האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

יצרני תבניות משדרגים ומשתנים כדי להשיג קפיצה גדולה מהקצה הנמוך ליותר

יצרני תבניות משדרגים ומשתנים כדי להשיג קפיצה גדולה מהקצה הנמוך ליותר

יצרני תבניות משדרגים ומשתנים כדי להשיג קפיצה גדולה מהקצה הנמוך ליותר

תעשיית התבניות חייבת להאיץ את התאמת אסטרטגיית הפיתוח שלה, לשנות את אופן הפיתוח, לשדרג את רמת הפיתוח ולממש את הקפיצה מייצור נמוך לייצור מתקדם. למרות שלא חסרות חברות תבניות מעולות, תחרותיות ובקנה מידה גדול בדלתא של נהר היאנגצה, מומחים רלוונטיים אמרו שתעשיית ייצור התבניות באזור הדלתא של נהר היאנגצה השיגה התפתחות מהירה בשנים אלו, אך היא עדיין נמצאת בתחום. קישור נמוך של החטיבה התעשייתית הבינלאומית. אם זה לא "בסיס ייצור בינלאומי", זה יכול להיקרא רק "סדנת ההרכבה של העולם" במקרה הטוב. הסיבה העיקרית היא:

האחת היא הסתמכות יתר על סחר בעיבוד שבבי Cnc.

מסקר מדגם על תעשיית הייצור בדלתא של נהר היאנגצה עולה כי יותר מ-70% מהחברות בדלתא של נהר היאנגצה מייצרות מוצרים סופיים, מתוכם יותר מ-80% עוסקים ב-OEM (OEM), ורק 18.3% מהחברות do odm (כלומר, בעלי יכולת עיצוב מסוימת). זה משקף שסחר העיבוד בדלתא של נהר היאנגצה נמצא עדיין בשלב הפיתוח של עיבוד והרכבה פשוטים בהתאמה אישית של cnc.

גם לזה יש חלק גדול בחברות עובש. כמובן, המודגש ביותר באמור לעיל הוא שתעשיית הייצור בדלתא של נהר היאנגצה ותעשיית ייצור התבניות לא צריכה להסתמך יותר מדי על השקעות זרות, אלא צריך לסקור את המצב. כל עוד נעשה בו שימוש טוב, מדויק ויציב, שימוש רציונלי בהשקעות זרות יעזור לשפר את התפתחות תעשיית העובש בדלתא של נהר היאנגצה.

הכל אנטגוניסטי ומאוחד, כפי שמעידים דוגמאות מוצלחות, כמו אזור הניסויים של תעשיית העובש של ג'יאנגסו בקונשאן, שהוא פארק תעשיית תבניות הנשלט על ידי תבניות יוקרתיות. בהשוואה ל-Yuyao Mold City, Kunshan Mold City הוא פארק "מבוסס כוח", הממוקם בייצור של תבניות היי-טק, וארגונים במימון חוץ מהווים את הרוב. בשנת 2004, הושקו באזור הניסויים של תעשיית התבניות מספר פרויקטים של תבניות פלסטיק בהשקעה של יותר מ-10 מיליון יואן. מכיוון שפרויקטי העובש המושקעים על ידי ארגונים במימון זר הם בדרך כלל הייטק ובקנה מידה גדול, הדבר ישפר למעשה את רמת העובש בדלתא של נהר היאנגצה.

השני הוא הסתמכות מוגזמת על השקעות זרות.

היצוא של מפעלים שהושקעו זרות בשנחאי ובג'יאנגסו היווה כמעט 70% מסך היצוא שלהם. ההשקעה השנתית בעיר ברמת המחוז קונשאן בג'יאנגסו עולה על הסכום הכולל של השקעות זרות בכל האזור המערבי של סין. בקונשאן, ההסתמכות על תוכנית הלפיד הלאומית של Kunshan Mould Industry Base משכה מספר רב של חברות תבניות במימון זר.

השלישית היא הסתמכות מוגזמת על קונים בינלאומיים גדולים.

כיום, באזור הדלתא של נהר היאנגצה, למעט כמה חברות מוכוונות שוק מקומיות שיצרו מותגים אזוריים, רוב החברות המקומיות עתירות העבודה, כמו חברות לייצור תבניות, מבצעות עיבוד בינלאומי בקישורים בעלי ערך מוסף נמוך. . הזמנות הלקוחות העיקריות מגיעות ממותגים אירופאים ואמריקאים או מפיצים מהדרג השני והשלישי בראשותם. ערוצי מכירה, שירות לאחר מכירה, תקנים טכניים וכו' נמצאים כולם בידי אנשי עסקים זרים.

הרביעי הוא הסתמכות יתר על טכנולוגיה מיובאת.

דוח המחקר האחרון מראה שלמרות שאזור הדלתא של נהר היאנגצה מהווה יותר מרבע מבקשות הפטנטים במדינה, ישנם מעט מאוד פטנטים המצאות עם טכנולוגיות ליבה, ואין מספיק פטנטים משלושת הצדדים (ארצות הברית, אירופה, ויפן) המשקפות את הרמה הבינלאומית של התעשייה. 1%. בתהליך הפיתוח, חלק מחברות התבניות רוכשות מכונת cnc מתקדמת ומיובאת כדי להגדיל את כושר הייצור ואיכות המוצר, אך עדיין אין להן שליטה בכמה קישורי תפעול חשובים, מה שמשפיע על ההזמנות. בסופו של דבר נותר מספר רב של ציוד מתקדם ללא שימוש.

קישור למאמר זה: יצרני תבניות משדרגים ומשתנים כדי להשיג קפיצה גדולה מהקצה הנמוך ליותר

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


יצרני תבניות משדרגים ומשתנים כדי להשיג קפיצה גדולה מהקצה הנמוך ליותרמתכת, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, דיוק סין עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור הוא עד 50,000 חתיכות (למות יציקה שֵׁרוּת). מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.