האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

יוצאים חומרים מרוכבים מעכבי בעירה חדשים!

יוצאים חומרים מרוכבים מעכבי בעירה חדשים!

שרף אפוקסי (EP) הוא חומר תרמוסטט חשוב. בגלל העמידות והיציבות הכימית המצוינת, העברה האופטית וההידבקות שלו, הוא נמצא בשימוש נרחב בדבקים, ציפויים וחומרי ננו מרוכבים מתקדמים. 

עם זאת, ל-EP יש את המאפיינים של דליקות גבוהה וטמפרטורת פירוק נמוכה, מה שגורם לו לייצר כמות גדולה של CO, CO2 ועשן רעיל במהלך תהליך הבעירה, מה שמגביל מאוד את שדות היישום של EP. על מנת לשפר את תכונות מעכבי הבעירה של EP ולהרחיב את תחומי היישום שלו, הוספת מעכבי בעירה בעלי יעילות גבוהה הפכה לאחד הכיוונים החשובים לשיפור תכונות מעכבי הבעירה של מטריצת EP. בשנים האחרונות הוכחו מעכבי בעירה ירוקים וידידותיים לסביבה נטולי הלוגן כמשפרים משמעותית את ביצועי בטיחות האש של מטריצת הפולימר. יש להם את המאפיינים של יצירת עשן נמוכה וללא יצירת גזים רעילים ומזיקים. הם משכו יותר ויותר תשומת לב בתחום מעכבי בעירה.

יוצאים חומרים מרוכבים מעכבי בעירה חדשים!

עם זאת, תוך שיפור ביצועי בטיחות האש, הוספה של מעכבי בעירה ירוקים נטולי הלוגן תפחית ברצינות את השקיפות של EP ותגביל את היישום של EP בכמה תחומים מיוחדים, כגון כבישים סולארים, דיודות פולטות אור וציפוי רב-תכליתי. . לכן, המחקר על חומרים מעכבי בעירה נטולי הלוגן ירוקים שעדיין יכולים לשמור על שקיפותם תוך שיפור ביצועי בטיחות האש של EP הוא נקודה קשה ומוקד מחקר בתחום זה. ננו-חומרים בגדלים שונים הוכחו כמשפרים משמעותית את תכונות מעכב הבעירה של פולימרים. בסיסי מגנזיום בוראט (MBH) הוא מעכב בעירה אטרקטיבי חדש ללא הלוגן בשל עלותו הנמוכה, הידידותיות לסביבה והסינתזה המצוינת שלו. ביצועים, בעל ערך יישומי ומחקרי בתחום מעכב בעירה.

על מנת לשפר ביעילות את היציבות התרמית ובטיחות האש של EP ולשמור על שידור אופטי גבוה, צוות החוקר Liu Zhiqi ממכון המחקר Qinghai Salt Lake הכין MBH והשתמש בשיטת ריפוי בטמפרטורה גבוהה כדי להוסיף 1 wt% —— 10 wt% של שרף MBH לאפוקסי מוכן EP/MBH חומר מרוכב. התוצאות מראות שבגלל מקדם השבירה הדומה של MBH ו-EP, השידור האופטי של החומר המרוכב עדיין גדול מ-70% בטווח אורך הגל של 800-400 ננומטר כאשר כמות ה-MBH היא 10% משקל. התוספת של MBH מגדילה את תכולת הפחמן השיורית של החומר המרוכב EP/MBH ומגיעה לרמת מעכב בעירה. בהשוואה ל-EP, הפרמטרים מעכבי בעירה של חומרי EP/MBH ירדו באופן משמעותי. חומרים מרוכבים EP/5MBH הם הבולטים ביותר, עם קצב שחרור חום שיא (pHRR), שיא קצב שחרור עשן (pSPR), קצב שחרור שיא CO2 (pCOP), קצב שחרור שיא CO2 (pCO30P) ואינדקס התפשטות האש (FIGRA ) מופחתים ב-50%-XNUMX%. המחקר של מנגנון מעכב בעירה מראה כי MBH מעכב בעירה EP הוא מנגנון מעכב בעירה בשלב מוצק. MBH מתפרק למגנזיום בוראט בתהליך מעכב בעירה, הפועל כמעכב בעירה פאזה מעובה ומונע התפשטות חום וגז בעירה.

כיום, מעכבי בעירה הלוגן עדיין שולטים במעכב בעירה של ABS. למעכבי בעירה כאלה יש כמות גדולה של עשן ומשחררים גז מימן הליד בעת שריפה, ולאחר מכן סופגים מים ליצירת חומצה הידראולית מאכלת מאוד. זיהום שני. לכן, מעכב בעירה ABS נוטה כיום להיות נטול הלוגן, והמחקר על מעכבי בעירה נטולי הלוגן הפך לאחד הנקודות החמות במדינות שונות בעולם. נטול הלוגן הפך לטרנד המרכזי בפיתוח ויישום של מעכבי בעירה. בשנים האחרונות מתעורר בשקט מחקר על מעכבי בעירה ומדכאי עשן חדשים. ביניהם, אבקת סיליקון וננו-חימר (n-MMT) שייכים לקטגוריה זו. קצב שחרור החום של אבקת הסיליקון האורגני עצמו נמוך מאוד, ואינו מושפע מזרימת החום החיצונית. הם ממולאים בפולימר עם תכולה נמוכה מאוד (בדרך כלל פחות מ-2%), מה שיכול להפחית משמעותית את קצב שחרור החום של הפולימר ולצריבה. לא נוצר עשן כל הזמן. ל-Nanoclay (n——MMT) יש אפקט מעכב בעירה מצוין, מכיוון שמצד אחד, למבנה הלמלרי של ננו-חימר יש תכונות מעכבות בעירה ומחסימות מצוינות, ומצד שני, מכיוון שהשרשרת המולקולרית הפולימרית נכנסת בשיטת האינטרקלציה. תנועת השרשראות המולקולריות בין פתיתי החימר מוגבלת על ידי פתיתי החימר, אשר ממלאים תפקיד מגן, ולכן ניתן לשפר את תכונות מעכב הבעירה ועמידות החום של החומר.

הננו-מרוכבים של פולימר/חימר שהוכנו בשיטת האינטרקלציה עוררו עניין רב בקרב אנשים בגלל תכונותיהם המצוינות. שיטת intercalation composite היא שיטה חשובה להכנת ננו מרוכבים מבוססי פולימרים בעלי ביצועים גבוהים, והיא מהווה גם נקודה חמה בתחום מדעי החומרים. הוא מחדיר מונומרים או פולימרים בין שכבות פתיתי החימר כדי להרוס את מבנה השכבה של החימר. , הוא מפוזר בפולימר בגיליון בעובי של כ-1 ננומטר ליצירת חומר ננו-מרוכב פולימרי. הקומפוזיט של פולימר וחימר ברמה המולקולרית מגביר מאוד את אינטראקציית הממשק בין פולימר למונטמורילוניט, כך שלחומר המרוכב יש תכונות מכניות מצוינות ותכונות מעכבות בעירה. לננוקומפוזיט הפולימר/מונטמורילוניט יש תכונות מעכבות בעירה מיוחדות. בשנת 1997, Jeffery et al. השתמש בקלורימטר חרוט (ASTME1345, ISO5660 ו-BS47615 תקני) כדי להשוות את תכונות מעכב הבעירה של ננו מרוכבים ניילון 6/חימר. התוצאות מראות שלננו-מרוכבים ניילון 6/מונטמורילוניט יש מאפיינים מיוחדים. ביצועים מעכב בעירה. עבור מעכבי בעירה תוספים אנאורגניים כגון Al(OH)3 ו-Mg(OH)2, השפעת מעכב הבעירה מתבטאת בעיקר בהשפעות הבידוד, הקירור והדילול של הבעירה. כמו סיליקט שכבות עקשן, חימר מפוזר באופן אחיד בפולימר בקנה מידה ננומטרי באמצעות intercalation. אפקט המחסום של יריעת המונטמורילוניט עם יציבות תרמית גבוהה בכיוון הדו מימדי יגרום לפירוק ולבערה של הפולימר. השפעה ענקית.

ישנם מעט דוחות מחקריים על ננו מרוכבים של ABS/חימר. לי וחב'. השתמשו בשיטת אמולסיה לסינתזה של ננו מרוכבים של ABS/חימר, וטמפרטורת התחלת הפירוק התרמי הייתה גבוהה ב-40-50℃ מזו של ABS טהור. סם וחב'. השתמשו בשיטת ה-Melt intercalation להכנת ננו מרוכבים של ABS/חימר. Shaofeng Wang et al. חימר שעבר שינוי אורגני להכנת חימר אורגני, ולאחר מכן הוכן בהצלחה ננו-קומפוזיט ABS / ננו-חימר אורגני על ידי שיטת אינטרקלציה נמס. כאשר תכולת החימר היא 5%, ניתן להגדיל את מדד החמצן של החומר ב-0.5. טוב יותר מחומרים מרוכבים רגילים, ניתוח הרזיה תרמי מראה שיש שני שלבים של ירידה במשקל ABS, השלב הראשון הוא בערך 250-500℃, השלב השני הוא בערך 500-600℃, והשלב הראשון הוא בעיקר על ABS שרשרת ראשית. מקטעי הבוטדיאן, סטירן ופרופילן עוברים פירוליזה ברצף ומפורקים למולקולות קטנות. הירידה במשקל היא כ-80%, מה שקובע את היציבות התרמית של ABS. ה-ABS/חימר המשולב יוצר ננו-מבנה רב שכבתי מסודר לסירוגין פחמן-סיליקט בשלב הראשון של השפלה תרמית, והוא עדיין יציב ב-600 מעלות צלזיוס. XRD ו-TEM מראים בבירור כי לאחר טיפול ב-600 מעלות צלזיוס, החימר האורגני המופץ ב-ABS בצורה של מיזוג פילינג-אינטרקלציה עובר אוטומטית סידור מחדש מבני והופך למבנה רב שכבתי צפוף ויציב. לשכבת הרב-פחמן יש אפקט חיזוק. זה מקדם היווצרות של שכבת פחמן מוצק על פני החומר, וזו הסיבה שהיציבות התרמית של ננו מרוכבים ABS/חימר גבוהה מזו של ABS טהור. נכון לעכשיו, זה לא מאוד אידיאלי להשיג את אפקט מעכב הבעירה רק באמצעות היווצרות של ננו מרוכבים של חימר ו-ABS. לפעמים יש צורך לבחור מעכבי בעירה מסורתיים מתאימים להוסיף ל-ABS. הנפוצים יותר הם זרחן, חנקן ו-Mg(OH) 2 אנאורגנית. אבל חומרים מרוכבים מעכבי בעירה ננו יהיו כיוון מחקר עם פוטנציאל פיתוח גדול.

קישור למאמר זה: יוצאים חומרים מרוכבים מעכבי בעירה חדשים!

הצהרת הדפסה חוזרת: אם אין הנחיות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. נא לציין את המקור להדפסה חוזרת: https://www.cncmachiningptj.com


יוצאים חומרים מרוכבים מעכבי בעירה חדשים!PTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין שירותי.מוסמך ISO 9001:2015 &AS-9100.
חנות לעיבוד שבבי מתמחה בשירותי ייצור לענפי בנייה ותחבורה. היכולות כוללות חיתוך פלזמה וחיתוך דלק חמצן, עיבוד בהתאמה אישית, MIG ו מתאם אלומיניום ריתוך כרסום דיוק אלומיניום בהתאמה אישית, יצירת גלילים, הרכבה, מכונת עיבוד של מחרטה נירוסטה cnc פיר, גזירה ו שירותי עיבוד שבבי CNC Swiss. החומרים המטופלים כוללים פחמן ו חלקי לוחות כיסוי לעיבוד נירוסטה פסיבציה.
ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן האספקה ​​הצפוי. אנו נתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, אתה מוזמן לפנות אלינו ישירות ( [email protected] ).