האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

ייצור עובש קל משקל לרכב מגיע

ייצור עובש קל משקל לרכב מגיע
ייצור עובש קל משקל לרכב מגיע

1. קל משקל של מכוניות הוא מכריע

הפחתת משקל המכונית היא מה שאנשים רודפים אחריו וחוקרים. מכוניות קלות יותר יכולות לשפר את ביצועי הרכב מחד, ומאידך, הן יכולות לענות טוב יותר על הצרכים של חיסכון באנרגיה והגנת הסביבה. אם כל חלקי הפלדה של המכונית הנוכחית יוחלפו בחומרים מרוכבים מסיבי פחמן, ניתן להפחית את משקל גוף המכונית ב-40-50%, ומהירות וביצועי ההיגוי של המכונית ישתפרו משמעותית. בנוסף, פליטת המזהמים הנוכחית של כלי רכב במדינה שלי עלתה על 45 מיליון טון. הפיתוח של מכוניות קלות משקל הוא צורך דחוף לממש את כלכלת הפחמן הדלה של ארצי. נתונים מראים כי על כל ירידה של 10% במשקל של מכונית, ניתן לחסוך בצריכת הדלק ב-7%. כיום, חומרי פלדה מהווים כ-3/4 ממשקל גוף המכונית. אם כל חלקי הפלדה של המכונית יוחלפו בחומרים מרוכבים של סיבי פחמן, ניתן להפחית את משקל הגוף ב-300 ק"ג. היעילות מוגברת ב-36%, וניתן להפחית את פליטת הפחמן הדו-חמצני ב-17%. אם המשקל מופחת ב-20%-30%, ניתן להפחית את פליטת ה-CO2 השנתית של כל רכב ב-0.5T, מה שלא רק מוזיל את עלות השימוש, אלא גם הופך לידידותי יותר לסביבה.

2. חומרים מרוכבים של סיבי פחמן הם בחירה בלתי נמנעת

סיבי פחמן הם סיב העשוי מסיבים כימיים ונפט בתהליך מיוחד. בנוסף לאותם מאפיינים של עמידות בטמפרטורה גבוהה, עמידות בחיכוך, מוליכות חשמלית והולכת חום כמו חומרי פחמן כלליים, יש לו חוזק גבוה יותר, משקל קל ועמידות רבה יותר בפני קורוזיה. צפיפותו קטנה מ-1/4 מזו של פלדה, אך חוזק המתיחה שלו הוא פי 7-9 מזה של פלדה, וגם גמישות המתיחה שלו גבוהה מזו של הפלדה. זהו החומר היחיד שאינו פוחת בחוזקו בסביבה אינרטית בטמפרטורה גבוהה מעל 2000 מעלות צלזיוס. הוא אינו מתמוסס או מתנפח בממיסים אורגניים, חומצות ואלקליות, ועמידותו בפני קורוזיה יוצאת מן הכלל. יתרה מכך, יש לו מראה רך וניתן לעבד אותו לבדים שונים. מבחינת השימוש, בסיבי פחמן אין בעיה של קורוזיה וחלודה, והוא עמיד יותר ממתכת רגילה. בתנאי אקלים קיצוניים, התכונות של סיבי פחמן כמעט ולא משתנות. השימוש בסיבי פחמן לייצור גוף המכונית יכול לחסוך את תהליך הצביעה היקר והמסורבל. לא פלא שיש אנשים שאומרים שסיבי פחמן הם כמעט החומר המושלם שיכול להפחית את משקל המכונית.

3. הפיתוח של טכנולוגיית סיבי פחמן מרוכבים משך תשומת לב רבה

לחומרים מרוכבים של סיבי פחמן יש שתי טכנולוגיות מפתח שמשכו את תשומת הלב של יצרני OEM. הראשון הוא ייצור מודולרי. לחומרים מרוכבים של סיבי פחמן יש פלסטיות טובה וניתן לעבד אותם לחלקים ורכיבים שונים, וניתן גם להפוך אותם למבנה משולב. לדוגמה, מושבי רכב צריכים לרתך 50 עד 60 חלקים. אם נעשה שימוש בכל החומר המרוכב של סיבי פחמן, ניתן לעבד אותו וליצור אותו בבת אחת. לא רק זמן העיבוד קצר, העלות מופחתת והדיוק מובטח. השני הוא תהליך הייצור – הפיתוח והיישום של טכנולוגיית העברת שרף (RTM), שיכולה להגביר מאוד את מהירות היציקה של חלקים, לקצר את זמן היציקה המסורתי ממספר ימים למספר דקות, ולהיות בעל יתרונות של יעילות גבוהה , עלות נמוכה והגנה על הסביבה. חברות כמו BMW, Audi ו-Teijin כולן בדקו או השתמשו בטכנולוגיה זו. השימוש בטכנולוגיית דפוס חדשה יותר יכול לאפשר למוצרי סיבי פחמן לעמוד בדרישות של משטח Class A, ולהרחיב את השימוש בחומרים מרוכבים של סיבי פחמן במכוניות.

יישום חומרים מרוכבים של סיבי פחמן במכוניות

לכן, במצב שבו קל משקל לרכב הפך למגמת התפתחות, היישום של טכנולוגיית סיבי פחמן מרוכבים מספק את הבחירה הטובה ביותר עבור קל משקל, וזה הפך לבחירה בלתי נמנעת בדרך לשינוי. Kangde Composites נמצאת בעמדה מובילה בתחום זה, ויכולה לספק את הפתרון הכולל קל משקל סיבי פחמן לפיתוח קל משקל לרכב.

קישור למאמר זה: ייצור עובש קל משקל לרכב מגיע


ייצור עובש קל משקל לרכב מגיעמתכת, כרסום נחושת, פלדת פחמן,באינטרנט חיתוך לייזר שירות, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.