האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

יישום של טכנולוגיית טיפול בחום נושאות

יישום של טכנולוגיית טיפול בחום נושאות

איכות הטיפול בחום קשורה ישירות לאיכות העיבוד שלאחר מכן ומשפיעה בסופו של דבר על הביצועים וחיי החלקים. יחד עם זאת, טיפול בחום הוא צרכן אנרגיה מרכזי ומזהם מרכזי בתעשיית המכונות. בשנים האחרונות, עם התקדמות המדע והטכנולוגיה ויישומה בטיפול בחום, התפתחות טכנולוגיית טיפול החום באה לידי ביטוי בעיקר בהיבטים הבאים:

(1) שפכים, גז פסולת, מלח פסולת, אבק, רעש וקרינה אלקטרומגנטית הנוצרים על ידי ייצור טיפול בחום נקי יגרמו לזיהום הסביבה. פתרון הזיהום הסביבתי של טיפול בחום ויישום טיפול בחום נקי (או טיפול בחום ירוק) הוא אחד מכיווני הפיתוח של טכנולוגיית טיפול בחום במדינות מפותחות. על מנת להפחית את פליטת SO2, CO, CO2, אבק וסיגי פחם, בעצם בוטל השימוש בפחם כדלק, והשימוש בנפט כבד הולך ופוחת. רוב האנשים עוברים לנפט קל, וגז טבעי הוא עדיין הדלק האידיאלי ביותר. ניצול חום הפסולת של תנור הבעירה הגיע לרמה גבוהה. האופטימיזציה של מבנה המבער והשליטה הקפדנית על יחס האוויר-דלק מבטיחים כי NOX ו-CO מופחתים למינימום תחת הנחת היסוד של בעירה סבירה; נעשה שימוש בפחמימות גז ופחמיטרציה וטכנולוגיית טיפול בחום ואקום מחליפה טיפול באמבט מלח כדי להפחית את הזיהום של מלח פסולת וחומרים רעילים המכילים CN למקורות מים; משתמש בשמן מרווה סינטטי מסיס במים כדי להחליף חלק משמן מרווה, ומשתמש בשמן צמחי מתכלה כדי להחליף חלק מהשמן המינרלי כדי להפחית את זיהום השמן.

יישום של טכנולוגיית טיפול בחום נושאות

(2) טיפול בחום מדויק לטיפול בחום מדויק יש שתי משמעויות: מצד אחד, הוא מבוסס על דרישות השימוש, החומרים והממדים המבניים של החלקים, תוך שימוש בידע מטלורגיה פיזיקלית וטכנולוגיית הדמיית מחשב ובדיקה מתקדמת לייעול התהליך פרמטרים כדי להשיג את הביצועים הנדרשים או למקסם את הפוטנציאל של החומר; מצד שני, להבטיח באופן מלא את היציבות של התהליך המאופטימלי, להבין שהפיזור באיכות המוצר קטן מאוד (או אפס) ועיוות הטיפול בחום הוא אפס.

(3) הייצור המדעי וניהול האנרגיה של טיפול בחום חסכוני באנרגיה הם הגורמים הפוטנציאליים ביותר לשימוש יעיל באנרגיה. הקמת מתקן מקצועי לטיפול בחום על מנת להבטיח ייצור עומס מלא ולתת משחק מלא ליכולות הציוד היא הבחירה של ניהול מדעי. מבחינת מבנה האנרגיה של טיפול בחום, ניתנת עדיפות לאנרגיה ראשונית; שימוש מלא בפסולת חום ובפסולת חום; צריכת אנרגיה נמוכה ותהליכי מחזור קצר במקום מחזור ארוך ותהליכי צריכת אנרגיה גבוהה.

(4) טיפול בחום פחות וללא חמצון באמצעות חימום אטמוספרה מגן במקום חימום אטמוספרה מחמצן לחימום אטמוספרה ניתן לשליטה עם שליטה מדויקת בפוטנציאל הפחמן ובפוטנציאל החנקן. לאחר טיפול בחום, הביצועים של החלקים משתפרים, ופגמים בטיפול בחום כמו שחרור פחמים וסדקים מופחתים מאוד. קצבת הגימור שלאחר מכן מצטמצמת, מה שמשפר את קצב ניצול החומרים ויעילות העיבוד. כיבוי גז לחימום ואקום, קרבוריזציה בוואקום או בלחץ נמוך, ניטרידינג, ניטרוקרבוריזציה ובורוניזציה יכולים לשפר משמעותית את האיכות, להפחית עיוותים ולהאריך את החיים.

קישור למאמר זה: יישום של מֵסַב טכנולוגיית טיפול בחום

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


יישום של טכנולוגיית טיפול בחום נושאותפח, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מיסב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.