האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

ייצור תוסף לייזר יכול לשפר את תהליך הייצור של להבי טורבינה מודפסים בתלת מימד

ייצור תוסף לייזר יכול לשפר את תהליך הייצור של להבי טורבינה מודפסים בתלת מימד

על פי חדשות ב-29 באפריל, צוות של מדענים גרמנים השתמש במקור הנויטרונים FRM II כדי לנתח בהצלחה את הלחץ השיורי של דגימות סגסוגת ניקל-כרום מודפסות בתלת מימד. בעתיד, הוא צפוי לשפר את תהליך הייצור של להבי טורבינה מודפסים בתלת מימד על בסיס מחקר זה.

הלהבים של טורבינות גז חייבים לעמוד בתנאים קיצוניים כמו טמפרטורה גבוהה, לחץ גבוה וכוח צנטריפוגלי גבוה במהלך הפעולה. על מנת לשפר עוד יותר את היעילות, טמפרטורת הבעירה גבוהה אף יותר מנקודת ההיתוך של חומר הלהב. לכן, להב טורבינת הגז מתוכנן כמבנה חלול מורכב על מנת להתקרר באוויר מבפנים. עם זאת, שיטות ייצור רגילות, כגון יציקה וכרסום, אינן יכולות לייצר להב בעל מבנה כה מורכב.

ייצור תוסף לייזר יכול לשפר את תהליך הייצור של להבי טורבינה מודפסים בתלת מימד

טכנולוגיית ייצור תוסף לייזר (הדפסת תלת מימד) מספקת אפשרויות חדשות לייצור להבים כאלה. עם זאת, במהלך תהליך הייצור, הטמפרטורה הגבוהה המקומית שנוצרת על ידי הלייזר והקירור המהיר של ההיתוך יגרמו ללחץ בחומר. זה לא רק יגרום לעיוות, במקרה הגרוע, זה אפילו עלול להוביל לסדקים. לכן, היצרן חייב לחסל את הלחץ השיורי באמצעות שלבי טיפול בחום מסובכים הבאים, אשר לוקח הרבה זמן ועלות גבוהה.

כעת, המכון הפדרלי הגרמני לחקר ובדיקות חומרים, יחד עם חוקרים מהאוניברסיטה הטכנית של מינכן, סימנס אנרג'י ואוניברסיטת פוטסדאם, מדדו בהצלחה את התלת מימד המודפס בתלת מימד המודפס על ידי עקיפה לא הרסנית של נויטרונים באמצעות נויטרון FRM II מקור הממוקם בגרצ'ינג. מתח שיורי במבנה סגסוגת על בסיס ניקל. תוצאות קשורות פורסמו ב"Journal of Applied Crystallography" האחרון.

בניסוי זה השתמשה סימנס אנרג'י באבקת סגסוגת ניקל רב-גבישית המשמשת לייצור רכיבי טורבינת גז כדי להדפיס מבנה סריג בגודל של כמה מילימטרים, והשמיטה בכוונה את תהליך טיפול החום הרגיל לאחר הייצור. חוקרים מהמכון הפדרלי למחקר ובדיקות חומרים השיגו בהצלחה את היישור הנכון של מבנה הסריג בקרן הנייטרונים באמצעות עקיפה לא הרסנית של נויטרונים, וקבעו בצורה נכונה את שדה המתח השיורי בחלק המייצג של המבנה.

ניסוי זה הוכיח שניתן להשתמש בדיפרקציה של נויטרונים כדי לנתח את המתח השיורי ברכיבים מורכבים. בשלב הבא, הצוות מקווה ללמוד כיצד להפחית את הלחץ ההרסני הזה. המשתתף העיקרי בפרויקט, ד"ר טוביאס פריץ' מהמכון הפדרלי למחקר ובדיקות חומרים, אמר: "כשהלייזר ממיס את אבקת הסגסוגת העל, ככל שמופעל יותר חום מקומי, כך גדל הלחץ הפנימי שנוצר. . שיפוע טמפרטורה יכול לגרום לאי-סדירות בסריג האטומי. לכן עלינו לפזר את החום בצורה שווה ככל האפשר בתהליך ההדפסה".

קישור למאמר זה:ייצור תוסף לייזר יכול לשפר את תהליך הייצור של להבי טורבינה מודפסים בתלת מימד

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


ייצור תוסף לייזר יכול לשפר את תהליך הייצור של להבי טורבינה מודפסים בתלת מימדפח, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.