האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

יישום חומר PEEK בהילוך

יישום חומר PEEK בהילוך

יישום חומר PEEK בהילוך


המגמות העיקריות כיום בענף הן: תוך הפחתת עלויות, שיפור הביצועים והיעילות, הפחתת המשקל והשגת מזעור. ב ציוד יישומים, מהנדסים מחפשים חומרים חדשים להחלפת חומרי מתכת קיימים, או לשיפור פתרונות חומר פולימר אופייניים כדי לעמוד בדרישות הביצועים הגבוהות של מערכות עתידיות.

יישום חומר PEEK בהילוך

יישום של חומר PEEK ב- Gear -PTJ מכונות CNC חנות

בשנים האחרונות, עיבוד חומרים פולימריים בעלי ביצועים גבוהים PEEK שימשו בהצלחה במגוון רחב של תעשיות כחומר חלופי. כתגובה למגמה זו, לחנות עיבוד שבבי PTJ יש מספיק משאבים כדי לסייע ישירות ללקוחות בעיבוד, בעיצוב ופיתוח יישומים.

    ביצועים: מכיוון שסוגים שונים של עומסים תמיד מתרחשים בו זמנית, הציוד צריך לענות על צרכים מורכבים מרובים. הפעולה הרגילה של הילוך תלויה בחיכוך ובמאפיינים מכניים טובים, בביצועים של מדיה אגרסיבית, עמידות ועמידות בחום ודיוק ממדי. לחומרים פולימריים PEEK יש שילוב ייחודי של תכונות ליישומי ציוד. חומרים פולימריים של PEEK משלבים את השחזוריות והחופש העיצובי של תהליך ההזרקה, מה שהופך אותם מתאימים ליישומים כגון החלפת מתכות ושיפור ציוד פלסטיק הנדסי טיפוסי, עם יתרונות נוספים.


מאפייני מפתח של חומרי פולימר PEEK

יישום חומר PEEK בהילוך

  • ● חוזק מכני גבוה בטמפרטורות גבוהות.
  • ● עמידות דינאמית מצוינת גם בטמפרטורות מעל 120 ° C (248 ° F).
  • ● חוזק וקשיחות גבוהים.
  • ● מקדם הרחבה תרמית נמוך.
  • ● עמידות כימית מעולה, עמידות ממסים, עמידות לחומרי סיכה ועמידות בדלק.
  • ● עמידות מעולה בפני חיכוך ושחיקה.
  • ● עמיד לערכי PV גבוהים, מה שהופך את החומר הזה מתאים לסביבות חיכוך תובעניות.
  • ● ספיגת לחות נמוכה מבטיחה אחידות ממדית ומשפרת את יציבות הממדים.
  • ● הגדל את גמישות העיצוב.
  • ● קל לעיבוד – שיטת ההזרקה מבטיחה דיוק גבוה של הציוד.

במיוחד מכיוון שהמאפיינים והמידות של חומרי פולימר PEEK אינם מושפעים מטמפרטורה ולחות גבוהות, לחומר זה יתרונות על פני חומרי ציוד פולימר אופייניים אחרים. לדוגמה,עיבוד שבבי הצצה ניתן להשתמש בחומרים פולימריים במגוון יישומים במנדפים לרכב בהם טמפרטורות שימוש רציף בדרך כלל עולות על 120 ° C (248 ° F). חומר פולימרי בעל ביצועים גבוהים יכול לעמוד בדרישות הגבוהות של התעשייה התעשייתית לחיי שירות ארוכים יותר בסביבות קשות יותר. .

בדיקות ההילוכים נמשכו במהלך בדיקות ההילוכים המתמשכות של PTJ Cnc Machining Shop, שמדגישות את יכולתם של חומרי פולימר PEEK לעבוד עם הילוכים בעלי עומס גבוה. זה מאפשר למהנדסים להמשיך במזעור וביצועים גבוהים יותר, ולעצב הילוכים קטנים יותר של PEEK כדי להשיג הפחתה במשקל, הפחתת עלויות והקטנת גודל כללית.


אזור יישומים

יישום רפואי: ביישומים רפואיים, להילוך PEEK לא רק תכונות מכניות מצוינות, יש להם גם יתרונות בולטים מבחינת עמידות לקרינה, ייצור חלקיקים נמוך, עמידות בפני שחיקה, עמידות כימית ועמידות לחיטוי. לדוגמה, הילוכים של PEEK משמשים במנגנוני שידור במערכות הדמיה תלת -ממדיות להפחתת חשיפת קרינת המטופל. בנוסף, כדי להבטיח מינון וקצב זרימה מדויקים של דיאליסאט, משאבות הדיאליזר מצוידות בהילוכים העשויים מחומר פולימר PEEK בעל תכונות חיכוך משופרות במיוחד.
יישום רכב: בשל הביצועים הגבוהים יותר, משקלו הקל יותר ועלויות הייצור הנמוכות יותר, חומרים פולימריים של PEEK השיגו הצלחה מתמשכת ביישומי ציוד רכב רבים. במיוחד בתחומי התאמת המושבים, מודולי בקרת הדלתות, בלמי חניה חשמליים ורכיבי מנוע, הילוכים של PEEK מראים ביצועים מעולים. השילוב הטוב של קשיחות גבוהה, עמידות כימית לשומנים, בנזין ונוזלי בלמים, חוזק מכני מעולה ושחיקה נמוכה הוא אידיאלי עבור פתרונות מערכת חדשים.
יישום מכונות מסחריות: יישומי הילוך במדפסות או במכונות צילום צריכים להתמודד עם טמפרטורות העולות על 200 ° C (392 ° F) ללא סיכה. בנוסף, הדרישות לחיי השירות ומהירות ההדפסה / העתקה ממשיכות לעלות. ביישומים תובעניים כגון תיקון גלילים או ציוד גלילה לחימום, חומרים פולימריים של PEEK הוכיחו במלואם את ביצועיהם המעולים.
יישום התעשייה: הילוכים של PEEK משמשים במיוחד במכונות טקסטיל במגוון רחב של יישומים תעשייתיים. מכונות סריגה וסריגה ברמה גבוהה דורשות יותר ויותר עמידות בפני שחיקה, משקל קל, חוזק מכני ועמידות בחום, ולכן הן צריכות להחליף חומרי ציוד פולימר מסורתיים. חומרי פולימר PEEK מחליפים חומרי ציוד פולימר מסורתיים, מגדילים את חיי השירות ומצמצמים את זמן ההשבתה, ובכך מפחיתים את עלויות הייצור.

קישור למאמר זה: יישום חומר PEEK בהילוך

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


יישום חומר PEEK בהילוךPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.