותר בעת חיתוך C17200 להארכת חיי השירות של הכלי. הפחיתו את טמפרטורת החיתוך והפחיתו את המופע של חתכים שנצברו, אך מהירות חיתוך נמוכה מדי תפחית מאוד את יעילות העיבוד. לכן, מהירות החיתוך המשמשת בעת חיתוך C17200 היא בדרך כלל 100 ~ 200 מטר לדקה.
 • (2) עומק חיתוך αp. ההשפעה של עומק החיתוך על עמידות השחיקה של הכלי היא הקטנה ביותר וניתן להשתמש בעומק חיתוך גדול יותר בעיבוד שבבי כדי לשפר את יעילות העיבוד, להגדיל את אורך העבודה ואת רוחב קצה החיתוך, להפחית את כוח החיתוך ליחידת שטח. של חוד החנית, ולהאריך את חיי הכלי, אך עומק חיתוך מוגזם ידרוש קשיחות גבוהה של מערכת התהליך, במיוחד עבור קשיות C17200 גבוהה וחיתוך חוזק גבוה, כך שעומק החיתוך של C17200 הוא בדרך כלל 0.05 ~ 3 מ"מ.
 • (3) כמות הזנה f. הבחירה בכמות ההזנה מושפעת בעיקר משלושה גורמים: כוח חיתוך, יעילות עיבוד שבבי וחספוס פני השטח. כמות הזנה גדולה משפרת את יעילות העיבוד, אך מגדילה את כוח החיתוך ואת ערך חספוס פני השטח; כמות הזנה קטנה פוחתת ערכי כוח החיתוך וחספוס פני השטח קטנים, אך יעילות העיבוד מופחתת. לכן, יש צורך לבחור בקצב הזנה סביר. ל- C17200 חוזק וקשיות גבוהים לאחר הזדקנות תמיסה מוצקה, והוא מייצר כוח חיתוך גדול במהלך תהליך החיתוך, כך שכמות ההזנה לא יכולה להיות גדולה מדי. כמות הזנה קטנה מפחיתה את יעילות העיבוד ומעלה את עלות העיבוד. באופן כללי, ההזנה של C17200 היא 0.1~ 0.15mm / r.

5. בחירת נוזל חיתוך בעת חיתוך C172

 השימוש בנוזלי חיתוך במהלך החיתוך יכול להפיץ חום ולשמן, ובכך להאריך את חיי הכלים, ולשפר את יעילות העיבוד ואיכות המוצר. כמות גדולה של חום חיתוך נוצרת במהלך תהליך החיתוך C17200, המגדיל את טמפרטורת החיתוך. לכן, התפקיד העיקרי של נוזל החיתוך בעת חיתוך C17200 הוא להאיץ את התפשטות חום החיתוך, להפחית את טמפרטורת החיתוך ולהאריך את חיי השירות של הכלי. תחליבים המיוצרים משמן מסיס משפיעים משמעותית על פיזור החום, אך הגופרית הכלולה ברכיביו תגרום לנקודה קטנה על פני השטח של C17200, ותשאיר סכנה נסתרת של גרוטת היצירה. גרוע, אך השפעת הסיכה שלו ניכרת יחסית, מפחיתה את החיכוך בין הכלי לחומר העבודה ומפחיתה את ייצור חום החיתוך. לכן, נוזל החיתוך של שמן מינרלי בתוספת 3% עד 7% שומן חזיר משמש לחיתוך C17200.

6. כרסום C17200

ל- C172 חוזק וקשיות גבוהים. בעת הטחינה, קצה החיתוך חייב להיות חד ובעל עמידות חזקה. למרות שניתן להשתמש הן בחותכות פלדה מהירות והן בחותכות קרביד לצורך כרסום C17200, דיוק העיבוד של חותכי טחינת קרביד גבוה יותר מזה של חותכי פלדה מהירים. לכן משתמשים בחותכי כרסום בקרביד בעת הטחינה.

 מתי כרסום cnc יש לאמץ C172, שיטת טחינה לא סימטרית למטה. זה יכול להפחית ביעילות את החיכוך בין חותך הטחינה לחומר העבודה, לייצב את החומר ולצמצם את הרטט בכלי. בתהליך הטחינה ניתן להשתמש בכמה מנוזלי החיתוך להארכת חיי הכרייה ולהפחתת חספוס פני השטח של החומר.

7. קידוח C172

בעת קידוח C172, אתה יכול לבחור מקדח פלדה במהירות גבוהה לקידוח חורים. זווית הסליל של המקדחה היא 29 °, זווית הקודקוד היא 118 °, וזווית קצה המקדחה היא 12 °. במידת הצורך, ניתן להשתמש בקצה כלי מושחז במיוחד. בשל החוזק והקשיות הגבוהים של C172, נדרשת מהירות חיתוך נמוכה יותר, ויש לשפוך נוזל חיתוך לצורך קירור ושימון, מה שמסייע לפריקה חלקה של שבבים, מונע שבבים מגרד את המשטח המעובד, מפחית את בלאי המקדחה, וכן מאריך את התרגיל. חַיִים. יחד עם זאת, במהלך תהליך הקידוח, יש צורך להבטיח את מהירות החיתוך הקבועה וקצב ההזנה, כדי למנוע את התקשות העבודה של תחתית החור, ולהביא לקשיים גדולים יותר לעיבוד שבבי.

8. סיכום

כחומר בעל תכונות מקיפות טובות, נעשה שימוש נרחב ב- C172 בתחום רישום נפט. חוזקו הגבוה וקשיחותו הגבוהים מקלים על הפקת כוח חיתוך גדול וטמפרטורת חיתוך גבוהה במהלך העיבוד, מה שמחמיר את הכלי. לכן עלינו לשלב את מאפייני החיתוך של C172 במהלך העיבוד כדי לבחור כלי חיתוך סבירים, פרמטרים גיאומטריים של כלי עבודה, כמות חיתוך ונוזל חיתוך. יחד עם זאת, עלינו לארגן טכנולוגית עיבוד שבבי סבירה בייצור בהתאם למצב בפועל.

קישור למאמר זה: טכניקות חיתוך של C172 הקשחת משקעים על בסיס נחושת בריליום

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


טכניקות חיתוך של C172 הקשחת משקעים על בסיס נחושת בריליוםPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.