האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

ידע בתחזוקה של עובש אלקטרופורמינג

ידע בתחזוקה של עובש אלקטרופורמינג

מבוא של עובש אלקטרופורמינג


עובש אלקטרופורמינג מתייחס לשיטת עיבוד מיוחדת המשתמשת בעיקרון בתצהיר אלקטרוליטי של מתכת כדי לשכפל במדויק כמה עבודות עבודה מורכבות או מיוחדות. זהו יישום מיוחד של אלקטרוליטי.

ידע בתחזוקה של עובש אלקטרופורמינג

ידע בתחזוקה של עובש אלקטרופורמינג-חנות מכונות CNC של PTJ

ידע בתחזוקה של עובש אלקטרופורמינג

תחזוקת מוצרי עובש אלקטרופורמים! יש לשים לב להגנה על המראה של התבנית האלקטרופורמינג, שמשפיעה באופן ישיר על איכות המראה של המוצר, והדגש הוא על מניעת חלודה. לכן, מתוח במיוחד לבחור בשמן נגד חלודה עקבי ואיכותי.

לאחר שהתבנית השלימה את משימת הייצור שלה, יש להסיר בזהירות את ההזרקה שנותרה בהתבסס על שיטות ההזרקה השונות. 

ניתן להשתמש במוטות נחושת, חוטי נחושת ומנקים עובש מקצועיים להסרת דפוס ההזרקה הנותר ופיקדונות אחרים בתבנית ולאחר מכן ייבוש אוויר. חל איסור לסדר חפצים חזקים כגון חוטי ברזל ומוטות פלדה למניעת גירוד המראה. אם יש כתמי חלודה הנגרמים כתוצאה מהזרקה קורוזיבית, השתמש במטחנה לטחינה ו פולני, ריססו בשמן מקצועי נגד חלודה, ואחסנו את התבנית במקום יבש, קריר וללא אבק.

השימוש בתבניות הוא נרחב מאוד. לא ניתן להפריד בין כלי העבודה שלנו לבגדים, מזון, לינה ותפעול, כולל כלי כתיבה, כלי שולחן, טלפונים ניידים, מחשבים, טלוויזיות, מטוסים, מכוניות וכו '. לכן, השימוש בתבניות הוא לא רק נרחב, אלא גם רב מאוד.

קישור למאמר זה: ידע בתחזוקה של עובש אלקטרופורמינג

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


ידע בתחזוקה של עובש אלקטרופורמינגPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.