האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

יישום הטכנולוגיה של עיבוד דיוק גבוה ומהיר

יישום הטכנולוגיה של עיבוד דיוק גבוה ומהיר

יישום הטכנולוגיה של עיבוד דיוק גבוה ומהיר


עיבוד במהירות גבוהה דורש יחידת ציר מהירה ויחידת הנעה של כלי מכונה במהירות גבוהה. גם קצבי הזנה גבוהים דורשים האצה גבוהה. לדוגמה, שבץ של כלי מכונה במהירות גבוהה הוא בדרך כלל בין 500 ל -1 מ"מ. אם קצב ההזנה של כלי המכונה עולה מאפס ל -000 מ '/דקה במרחק כה קצר, ערך האצת ההזנה של כלי המכונה צריך לעלות על 40g (1m/s9.8). ).

בעת עיבוד משטחים מעוקלים, האצת ההזנה חשובה יותר. התאוצה שלו פרופורציונאלית לריבוע קצב ההזנה. אם מנוע סרוו אינו יכול להפיק תאוצה גבוהה מספיק, הוא אינו יכול לבצע מהירות גבוהה, גבוההדיוק עיבוד שבבי. כרגע, העיקרי פיר היחידה מאמצת בעיקר מנועים אסינכרוניים AC נשלטים וקטוריים. בשל חימום הרוטור של המנוע האסינכרוני, נעשה כעת שימוש גם במנוע הציר המהיר עם קירור פנימי; בנוסף, מבנה המנוע הסינכרוני נלמד גם הוא. על מנת להשיג מהירות האצת הזנה (האטה) גדולה, נעשה שימוש יותר ויותר במנועים ליניאריים. בעת עיבוד במהירות גבוהה, בעיות הבטיחות חשובות מאוד. מכיוון שהשבבים בעיבוד במהירות גבוהה נורים כמו כדורים, דרישות הבטיחות למערכת גבוהות מאוד.

יישום הטכנולוגיה של עיבוד דיוק גבוה ומהיר

יישום הטכנולוגיה של עיבוד דיוק גבוה ומהיר. -PTJ מכונות CNC חנות

מערכת ה- CNC ממירה את תוכנית חלק הקלט למסלול הצורה, קצב ההזנה ומידע פקודה אחר לעיבוד, ושולחת באופן רציף את פקודת המיקום לכל ציר סרוו. על מנת להשיג מהירות גבוהה ודיוק גבוה, על CNC לבחור את קצב ההזנה הטוב ביותר בהתאם למסלול הצורה של עיבוד החלק, ולייצר את פקודת המיקום בקצב ההזנה הגבוה ביותר האפשרי בתוך הדיוק המותר. במיוחד בפינות וברדיוסים קטנים, CNC אמור להיות מסוגל לקבוע כמה שינויי מהירות העיבוד ישפיעו על הדיוק, ולפני שהכלי מגיע לנקודה כזו, מהירות המשיק של הכלי מואטת אוטומטית. עבור עיבוד עובש, קטע התוכנית הכללי הוא קטן מאוד, אך התוכנית ארוכה מאוד, ולכן יש להשתמש בשיטות בקרה מיוחדות להשגת עיבוד דיוק גבוה ומהיר. מערכת הסרוו דורשת הנעה מדויקת ומהירה על מנת לעבד חלקים מכניים בעלי דיוק גבוה במהירות גבוהה. מסיבה זו, מערכת הסרוו חייבת להיות בעלת יכולת להגיב במהירות ולדכא הפרעות. יחד עם זאת, אסור למערכת הסרוו ליצור רעידות ולחסל תהודה עם כלי המכונה.

ניתן לסכם את הדרישות ל- CNC לעיבוד דיוק גבוה ומהיר במהירות כדלקמן:

 • (1) הוא יכול לעבד בלוקים במהירות גבוהה.
 • (2) ניתן לעבד ולשלוט בזרימת המידע במהירות ובדייקנות כדי למזער את שגיאת העיבוד.
 • (3) זה יכול למזער את ההשפעה המכאנית ולגרום לכלי המכונה לנוע בצורה חלקה.
 • (4) הוא חייב להיות בעל קיבולת מספקת בכדי לאפשר לתוכניות עיבוד בעלות קיבולת גדולה לפעול במהירות גבוהה; או שיש להם את היכולת להעביר כמויות גדולות של נתונים דרך הרשת.
 • (5) מנועי סרוו, מנועי ציר וחיישנים בעלי רזולוציה גבוהה ותפעול במהירות גבוהה.
 • (6) מכיוון שהוא מעובד במהירות גבוהה, האמינות והבטיחות חשובים מאוד.

הפונקציות המהירות והדיוק הגבוה כוללות בעיקר את ההיבטים הבאים:

 • 1. בקרות קצב הזנה ותאוצה (האטה) עיבוד פונקציות (כולל עיכוב האטה פינתי): השגיאה בעיבוד במהירות גבוהה נגרמת בעיקר מהפיגור של האצה (האטה) של מערכת הבקרה והפיגור של מערכת הסרוו. לכן על מערכת הבקרה לנסות לצמצם את השגיאות בשני היבטים אלה. לדוגמה, בקרת feedforward משמשת לצמצום טעויות הנגרמות עקב השהיית סרוו. השתמש בטכנולוגיית סרוו דיגיטלית כדי לשפר את השליטה בסרוו. בשל השימוש בטכנולוגיית סרוו דיגיטלית, ניתן לשפר את עליית המהירות ואת עליית המיקום של מערכת הסרווו, ובכך להפחית את השגיאה הנגרמת עקב השהיית סרוו. צמצם את השגיאה הנגרמת עקב השהיית מהירות האצה (האטה). בעיבוד מהיר, האצה (האטה) וקצב הזנה הם הפרמטרים החשובים ביותר. רק על ידי שליטה קפדנית על התאוצה (האטה) וקצב ההזנה בצורות עיבוד שונות יכולה המהירות הגבוהה תהליך עיבוד שבבי לְהִתְמַמֵשׁ. קצב הזנה גדול יניב שגיאות גדולות במהלך המעבר של המערכת, כגון פינות. על מנת להשיג עיבוד במהירות גבוהה, יש לשלוט על קצב ההזנה. בנוסף, שימוש בתאוצה (האטה) לפני אינטרפולציה יכול גם להפחית את השגיאה הנגרמת עקב ההאצה (האטה).
 • 2. שליטה קדימה. אם קצב ההזנה והאצה וההאטה מחושבים מראש בצורות עיבוד שונות, מערכת ה- CNC יכולה לחשב מראש את מסלול התנועה ואת מהירות התנועה; כלומר, לעבד מראש את התוכנית להריץ, על פי שיטות הזנת הבקרה וההאצה וההאטה שהוזכרו לעיל, לחשב מראש את קצב ההזנה והאצה וההאטה של ​​כמה מקטעי התוכנית ולאחר מכן לחשב את התנועה המסלול הגיאומטרי הוא אז נשלח למאגר הרב-פלחי. בעת הריצה, הכלי נע ב עיבוד cnc במהירות גבוהה במהירות מסוימת, אך הטעות בצורת העיבוד עדיין קטנה. זהו העיקרון של "שליטה קדימה", המכונה לעתים "שליטה קדימה" ו"בקרה קדימה ".
 • 3. באמצעות הפצה במהירות גבוהה של מאגר מרחוק והפעלת DNC, יש צורך להעביר במהירות את התוכנית ממסוף הכניסה למערכת CNC לעיבוד חלקים המורכבים ממספר רב של תוכניות. לאחר שה- CNC קורא תוכנית, הוא מחשב את נתוני התוכנית, יוצר דופק הפצה לכל ציר ושולח אותו למערכת הסרוו כדי לגרום למנוע הסרוו לפעול. הזמן ליצירת הדופק המוקצה (הזמן לעיבוד קטע התוכנית) הוא גורם חשוב בביצועי ה- CNC. עבור קטע תוכניות, פעולת ה- DNC המהירה מאפשרת (באמצעות מאגרים מרוחקים) הזמן הדרוש ליצירת דופק ההפצה מצטמצם מאוד. פונקציה זו מקצרת את דופק ההפצה ליצירת בלוק, ובכך מבטיחה שהתוכנית המורכבת מסדרה של בלוקים קטנים לא תעצור בין בלוקים. לדוגמה, בעת ביצוע פעולת DNC, תוכנית המורכבת מסדרה של בלוקים של 1 מ"מ (אינטרפולציה לינארית בת 3 צירים) יכולה לעבוד במהירות של 60 מ 'לדקה, והביצוע שהוקצה לא יופרע. בשל השימוש בפונקציית המאגר המרוחק, קלט נתונים מהיר מתממש, מה שמבטיח גם עיבוד במהירות גבוהה.
 • 4. שפר את רזולוציית המערכת. לדוגמה, פונקציית ננו-אינטרפולציה. הוא משתמש במעבד בעל RISC במהירות גבוהה. אינטרפולציה בננומטר לעיבוד יכול לגרום למכונה להתאים את ביצועי העיבוד עם קצב ההזנה הטוב ביותר.
 • 5. השליטה של ​​אידיוט. כאשר העקומה נעה, שינוי התאוצה עלול לגרום לרטט מכני. השליטה על הטלטלה היא לזהות באופן אוטומטי תנועה כזו כדי להפחית את המהירות ולהפחית את ההלם המכני כדי להפחית את ערך חספוס המשטח.
 • 6. אינטרפולציה של NURBS: בעת שימוש ב- CAD לעיצוב תבניות, NURBS נמצא בשימוש נרחב לביטוי עקומות חופשיות. בהשוואה ל- CNC כללי, ל- NURBS קצב שידור גבוה יותר ותוכנית קצרה יותר. יחד עם זאת, החלקים במכונה קרובים יותר לגיאומטריה של עיצוב ה- CAD.

עבור פונקציות עיבוד במהירות גבוהה ובדיוק גבוה, בעת בחירה, זה תלוי אם הפונקציה נבחרה על בסיס מהירות עיבוד או דיוק עיבוד. על מנת לוודא שטעות העיבוד של המערכת המהירה היא קטנה, המערכת זקוקה למכשיר לפיצוי שגיאות. פיצויים אלה כוללים: פיצוי לינארי של שבץ מלא ופיצוי כיפוף לא לינארי, פיצוי המגרש, פיצויי גב, ריבועי יתר, קיזוז כלים והתרחבות תרמית, חיכוך סטטי, פיצוי חיכוך דינאמי וכו '. עם שפע פונקציות רשת וחבילות תוכנה, המערכת הטובה ביותר ניתן לבנות כלי מכונה.

 • (1) ניהול מרכזי. ניתן להשתמש במחשב אחד לשליטה בכלי מכונה מרובים, שנוח לניטור, הפעלה ועיבוד עיבוד ולשידור וניהול של תוכניות NC.
 • (2) תמיכה ושירות מרחוק. בעתיד, CNC נמצא במצב מהיר, כך שהדרישות לאמינות גבוהות מאוד. פונקציית הבדיקה הכפולה היא אמצעי חשוב להבטחת הפעולה הבטוחה של מערכת ה- CNC.

טכנולוגיית עיבוד דיוק גבוהה ומהירה היא פיתוח טכנולוגיית עיבוד מסורתית, אין לה הבדל מהותי עם מסורתית עיבוד CNC. לקבלת דיוק גבוה, עיבוד במהירות גבוהה, המטרה של כלי מכונה היא לעבד חלקים בעלי דיוק גבוה במהירות גבוהה. על מנת להשיג עיבוד במהירות גבוהה על בסיס דיוק, ישנם שלושה גורמים חשובים: מערכת מכנית, מכשיר בקרה מספרי CNC ומכשיר הנעה. עיבוד במהירות גבוהה ובדיוק גבוה מחייב את כלי המכונה בעל קשיחות גבוהה וחלקים נעים קלים יותר, במיוחד חלקי ההזנה והציר. השנייה היא מערכת הבקרה המספרית CNC, שהיא היחידה המנפיקה פקודות מהירות ומיקום. קודם כל, נדרש שניתן להעביר את ההוראות בצורה מדויקת ומהירה. לאחר העיבוד ניתנת הוראת מיקום לכל ציר קואורדינטות. מערכת סרוו חייבת להניע את הכלי לנוע במדויק בהתאם להוראות.

קישור למאמר זה: יישום הטכנולוגיה של עיבוד דיוק גבוה ומהיר

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


יישום הטכנולוגיה של עיבוד דיוק גבוה ומהירחנות CNC PTJ מייצרת חלקים בעלי תכונות מכניות מצוינות, דיוק וחוזר על הדעת ממתכת ופלסטיק. כרסום CNC 5 צירים זמין.עיבוד סגסוגת בטמפרטורה גבוהה טווח כולל עיבוד שבבי איונל,עיבוד שבבי מונל,עיבוד שבבי של אסקולוגיה חנון,קרפיון 49 עיבוד שבבי,עיבוד Hastelloy,עיבוד שבבי Nitronic-60,Hymu 80 עיבוד שבבי,עיבוד שבבי כלי פלדה,מארז מתכת וכו.,. אידיאלי ליישומים בחלל. עיבוד סי.נ.ק מייצר חלקים בעלי תכונות מכניות מצוינות, דיוק וחוזרות על מתכת ופלסטיק. כרסום CNC עם 3 צירים ו -5 צירים זמין. אנו נבצע אסטרטגיה איתך לספק את השירותים החסכוניים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.