האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

יישום טכנולוגיית הדפסה תלת מימדית במו"פ וייצור מכוניות

יישום טכנולוגיית הדפסה תלת מימדית במו"פ וייצור מכוניות

 טכנולוגיית הדפסה תלת מימדית במו"פ וייצור מכוניות


בשנים האחרונות, טכנולוגיית הדפסה תלת מימדית הייתה בשימוש נרחב בתחומים שונים, כולל תעשייה, חלל, צבא, רפואי וכן הלאה. במיוחד בתעשיית הרכב, טכנולוגיות הדפסה תלת מימדיות רבות וחוזרות חזרו על עצמן.

יישום טכנולוגיית הדפסה תלת מימדית במו"פ וייצור מכוניות
נכון לעכשיו, היישום של הדפסה תלת מימדית במכוניות מתרכז בעיקר במחקר ופיתוח, ואין יישום במכוניות בייצור המוני. הסיבה לכך היא בעיקר כי ייצור חלקים בתפזורת לרכבים נשלט כיום על ידי תבניות, מכיוון שבמקרה של ייצור המוני, העלות לחתיכת התבנית נמוכה יותר ויעילות הדפוס גבוהה יותר. בנוסף, עדיין קיים פער בין הביצועים של חומרים מודפסים בתלת מימד לדרישות של אנשים.
דוגמאות היישום להדפסה תלת -ממדית במו"פ וייצור מכוניות כוללות בעיקר אימות התאמת נתוני עיצוב, תצוגת דוגמנות חלקים, טעינת אב טיפוס לרכב, כלי מתקנים, מוסיף מתכת ובדיקות פונקציונליות. טכנולוגיות הדפסה תלת מימדיות תואמות כוללות מדפסות SLA, SLS, MJF, FDM, SLM, Polyjet וחול.

  • ▶ SLA: מחיר נמוך, גודל גדול, איכות משטח חלקים גבוהה, נמוך התנגדות השפעה,צמיגות נמוכה
  • ▶ SLS/MJF: מחיר גבוה,בינוני גודל, איכות משטח נמוכה, עמידות בפני השפעה גבוהה, צמיגות בינונית
  • ▶ FDM: מחיר נמוך, גודל גדול, איכות פני השטח של חלקים בינוניים, עמידות בינונית להשפעה, צמיגות גבוהה
  • ▶ POLYJET: מחיר בינוני, גודל בינוני, איכות משטח חלקים גבוהה, עמידות בינונית בפני השפעה, צמיגות גבוהה
  • ▶ SLM: מחיר גבוה, גודל קטן, איכות משטח חלקים נמוכה, עמידות בפני השפעה גבוהה,הלחמה
  • ▶ מדפסת חול:גָבוֹהַ מחיר, גודל גדול, חלקים נמוכים איכות פני השטח, בינוני עמידות בפני השפעה, צמיגות גבוהה

יישום טכנולוגיית הדפסה תלת מימדית במו"פ וייצור מכוניות

הסיבה לכך שמייצרים כל כך הרבה טכנולוגיות היא בגלל שטכנולוגיות שונות תמיד מייצרות יתרונות וחסרונות שונים. עד כה לא הייתה טכנולוגיה זמינה בצעד אחד. לדוגמה, מדפסות SLA, FDM וחול יכולות להדפיס חלקים גדולים ואילו SLM להדפיס רק חלקים קטנים.

 מאיכות פני השטח של חלקים, SLA גבוה יותר, SLS ו-SLM נמוכים יותר וסוג החול המדפסת היא הגרועה ביותר; מהתנגדות ההשפעה של חלקים מעוצבים, SLS, SLM גבוה יותר, SLA נמוך יותר; מבחינת ביצועי ההדבקה, FDM, מדפסת חול טובה יותר, SLA גרוע יותר. עיין בטבלה למעלה לפרטים. 

מאפיינים אלה קשורים בעיקר לחומרים המשמשים בטכנולוגיות הדפסה תלת מימדיות שונות. חומרים פלסטיים כגון שרפים רגישים לאור משמשים עבור SLAs, כך שהם עדיין לא אידיאליים עבור עמידות בפני פגיעות ועמידות בטמפרטורה גבוהה.

טכנולוגיית SLA אינה אידיאלית לעמידות בפני פגיעות ועמידות בטמפרטורות גבוהות בשלב זה, אך זוהי טכנולוגיה הכרחית בדוגמאות הדפסה מהירות של אב טיפוס.

קישור למאמר זה: יישום טכנולוגיית הדפסה תלת מימדית במו"פ וייצור מכוניות

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


יישום טכנולוגיית הדפסה תלת מימדית במו"פ וייצור מכוניותPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.