האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

טמפרטורת מרווה גבוהה, שליטה על סדקים קריעים הנגרמים מרווית מים וקירור מהיר  

טמפרטורת מרווה גבוהה, שליטה על סדקים קריעים הנגרמים מרווית מים וקירור מהיר  

בשל סביבת השימוש המיוחדת ודרישות ההטיה מֵסַבs, נדרש תהליך מרווה והזגה ותהליך התקשות אינדוקציה של מסלול המרוץ כדי לעמוד בדרישות החוזק וההשפעה הנדרשות במהלך השימוש במכשיר. מֵסַב. לאחר התקשות אינדוקציה של פני המסלול של המסלול מֵסַב טבעת המיוצרת על ידי חברה, נמצאו מספר סדקים כאשר משטח מסלול המרוץ נבדק על ידי 100% אבקה מגנטית פלואורסצנטית. על מנת למנוע הישנות של פגמים דומים ולצמצם הפסדים כלכליים מיותרים, אמר המחבר אופיו של סדק הטבעת נבדק ונותח.

החומר של סוג זה של מחבט הוא פלדה 42CrMo, ותהליך העיבוד הוא: כיבוי →לְטִישָׁה ריק → גלגול → סיבוב גס → הרפיה והרגעה → סיבוב → התקשות אינדוקציה של מסלול המרוצים.

1. בדיקות פיסיקליות וכימיות

1. בדיקת מאקרו

הסדקים בטבעת הנושא הנפתחת ממוקמים כולם בקוטר הפנימי של הטבעת ליד משטח הקצה. מספר הסדקים בכל טבעת משתנה. הסדקים מופצים לרוב לאורך הכיוון ההיקפי, באורכים שונים. הסדקים הארוכים ביותר משתרעים על כ -3/4 מהיקף הזנבות של סדקים בודדים התארכו עד לקצה הקצה, המורפולוגיה המקרוסקופית של מיסב הטבעת הסדוקה מוצגת באיור 1, והמורפולוגיה של אחד הסדקים מוצגת. באיור 

2. כאשר משטח המסלול של הטבעת מתקשה באינדוקציה, ברור שהצבע משתנה עקב השפעת חום בטמפרטורה גבוהה. קצה האזור המושפע מחום נמצא במרחק של כ- 20 מ"מ ממשטח הקצה של הטבעת. סדק הטבעת קרוב למשטח הקצה, ומשטח הקוטר הפנימי של הסדק הוא מתכתי בוהק, הרחק מהחום. אֵזוֹר. מראה מיקום הסדק מוצג באיור

2. ניתוח הרכב כימי

דגימת החוד נדגמת על ידי חיתוך חוט, הגודל הוא 15 מ"מ × 15 מ"מ × 15 מ"מ, וההרכב הכימי של החסם מנותח על ידי ספקטרומטר לקריאה ישירה (ראה טבלה 1). עמוד בדרישות של GB/T 3077-1999.

טמפרטורת מרווה גבוהה, שליטה על סדקים קריעים הנגרמים מרווית מים וקירור מהיר  

3. בדיקה מטלוגרפית

הוכנה דגימה מטלוגרפית של הקטע הרוחבי של סדק המחבל, ומורפולוגית הסדק נצפתה באמצעות מיקרוסקופ אולימפוס. המורפולוגיה המיקרוסקופית המטאלוגרפית מוצגת באיור 4. ניתן לראות שהסדק נמצא בזווית מסוימת עם פני השטח, העומק הכולל הוא כ-3.6 מ"מ, והוא קרוע, יחד משני הצדדים, הזנב דק יחסית, יש חמצון משני צידי הסדק, ויש התפלגות מקומית של תחמוצת תחמוצת. לא נמצאו חריגות אחרות כגון תכלילים חומריים בראש ובזנב הסדק.

לאחר אכילה של קטע הסדק עם 4% (שבריר נפח) תמיסת אלכוהול חומצה חנקתית, קטע הסדק נצפה תחת מיקרוסקופ. המורפולוגיה המטאלוגרפית של הסדק מוצגת באיור 5. ניתן לראות כי קיימת תופעה של פחמן דל משני צידי הסדק.

איור 4 מורפולוגיה חתך של זנב הסדק איור 5 דלדול פחמן מקומי משני צידי הסדק

בנוסף, לאחר בדיקה, אין אזור דל בפחמן בסדק והמיקרו-מבנה של מטריצת הפרול מוצגים באיור 6 ובאיור 7, בהתאמה. אין הבדל משמעותי במיקרו -המבנה של הסדק ובמטריצת החסימה, ששניהם סורביט מחוסם. +פריט. ניתן לראות מהשוואת שני המיקרו -מבנים כי המיקרו -סדק בסדק אינו מושפע מהתקשות אינדוקציה של מסלול המרוצים.

4. בדיקת קשיות

נבדק על ידי בודק קשיות של רוקוול, תוצאות הקשיות של מטריצת המחבט ושני צידי הסדק מוצגים בטבלה 2. על פי תוצאות הבדיקה, אין הבדל משמעותי בין קשיות החלק של הסדק לבין קשיות המטריצה.

2. ניתוח ודיון

באמצעות בדיקה מקרוסקופית, ניתוח הרכב כימי, בדיקה מטאלוגרפית וניתוח תוצאות בדיקת קשיות של טבעת המיסב, ניתן לשלול את השפעת התקשות האינדוקציה של מסלול המירוצים על הסדק, ונקבע כי הסדק יהיה כבוי וממוזג.

בשל זמן חימום והחזקה מספיק, עומק ורוחב סדקים המרווים והרופאים מעט רחבים מזה של סדקים המרווים על פני השטח, ובשל החימום המחמם לאחר הטמפרטורה הגבוהה לאחר מכן, חמצון ו אבנית ברורים יופיעו באווירה הבלתי מוגנת, הסדק. זנב מופיעה מורפולוגיה קצרה ועבה דמוית דמעות. סדקים מרווים ומרווים משתרעים לרוב לאורך הכיוון ההיקפי, בעיקר ליד משטח הקצה.

סדקי התקשות אינדוקציה על פני השטח נובעים מזמן החימום הקצר, והאזור המושפע מחום מוגבל לאזור השכבה המוקשה. הסדקים המיוצרים רדודים ודקים יחסית, הזנב חד מאוד, וכיוון ההתפלגות וההרחבה שונים מהסדקים המרווים והמוזגים. הם קצרים באזור המוקשה. יש יותר התפלגויות דמויי קשת, והטמפרור בטמפרטורה הנמוכה לאחר מרווה אינו מספיק כדי לייצר חמצון ברור ודלדול פחמן משני צידי הסדק.

לאחר חקירה, הסיבה לכיבוי ולכיבוי סדקים נגרמת מתהליך כיבוי לא תקין. מכיוון שטמפרטורת החימום המרווה היא בין 850 ל -900 ℃, הטמפרטורה גבוהה יחסית, ואז מדיום המרווה מתקרר במהירות על ידי אמצעי הקירור המרווה המימי, ותהליך טרנספורמציה המבנה ביניהם הסדקים דמויי הדמעה הנוצרים לאחר המקומי מתח המתיחה גדול יותר מחוזק השבר של החומר הם אחת הסיבות העיקריות לכיבוי וסדקים של מיסב הסיבוב.

3. מסקנות והמלצות

1) לאחר ניתוח פיסיקלי וכימי, יש לבטל את המיסבים עם סדקי מרווה מרווים ומחוסמים.

2) בהרפיה והרפיה, בחירת פרמטרים מתאימים של תהליך המרווה יכולה להוריד באופן הולם את טמפרטורת המרווה ולהפחית את המתח המבני והלחץ התרמי.

3) לאחר כיבוי וטמפרור, ניתן להוסיף תהליך בדיקת חלקיקים מגנטיים כדי לזהות סדקים בזמן כדי למנוע ממוצרים לא מוסמכים להיכנס לתהליך הבא.

קישור למאמר זה: טמפרטורת מרווה גבוהה, שליטה על סדקים קריעים הנגרמים מרווית מים וקירור מהיר  

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


טמפרטורת מרווה גבוהה, שליטה על סדקים קריעים הנגרמים מרווית מים וקירור מהיר  דיוק 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים עבור עיבוד שבבי אלומיניום, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, עיבוד טיטניום, אינקונל, פלטינה, סגסוגת על, אצטל, פוליקרבונט, פיברגלס, גרפיט ועץ. מסוגל לעבד חלקים עד 98 אינץ' סיבוב קוטר. ו-+/-0.001 אינץ' סובלנות ישרות. תהליכים כוללים כרסום, חריטה, קידוח, קידוח, השחלה, הקשה, גיבוש, קביעה, קידוח נגדי, שקיעה נגדית, קידוח ו חיתוך לייזר. שירותים משניים כגון הרכבה, השחזה ללא מרכז, טיפול בחום, ציפוי וריתוך. אב טיפוס וייצור בנפח נמוך עד גבוה מוצע עם מקסימום 50,000 יחידות. מתאים לכוח נוזל, פנאומטיקה, הידראוליקה ו שסתום יישומים. משרת את תעשיות התעופה והחלל, המטוסים, הצבא, הרפואה והביטחונית. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.