האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

יישום של תהליך אבץ מסגסוגת מגנזיום

יישום של תהליך אבץ מסגסוגת מגנזיום

חילול אבץ על סגסוגת מגנזיום יכול לשפר מאוד את עמידות בפני קורוזיה של משטח סגסוגת מגנזיום, ובמקביל, יש לו את היתרונות של מראה יפה, קשיות גבוהה ועמידות בפני שחיקה טובה, ולכן נעשה בו שימוש נרחב.

 ציפוי האבץ יכול לשמש כשכבה התחתונה של הציפוי הבא, והוא יכול גם לעמוד בדרישות ההגנה והקישוט לאחר הפסיבציה. בהשוואה לסוגי ציפוי אחרים, לגלוון יש עלות נמוכה, השפעות הגנה וקישוט טובות יותר ופתרון ציפוי יציב יחסית. חוקרים מקומיים עשו עבודת מחקר רבה בתחום זה.

היתרונות והחסרונות של מערכות פתרונות שונות המבוססות על שכבת טבילת האבץ מושווים. כאשר ציפוי אבץ סולפט, בשל החומציות החזקה של תמיסת הציפוי, קל לשחית את מצע סגסוגת המגנזיום.

ציפוי אבץ זינקאט יכול לקבל ציפוי בעל דחיסות טובה והדבקה טובה בתנאים של צפיפות זרם של 3.0-4.0A/dm2 וזמן של 20 דקות. ציפוי אבץ פירופוספט יכול לקבל ציפוי עם הדבקה טובה בתנאים של צפיפות זרם של 2.0-3.0A/dm2 וזמן של 10 דקות. הוספת תוספים כגון חומצה פיטית וונילין יכולה לעזור להפחית את הנקבוביות של ציפוי אבץ פירופוספט. Zhou Wanqiu et al. השתמשו בשיטה דו-שלבית של פיזור אלקטרודה כדי להפקיד ציפוי אבץ מתכתי על סגסוגת מגנזיום AM60 כשכבת מעבר בין מצע סגסוגת המגנזיום לשכבת הניקל חסרת החשמל. הנוכחות של שכבת הביניים האבץ מועילה להפחתת הקורוזיה הגלוונית בין שכבת ציפוי הניקל ללא אלקטרו לבין מצע סגסוגת המגנזיום. Yin Jianjun ואחרים טיפלו מראש בסגסוגת המגנזיום AZ91D באמצעות תהליכי תחריט והפעלה מתאימים, ולאחר מכן השתמשו בציפוי אבץ אלקליין כדי להשיג מראה אחיד, צפוף ויפה, וקשר חזק עם המצע.

יישום של תהליך אבץ מסגסוגת מגנזיום

תהליך טבילת האבץ משמש כתהליך טיפול מקדים לציפוי אלקטרוני, ושכבת טבילת האבץ המתקבלת היא אחידה וצפופה, מה שיכול להגן על המצע מפני קורוזיה על ידי תמיסת הציפוי במהלך תהליך הציפוי, ובו זמנית לשמש כחומר ביניים שכבה כדי לספק הידבקות טובה לשכבת הציפוי.

על ידי המחקר לעיל, המסקנה היא שציפוי האבץ המתקבל בתהליך ציפוי אבץ אלקליין מסגסוגת מגנזיום הוא בהיר ובעל עמידות בפני קורוזיה גבוהה. כאשר עובי ציפוי אבץ אבץ אלקליין עולה על 10μm, הוא יראה חמישה צבעים אחידים לאחר הפסיבציה. בדיקת ריסוס המלח עולה על 96 שעות. לתהליך גלוון פירופוספט יש יכולת פילוס טובה והתגבשות עדינה של הציפוי. ציפוי אבץ פירופוספט משמש כשכבה התחתונה, והאבץ האלקליני משמש לעיבוי ציפוי האבץ, מה שיכול לשפר ביעילות את הברק וההתנגדות לקורוזיה של ציפוי האבץ ולהפחית את העלות בו זמנית.

קישור למאמר זה: יישום של תהליך אבץ מסגסוגת מגנזיום

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


יישום של תהליך אבץ מסגסוגת מגנזיוםפח, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.