האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

יוצאת מדפסת מתכת תלת מימדית חדשה

יוצאת מדפסת מתכת תלת מימדית חדשה

ב-11 בנובמבר 2020, Optomec הכריזה לאחרונה על מדפסת מתכת תלת מימדית חדשה המבוססת על Directed Energy Deposition (DED), טכנולוגיית הדפסת מתכת תלת מימדית מבוססת אבקה שפותחה על ידי Optomec על בסיס הסימן המסחרי LENS, ותמשיך להוביל את השוק בתחום יותר מ-3 התקנות ברחבי העולם.

שתי הפלטפורמות מתוכננות סביב נפח בנייה יעיל של 250 x 250 x 250 מ"מ ומתאימות לייצור ותחזוקה של חלקים קטנים, כולל עיבוד אצווה. המערכת זמינה בגרסאות 3 צירים או 5 צירים, המסוגלת לבצע תנועה מתואמת 5 צירים בו זמנית להדפסה מלאה בשטח פנוי. המערכת מצוידת גם בראש הדפסה מהדור הבא, שיכול לשנות באופן אוטומטי את הגודל והספק הפלט של נקודת הלייזר, כך שהם יכולים ליישם חומר על שטח גדול יותר של החלק מהר יותר, אך עדיין עם כניסת חום נמוכה יותר. מאפיינים. אזור דק יותר. בנוסף, למדפסות אלו יש פונקציית עיבוד אינרטית אופציונלית המותאמת להדפסת סגסוגות רפלקטיביות ותגובתיות כגון נחושת, אלומיניום וטיטניום, כמו גם מתכות נפוצות רבות אחרות כולל פלדה וניקל.

יוצאת מדפסת מתכת תלת מימדית חדשה

מדפסת CS250 תוכננה במיוחד למחקר. זוהי מערכת הכל באחד עם עד ארבעה מזיני אבקה משולבים לפיתוח מהיר של סגסוגת ויצירת חלקי חומר מדורגים. הוא קטן מספיק כדי לעבור דרך פתח סטנדרטי, מה שהופך אותו קל לשימוש במעבדות מחקר קיימות רבות.

מערכת ראייה משולבת

מכונת ה-HC-TBR מיועדת ליישומי ייצור בנפח גבוה עם ביצועים גבוהים. יש לו את הפונקציה הראשונה לנוע אוטומטית חלקי טיטניום לתוך ומחוץ לאטמוספירה האינרטית, החיונית עבור מתכות ובטיחות מפעל באיכות גבוהה. מודול האוטומציה יכול לממש פעולה רציפה ללא טעינה ידנית או יציאה מאזור העבודה בסביבה המבוקרת.

עבור יישומי תיקון תוספים, כגון תיקון להבי טורבינת ייצור, HC-TBR כולל גם מערכת ראייה משולבת ותוכנת AutoCLAD קניינית, הסורקת כל חלק בנפרד ומשתמשת בזיהוי תבניות ליצירת נתיבי כלים מותאמים אישית ונוסחאות תיקון תוספים משמשות לפיצוי לשינויים בין חלקים תוך מזעור כניסת החום למכלול. על ידי כוונון עדין של נתיב הכלים של כל חלק, ניתן להשיג מבנה יתר קטן יותר, מה שמפחית מאוד את זמן העיבוד הסופי לאחר תהליך הייצור התוסף.

ה-HC-TBR תוכנן להשתלב בקלות בתא עבודה אוטומטי, וכולל דלת כניסה אוטומטית הניתנת לטעינה ולפריקה באמצעות מניפולטור.

"HC-TBR היא המכונה הראשונה המסוגלת לייצור המוני של מתכות פעילות כגון אלומיניום וטיטניום", אמר מייק דין, מנהל השיווק של Optomec. "ראינו עלייה ניכרת בדרישת הלקוחות לחומרים אלו, והמגמה הזו תימשך כאשר היצרנים יעברו לעיצובים קלים".

קישור למאמר זה: יוצאת מדפסת מתכת תלת מימדית חדשה

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


יוצאת מדפסת מתכת תלת מימדית חדשהPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין שירותי.מוסמך ISO 9001:2015 &AS-9100. יצרן עיבוד שבבי בקנה מידה גדול של תיקים רפואיים, מתן עיצוב תלת מימד, אב טיפוס ושירותי משלוח גלובליים. מציע גם מארזים קשיחים, EVA חצי קשיח, מארזים תפורים רכים, פאוצ'ים ועוד עבור יצרני OEM. כל המארזים מיוצרים בהתאמה אישית לפי מפרטים עם אינסוף שילובים של חומרים, תבניות, כיסים, לולאות, רוכסנים, ידיות, לוגו ואביזרים. אפשרויות חסינות זעזועים, עמידות במים וידידותיות לסביבה. חלקים רפואיים, תגובת חירום, חלקים אלקטרוניים, תאגידים, חינוך, צבא, ביטחון, ספורט, חוצות ותעשיות בנייה. השירותים כוללים ייעוץ לקונספט של מקרה, עיצוב תלת מימד, יצירת אב טיפוס, יצירת רוטוטיפוס,קידוח CNC שירותים וייצור. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן האספקה ​​הצפוי. אנו נתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, אתה מוזמן לפנות אלינו ישירות ( [email protected] ).