האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

יישום ציוד ליטוש בתעשיית המתכת

יישום ציוד ליטוש בתעשיית המתכת

ההיסטוריה של תהליך הליטוש היא ארוכה מאוד והוא נמצא בשימוש נרחב. עם זאת, היעילות של תהליך הליטוש המסורתי היא באמת נמוכה מאוד, מה שלא עולה בקנה אחד עם ההתפתחות התעשייתית הנוכחית, כך שהופעת ציוד ליטוש היא דבר מאוד בלתי נמנע. נ.ס.

ציוד פוליש מתאים לאיזה תהליך, לאחר ידיעה והבנה, תבחרו ציוד פוליש מתאים בעת הבחירה.

ציוד ליטוש מתאים למגוון רחב של תהליכים, הכוללים כמעט תעשיות שונות, בעיקר בייצור ייצור מתכת ומכשירים מדויקים. ניתן לראות מכונות פוליש. פוליש הוא הליך הכרחי בתהליכים רבים, פרט לכך שהוא יכול לגרום לפני השטח של האובייקט להיראות חלקים ושטוחים מאוד, מה שעונה על הדרישות האסתטיות של אנשים.

יישום ציוד ליטוש בתעשיית המתכת

לציוד הליטוש יש גם פונקציה חזקה ועוצמתית מאוד שיכולה לנקות את החור הפנימי והחיצוני והמשטח, משטח לא אחיד של חומר העבודה, כדי להשיג את אפקט הליטוש המדויק כגון ניקוי, הסרת שומנים וזיהומים, הסרת כתמים, ו שְׁחִיקָה. Grindable מחזירה למתכת מראה מבריק מאוד, כך שבין אם זה ביצירה או ניקוי השימוש במכונת הפוליש הוא שימושי, וגם יעילות העבודה גבוהה למדי, וגם השפעת השימוש משביעה מאוד. .

ציוד ליטוש לא מתאים רק למוצרי מתכת גדולים, אלא גם ציוד ליטוש משמש לטחינה והברקה של מוצרים קטנים רבים, כמו כמה תכשיטי מתכת קטנים, כפתורים על חגורות, ויש הרבה תהליכים הדורשים מכונות ליטוש בשעון. תַעֲשִׂיָה. לכן, ישנן תשובות רבות לשאלה לאיזה תהליך מתאים ציוד הפוליש. השימוש במכונות ליטוש כרוך כמעט בכל התעשיות, כך שידע רב על מכונות ליטוש חשוב מאוד גם לפיתוח שלך, כי ייתכן והוא ישמש מתישהו בעתיד. ציוד פוליש עזר לאנשים לבצע הרבה עבודה כבדה, והוא יהפוך חשוב יותר ויותר בעתיד.

קישור למאמר זה: יישום ציוד ליטוש בתעשיית המתכת

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


יישום ציוד ליטוש בתעשיית המתכתPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, מתכת לפי מפרט הלקוח, מסוגלים לחלקים מתכתיים ופלסטיים במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה שחיקה, חיתוך לייזר,הִתעַמְלוּת,למות הליהוק, מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.