האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

יישום חומרי CF / PEEK בתעשיית המכשור הרפואי

יישום חומרי CF / PEEK בתעשיית המכשור הרפואי

יישום חומרי CF / PEEK בתעשיית המכשור הרפואי


בשנים האחרונות, חומרים מרוכבים של CF / PEEK הופיעו לעתים קרובות בתערוכות מכשירים רפואיים, והם החלו להופיע גם בחברות מכשירים רפואיים. מהם היתרונות הייחודיים של חומר מרוכב זה האטרקטיבי כל כך לתעשיית המכשור הרפואי?

יישום חומרי CF / PEEK בתעשיית המכשור הרפואי

יישום חומרי CF / PEEK בתעשיית המכשור הרפואי – PTJ מכונות CNC חנות

מה זה CF / PEEK?

חומר מרוכב CF / PEEK מתמשך מתייחס לסיבי פחמן CF רציפים כחיזוק ו- PEEK, הראשון מפלסטיק הנדסי מיוחד, כמטריקס. השניים נוצרים על ידי תהליך יציקה בטמפרטורה גבוהה ובלחץ גבוה, וחומר השרף טובל בסיבי פחמן. השניים משולבים באופן אורגני. חומר מרוכב.


ביצועי CF / PEEK

בהשוואה לחומרים מרוכבים מבוססי אפוקסי מחוזקים CF קבועים, ל- PEEK מגוון רחב יותר של יישומים קליניים וביצועים טובים יותר. שרף אפוקסי הוא מטריצת שרף תרמוסטית טיפוסית. בהשוואה ל- PEEK, לשרף אפוקסי יש מאפיינים של שבירות רבה יותר ועמידות בטמפרטורה נמוכה יחסית. יחד עם זאת, לשרף אפוקסי עמידות נמוכה בהידרוליזה. ההתארכות היא בין 5-7%, והתארכות שרף ה- PEEK יכולה להגיע ליותר מ -20%. הקשיחות הגבוהה של חומר PEEK מפצה על פגמים של שרף אפוקסי. הקשיחות טובה, החומר מיועד לעמידות טובה בעייפות, מליטה טובה בין-שכבתית ולא קל לפיצוח. לכן, חומרים מרוכבים של שרף אפוקסי מחוזק CF נמצאים בשימוש נרחב בשולחנות ניתוח רפואיים, מסגרות קבועות, מיטה וחומרים אחרים, ואינם מתאימים לניתוחים לייצור מכשירי ניתוח אורתופדיים.

לחומר המטריצה ​​של שרף PEEK טהור יש עמידות לטמפרטורה ארוכת טווח מעל 260 ° C. חומרים מרוכבים CF / PEEK רציפים משפרים מאוד את עמידות הטמפרטורה של עיבוד הצצה חומרים. מחקרים קשורים מראים שטמפרטורת ההתנגדות לטמפרטורה של חומרים מרוכבים CF / PEEK קרובה לנקודת ההיתוך של PEEK, שהיא 334. ℃, עמידות בטמפרטורה גבוהה ומאפייני הידרוליזה נמוכים הופכים חומרים מסוג CF-PEEK העשויים ממוצרי ציוד יכולים לעמוד שוב ושוב עיקור חום לח בלחץ גבוה.

יישום חומרי CF / PEEK בתעשיית המכשור הרפואי

לעומת סגסוגת אלומיניום מסורתית ונירוסטה, צפיפות סגסוגת האלומיניום היא 2.8 גרם / סמ"ק, צפיפות הנירוסטה היא 3 גרם / סמ"ק, והצפיפות של חומר מרוכב CF / PEEK רציף היא 7.3-3 גרם / סמ"ק. משקלו קל אך כוחו גבוה. תוצאות הבדיקה מראות שחלק מהמאפיינים של CF-PEEK חרגו מנירוסטה. יחד עם זאת, PEEK מחוזק רציף מחזק סיבי פחמן מעביר רנטגן טוב, מה שהופך את הניתוחים הקליניים לאינטואיטיביים ובטוחים יותר. בחומר מחוזק סיבי הפחמן אין את התחושה הקרה של מתכת במגע, מה שגורם לרופא להרגיש יותר בנוח במהלך הניתוח.

בהשוואה לחומר PEEKCF30 המותאם לאבקת סיבי פחמן המסורתית, המאפיינים הגבוהים והמאפיינים הגבוהים של CF-PEEK מעניקים לחומר המרוכב מאפייני חוזק גבוה, מודולוס ואנטי דפורמציה. הכוח המכני מוגבר לפחות פי 3, והמודולוס גם מוגדל פי 3 לפחות. בעל יציבות ממדית טובה יותר ועמידות בפני דפורמציה.

קישור למאמר זה: יישום חומרי CF / PEEK בתעשיית המכשור הרפואי

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


יישום חומרי CF / PEEK בתעשיית המכשור הרפואיPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.