האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

יישום סגסוגת מגנזיום במסגרת אופניים

יישום סגסוגת מגנזיום במסגרת אופניים

הצפיפות של סגסוגת מגנזיום היא 1.7, שהם רק 21% של פלדה ו-60% מסגסוגת אלומיניום. היתרונות של קל משקל ברורים מאוד. בנוסף, לסגסוגת מגנזיום יש שורה של יתרונות, ביישום אופניים, יש לה קשיחות גבוהה ועמידות גבוהה לכיפוף; בלימת זעזועים מעולה, בלימת זעזועים ורעידות. אפקט בלימת הזעזועים של מגנזיום הוא פי 25 מאלומיניום, מה שהופך את האופניים לטובים יותר. יש לו נוחות רכיבה טובה; יכולת העיבוד של יציקת שחול בטמפרטורה גבוהה שלו טובה, ואביזרים הדקיקים של סגסוגת מגנזיום מחולצים, מה שמפחית משמעותית את משקל הרכב; החומר נטול זיהום, והמחזור המשני פשוט. זה חומר ירוק.

העומס החשוב-מֵסַב מבנה האופניים הוא המסגרת. כל הרכיבים עם משקל כולל מרוכז. לכן, יש צורך לבחור עיבוד סגסוגת מגנזיום מסגרת קלה יותר ובעלת תכונות מכניות מקיפות טובות להפחתת משקל וקלילות האופניים.

יישום סגסוגת מגנזיום במסגרת אופניים

צפיפות, מודול אלסטי, אורך מתיחה, חוזק מתיחה, חוזק שבר, קשיחות – פרמטרי הביצועים המכניים של החומרים המבניים הנדרשים לסדרה זו של מסגרות אופניים מחולקים לחלקים שווים בסגסוגת המגנזיום על ידי שליטה בזיהומים עקבים של מגנזיום, אלומיניום, אבץ ומנגן. לאחר שיטות טיפול מתאימות ואמצעים אחרים, חוזק המתיחה והקשיות שלו ישופרו בהתאם, החוזק ומודול האלסטי יענה גם על צורכי המסגרת, ומקדם השיכוך הגבוה משלו יכול לספוג אנרגיית פגיעה ולהפחית את ההשפעה על הרוכב . להשפיע ולהאריך את חיי האופניים.

בגלל הביצועים המצוינים של סגסוגות מגנזיום המתאימות לאופניים, מדינות, מפעלים ומוסדות מחקר ופיתוח רבים מייחסים חשיבות רבה לסגסוגות מגנזיום וטכנולוגיית היווצרותן, ומשקיעים כוח אדם ומשאבים כספיים רבים במחקר ופיתוח, ותוצאות טובות מאוד. הושגו.

בתחילה, אנשי מחקר ופיתוח במדינות רבות השתמשו בסגסוגות מגנזיום בחלקים ספורים כגון כידון, מזלגות קדמיים ודוושות אופניים. מאוחר יותר, בתהליך המחקר והפיתוח של שלדת אופניים מסגסוגת מגנזיום, התגלה כי לאחר תהליך העיוות של שינוי חתך ו טיפול שטח של סגסוגת מגנזיום, כמה חסרונות של ביצועים נמוכים של סגסוגת מגנזיום הופחתו, וביצועי השימוש בו שופרו. לכן, המאפיינים של חומרי סגסוגת מגנזיום יכולים לענות על הצרכים של מסגרות אופניים, ולכן הם החלו להיות בשימוש נרחב במסגרות אופניים, חישוקים, צינורות עמידה, ציודs וחלקים אחרים.

יתרונות סגסוגת מגנזיום על פני סגסוגות אחרות  

חומר האופניים שרוכבי פולקסווגן נחשפים אליו ביותר הוא סגסוגת אלומיניום.

המציאות היא שסך כל עתודות עפרות האלומיניום של סין מהוות רק 2.96% מסך העולם, במקום התשיעי בעולם, ויש צורך בכמות גדולה של יבוא מדי שנה.

לפי הערכות, לפי מהירות הפיתוח הנוכחית, משאבי עפרות האלומיניום המקומיים ימוצו תוך כעשר שנים. התלות ארוכת הטווח ביבוא אוסטרליה של עפרות אלומיניום מוסיפה גם גורמים בלתי נשלטים לאספקה ​​המקומית. שלא לדבר על כך שמחיר היבוא נמצא בחוזקה זה בידיים של זה. ברגע שלשתי המדינות יהיה עימות פוליטי או שהיחסים יהפכו למבוי סתום, הם יספקו משאבים. לגרום לאיום גדול מאוד. אם אוסטרליה תגיד שהמחיר הוא 300 דולר היום ומחר הוא יעלה ל-700 דולר, סין לא תוכל להתמקח כי זה שוק של מוכרים.

אז איזה סוג של חומר עלינו לחפש כדי להחליף כאשר משאבי האלומיניום נגמרים? מגנזיום הוא אחד מיסודות המתכת הקלים הנפוצים ביותר על פני כדור הארץ, וסין היא אחת המדינות עם משאבי המגנזיום העשירים ביותר בעולם. העתודות הכוללות של עפרות משאבי מגנזיום מהוות 21.7% מסך כל העולם, במקום הראשון בעולם והיצואנית הגדולה ביותר של משאבי מגנזיום. מדינה גדולה.

בהשוואת החוזק הספציפי והקשיחות הספציפית של מספר חומרי מבנה וחומרים הנדסיים טיפוסיים של מתכת, סגסוגות מגנזיום מתאימות במיוחד לחלקי מבנה קלים. מודול האלסטי גדול, הקשיחות טובה, עמידות הזעזועים חזקה, ביצועי שיכוך הרטט גבוהים פי 30 מזה של סגסוגת אלומיניום, ויכולת עומס ההשפעה חזקה מזו של סגסוגת אלומיניום. ניתן לראות שלסגסוגת מגנזיום יש תכונות מכניות מצוינות.

לסגסוגת מגנזיום יצוק, כמו סגסוגת אלומיניום יצוק וסגסוגת אבץ יצוק, יש נזילות טובה; חום ההתגבשות הסמוי והמוליכות התרמית שלו נמוכים מ-A380, ומרווח ההתמצקות שלו גדול מזה של A380. לכן, לסגסוגת מגנזיום ליציקה יש יכולת מילוי טובה, מהירות ההתמצקות מהירה יותר לאחר המילוי, הלם תרמי לעובש היציקה קטן, וניתן להשתמש בה ליציקת חלקים דקים ללא פגמים כגון פיצוח חם ומתחת -יציקה, ומפחיתה את יציקת התבנית תופעת העייפות התרמית של התבנית יכולה להאריך את חיי השירות של יציקת התבנית ולקצר את זמן ההחזקה של חלקי יציקת התבנית. קצב הייצור של יציקת המות מהיר בכ-75% מזה של סגסוגת אלומיניום.

כעת בתחום חומרי האופניים, בנוסף לדיון בסגסוגות, הוא דנה גם בסיבי פחמן. כולם יודעים שהחוזק של סיבי פחמן גבוה בהרבה מזה של מתכות רגילות תחת אותו משקל, אבל המחיר הגבוה יחסית יוצר עבורו רף מסוים.

לדברי אדם בתעשיית ייצור האופניים, לסיבי פחמן, אחרי הכל, יש הרבה רכיבים ידניים בתהליך, ואינם מתאימים לייצור המוני כמו סגסוגת מגנזיום. לכן, העלות של סיבי פחמן גדולה יחסית, הזמן ארוך יחסית והדרישות לתהליך גבוהות יחסית. גורמים אלה משפיעים ישירות על המחיר של מוצרים מוגמרים, מה שגורם למרבית משתמשי הקצה להוציא יותר כסף.

מצד שני, הגנת הסביבה היא נושא שמוערך על ידי כל שכבות האוכלוסייה כיום, והנזק של סיבי פחמן לסביבה הוא ניכר. מחקר שפרסמה טויוטה מוטור ב-2010 הראה ששלב עיבוד חומרי הגלם של סיבי פחמן יפיק הרבה גז פסולת וביוב, ותהליך העיבוד יפלוט יותר פחמן דו חמצני. יחד עם זאת, תהליך הייצור שלו עלול לגרום למחלות שונות בדרכי הנשימה ומחלות עור של עובדים. חוֹלֶה. לאחר השלכת מוצרי סיבי הפחמן, הם יהיו קיימים באדמה ובמים לאורך זמן, שקשה מאוד לפירוק, מה שיזהם עוד יותר את כדור הארץ. לכן, עדיין לא ידוע האם סיבי פחמן הם חומר ירוק מתאים.

סגסוגות מגנזיום הן חומרים מתפתחים להגנת הסביבה במאה ה-21, וסגסוגות מגנזיום מסווגות גם כתעשיות הגנת הסביבה בחו"ל. הביצועים שלו ללא זיהום סביבתי וניתנים למחזור מספקים למדי.

בנוסף למאפיינים הנ"ל, היתרונות של סגסוגות מגנזיום באים לידי ביטוי גם בפיזור חום טוב ועמידות בפני קורוזיה של חומרים אורגניים ואלקליות, השונות לחלוטין מהמאפיינים של דליקות, פיצוץ עצמי, חוסר יציבות ופעילות חזקה של מגנזיום טהור. .

היתרונות של תמיכה במדיניות לאומית  

ב"תכנית החומש השלוש עשרה" הנוכחית, המדינה מפרטת את סגסוגת המגנזיום כחומר חשוב מאוד, כך שההדרכה והתמיכה לכך חזקה מאוד. לדוגמה, עבור מקומות עם עתודות גדולות של משאבי מגנזיום כמו הנאן ושאנקי, הסובסידיות של המדינה נדיבות מאוד. למעשה, בנוסף לכריית חומרי גלם, כמו גם בעיבוד, כל עוד זה קשור לסגסוגות מגנזיום, המדינה תעניק מידה רבה של סיוע, בכספים של מיליוני דולרים.

"עם משקל קל, חוזק גבוה, מפרטים גדולים, עמידות בטמפרטורה גבוהה, עמידות בפני קורוזיה ועמידות בפני עייפות ככיוון הפיתוח, פיתוח של סגסוגות מגנזיום בעלות ביצועים גבוהים, תוך התמקדות במתן מענה לצרכים של ציוד תחבורה כגון מטוסים גדולים ומטוסים גבוהים. מהירות רכבת, והאצת הפיתוח של הכנת סגסוגת מגנזיום וטכנולוגיות עיבוד עמוקות, לבצע הדגמת יישום של סגסוגות מגנזיום בחלקי רכב, רכבות ותחומים אחרים." "תכנית החומש ה-13 לתעשייה החומרית החדשה" מוזכרת בסעיף.

קישור למאמר זה:יישום סגסוגת מגנזיום במסגרת אופניים

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


יישום סגסוגת מגנזיום במסגרת אופנייםמתכת, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת 3D, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, דיור תיבת הילוכים, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.