האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

ייצור חכם ב- Tuyere: חברות עדיין צריכות להיות רציונליות

ייצור חכם ב- Tuyere: חברות עדיין צריכות להיות רציונליות

יזמים רודפים נואשות אחר האאוטלט כיום. למשל, "כלכלת השיתוף" שהתפוצצה לפני זמן מה. קבוצת יזמים התגודדה, וכל מיני חברות משותפות כמו "אופניים משותפים", "מכוניות משותפות", "כלי מכונה משותפים" ו"מטענים משותפים "צצו לזמן מה. כתוצאה מכך, מעטים מאוד שרדו לאחר סיבוב דירוג. לכן, למרות שהחזירים על הטייר יכולים לעוף, כאשר אור הזרקורים עובר, החזירים כולם נופלים למוות.

ייצור חכם ב- Tuyere: חברות עדיין צריכות להיות רציונליות

לעת עתה, מהו המוצא-"ייצור אינטליגנטי".

הייצור החכם מקורו במחקר הבינה המלאכותית ומתייחס ל"מערכת אינטליגנטית משולבת של אדם-מכונה המורכבת ממכונות חכמות ובני אדם ". הוא יכול לבצע פעילויות אינטליגנטיות בתהליך הייצור, כגון ניתוח, נימוק, שיקול דעת, תפיסה וקבלת החלטות. לא רק כוח האדם ומשאבי החומר נשמרים ביעילות, אלא גם יעילות העיבוד, הדיוק והשפעות המוצר של המכונה ישתפרו מאוד.

בשנה האחרונה, מושג זה היה לוהט ביותר, עם תמיכה ממשלתית, תמיכה במדיניות וסיוע סוציאלי. בכל פעם שהיא מוכתמת ב"ייצור אינטליגנטי ", מחיר המניה של החברה יעלה מספר פעמים. לכן, מתוך דחף הרווח, מספר רב של יזמים וחברות ייצור מסורתיות הפכו ל"ייצור אינטליגנטי ". לדוגמה, באזורי החוף של סין, צצו בן לילה מספר רב של רובוטים תעשייתיים וחברות אוטומציה.

על פי הנתונים הסטטיסטיים, התפוקה של הרובוטים התעשייתיים בסין הייתה 72,000 יחידות בשנת 2016. כתוצאה מכך, שנה לאחר מכן, מספר זה כמעט הוכפל. בשנת 2017, התפוקה של רובוטים תעשייתיים הגיעה ל -136,000 יחידות, גידול שנתי של 81%. ניתן לראות את הפופולריות של "ייצור אינטליגנטי". זַרקוֹר. עם זאת, תחת ההתלהבות של משטח זה, הבעיות ממשיכות לצוץ.

הבקר, מנוע הסרוו והמפחית נחשבים לשלושת מרכיבי הליבה של הרובוט, המהווים 70% מעלות העלות של הרובוט.

עם זאת, סין אינה שולטת כיום בטכנולוגיית הליבה של שלושת החלקים הללו, ועדיין נשענת על יבוא. כושר האספקה ​​של רובוטים מרובי מפרקים עם יותר משישה צירים נמוך יחסית. המחסור בטכנולוגיית ליבה הוביל למוצרים נמוכים בתעשיות מתקדמות.

בנוסף לחוסר הטכנולוגיה, מכיוון שמספר גדול של חברות רודף אחר השקעים בכדי להיכנס לתחום הרובוטיקה, צצו בעיות כמו מספר מוגזם של חברות רובוט תעשייתי ויכולת יתר של מוצרים נמוכים. הסטטיסטיקה מראה שיש יותר מ -40 פארקי תעשייה רובוטים שנבנים ונבנים במדינה. בתוך שנים ספורות מספר חברות הרובוטים עלה על 800. עם כל כך הרבה חברות, חתיכת עוגה כמובן אינה מספיקה. שין גובין, סגן שר משרד התעשייה וטכנולוגיות המידע אמר פעם: "בתחום הרובוטיקה אנו אכן מרגישים שיש סיכון לתעשיות מתקדמות ויכולת יתר של מוצרים נמוכים".

הארגון שרודף אחרי העיוורון לאאוטלט לא רק יפגע בהתפתחות החברה עצמה, אלא גם ישבש את ההתפתחות הכוללת של התעשייה.

למעשה, עבור חברות, השקע הוא כמו קיצור דרך, אך קיצור הדרך עשוי להכיל גם סכנה, והטעינה העיוורת עלולה להסתובב. בפרט, כתפיסה חדשה של אוטומציה בייצור, ייצור אינטליגנטי "יהפוך יותר ויותר למגמה מרכזית ותוכן ליבה של תעשיית הייצור העתידית". יחס זהיר הוא הגישה שיש לארגונים. בשילוב עם מצב הפיתוח הנוכחי ומגמת הפיתוח של ארגוני ייצור חכמים, מסכם המחבר כמה דעות אישיות.

  • ראשית, תכנון רציונלי ופיתוח ארוך טווח. מצד אחד, היעדר תכנון סביר יגרום לחברות שאינן רואות הטבות בטווח הקצר לאבד את ביטחונן, וגם התפתחותן לטווח הארוך תיפול למבוי סתום, מה שיקשה על הבחירה כיצד להתקדם. מצד שני, היא גם מבזבזת משאבים חברתיים רבים, כמו העדפות מדיניות לאומית ופרויקטים מיוחדים. כספים וכו 'לכן, הדרך של ייצור אינטליגנטי של ארגונים דורשת תכנון "ייצור אינטליגנטי" ארוך טווח, פריסה ארגונית טובה וקצב פיתוח ברור של הארגון.
  • שנית, לטפח כישרונות מיוחדים. האוניברסיטאות בסין, כולל מכללות ואוניברסיטאות רגילות ומכללות מקצועיות, עדיין לא הקימו מגמות ייצור חכמות וקורסים נלווים, מה שאומר גם שאנשי מקצוע בתחום הייצור החכם נמצאים במצב של מחסור. רוב הכישרונות העוסקים בייצור אינטליגנטי מגיעים מתכנון מכני, יצירת חומרים, הנדסת תעשייה, מדעי ניהול, הנדסת תוכנה, מתמטיקה, מחשב, לוגיסטיקה וכו ', אשר מכירים רק היבט מסוים של ייצור חכם. זה גם מציג מבחן לארגונים להכשיר כישרונות מיוחדים. בטיפוח כישרונות, על חברות לשים דגש על שילוב של אנשים, ציוד ומפעלים. אנשי הצוות צריכים להיות בעלי הבנה מעמיקה של ציוד, מפעלים וכל המערכת החכמה על מנת למקסם את יעילות הייצור.
  • שלישית, מרחו רך וקשה. חלק מחברות הייצור המקומיות מדגישות את השימוש בחומרה חכמה ב"ייצור אינטליגנטי ", כמו הכנסת מספר רב של רובוטים תעשייתיים זרים ויצירת קו ייצור אוטומטי, אך הם הזניחו יחסית את הרדיפה אחר תוכנות. "ייצור אינטליגנטי" הוא מכלול של חומרה ותוכנה. התוכנה יכולה לאסוף מידע על הסביבה ועל עצמה, ולבצע שיפוטים והתנהגויות תכנון המתאימות להציע פתרון אופטימלי לייצור. התמקדות רק בחומרה ובהזנחת תוכנות פירושה רק ש"האקולוגיה אינה אקולוגית, והאינטליגנציה לא חכמה מספיק ", והיא לא תוכל להגיע למשמעות האמיתית של" ייצור אינטליגנטי ".
  • רביעית, הניחו בסיס איתן. ללא יסוד, אידיאל הוא "טירה בשמיים". מדדי ה- KPI שבראשם המנהיגים ישתנו רק כמותית, אך הם לעולם לא ישתנו מבחינה איכותית. כאשר מעצבים, בעלי מלאכה ואנשי ייצור מתקשים להתמודד עם פרויקטים של פיתוח מוצרים מדי יום, סטנדרטיזציה, בנייה מבוססת פלטפורמה, מושגי סדנאות רזים, מודולריזציה, מוכווני תהליכים ורגולציה יהפכו לדבר ריק. לכן, "יסוד" הארגון חשוב מאוד. זהו המפתח לאחד את הבסיס, להתחיל עם טכנולוגיה וציוד בסיסי, לשפר את החוזק הטכני שלו ולהניח בסיס טכני טוב.

מול מגמת הפיתוח הנוכחית של ייצור אינטליגנטי, מה שחברות צריכות יותר הוא להישאר רציונאליות ולהבין כי ייצור אינטליגנטי אמיתי אינו רק עניין של יום או יומיים. .

קישור למאמר זה: ייצור חכם ב- Tuyere: חברות עדיין צריכות להיות רציונליות

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


ייצור חכם ב- Tuyere: חברות עדיין צריכות להיות רציונליותPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, מתכת לפי מפרט הלקוח, מסוגלים לחלקים מתכתיים ופלסטיים במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה שחיקה, חיתוך לייזר,הִתעַמְלוּת,למות הליהוק, מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.