האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

ישנם בעיקר כמה כיווני פיתוח בענף העובש העתידי.

ישנם בעיקר כמה כיווני פיתוח בענף העובש העתידי.

הפוטנציאל של תעשיית העובש


עובש הוא אם התעשייה, והעובש יכול לגרום למוצר להגיע לייצור המוני, לשפר את היעילות ולהפחית את העלות. זו תעשייה שאי אפשר לחסל אותה. במיוחד בעידן ההתפתחות המהירה של תהליך התיעוש בסין, תעשיית העובש היא עדיין ענף זריחה, והיא עדיין תעשייה מלאת הזדמנויות!

ישנם בעיקר כמה כיווני פיתוח בענף העובש העתידי.

הפוטנציאל של תעשיית העובש

הבעיה היא שתעשיית העובשים בסין מעבדת בעיקר תבניות נמוכות עד בינוניות. אין הרבה תבניות יוקרתיות. אני מאמין שבעתיד הקרוב, עליית סין תהיה בלתי ניתנת לעצירה, והטרנספורמציה של תעשיית הייצור תהיה בלתי ניתנת לעצירה. גם תעשיית העובש שלנו היא טבעית. . ללא תבניות ממדרגה ראשונה אינך יכול להכין מוצרים מהשורה הראשונה.

ישנם כמה כיווני פיתוח להתפתחות תבניות בעתיד:

1.High דיוק

ניתן להשיג את דיוק הגודל. הטוב ביותר שעשיתי בעבר הוא יפן, גרמניה. עם עשרות שנים של למידה וחדשנות מתמשכים, תעשיית העובשים הסינית יצאה גם מספר רב של חברות המתמחות בייצור עובש בדיוק רב. לעשות תבניות ברמת דיוק גבוהה, ישנם שני אלמנטים עיקריים, האחד הוא ציוד והשני הוא כישרון.

2. סטנדרטיזציה מגובשת

עם הפופולריות של ציוד אוטומציה שונים לייצור עובש והמידה החכמה של חלקים סטנדרטיים פנימיים של תבניות, היעילות של ייצור עובש נטו שנוצר במהירות הולכת וגוברת, והיא תתפתח לקראת תחום גבוה וטוב יותר. בתהליך זה הדרישות למעצבי עובש יהיו גבוהות יותר ויותר. באותה תקופה, על מעצבי התבניות לא רק להבין את ציוד האוטומציה, אלא גם להשתתף בתכנון. בעתיד בו מידת המיכון מפותחת מאוד, ייעלם גם המונח "כללי". במפעל העתידי ישנם רק שלושה סוגים של אנשים: מנהלים, טכנאים ורובוטים.

3. תבניות חדשות ממשיכות להתקדם עם חדשנות טכנולוגית

תבניות רבות שבמקור היו צריכות להיות מסובכות מאוד ומפותלות מאוד יכולות להיות פשוטות. ישנם גם מבנים רבים שנחשבו במקור כבלתי אפשריים. אלה הזדמנויות ואתגרים חדשים בתעשיית העובש. באופן ספציפי, הם מהווים הזדמנויות ואתגרים עבור מעצבי עובש. מפעל העובשים ששולט בטכנולוגיות העיצוב והייצור החדשות האלה של תבניות יזכה יותר ליוזמה. תבניות הן תמיד תעשייה שמדברת לפי טכנולוגיה ואיכות!

4. פיתוח מוצרים ואינטגרציה של עובש הם גם מגמות

שינוי זה הוא שינוי שיכול להשפיע על דגם הייצור יותר מאשר על פס הייצור במקום על בעל התבנית הכל-כלול. במילים פשוטות, עיצוב עובש ופיתוח מוצרים משולבים למצב חדש, אפשר להיות אחראים על המוצר כולו ממראה למנגנון, לעובש, לעובש

קישור למאמר זה: ישנם בעיקר כמה כיווני פיתוח בענף העובש העתידי.

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


ישנם בעיקר כמה כיווני פיתוח בענף העובש העתידי.PTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.